Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Strasne gluposti je pravio tada, cak i povredio saku od besa No, nije ni Almagro mnogo bolji na mentalnom planu od njega, i on se muci se sa formom nakon povrede ramena, videcemo..
    Opet mislim da je Almagro stabilniji od Nanda, posebno sto je ovaj bolestan Ali videcemo, drzim palceve Nandu, treba da osvoji ovaj turnir, da se mozda malo povrati, pa ako moze u top 20 opet.
    link

    Comment


    • Originally posted by MatijaT View Post
      Opet mislim da je Almagro stabilniji od Nanda, posebno sto je ovaj bolestan Ali videcemo, drzim palceve Nandu, treba da osvoji ovaj turnir, da se mozda malo povrati, pa ako moze u top 20 opet.
      Pih, titula mu ne donosi mnogo toga ali ipak blizu je TOP20. Sa titulom 1500 poena će imati na 26. mestu. Almagro je baš na #20 sa preko 1800.

      Comment


      • Ovo sve Španci igraju na oba turnira u finalu

        Dobar otpor pruža Granollers Lopezu. Dobio prvi set a u drugom za sada glavnu reč vodi Lopez. Ide se u treći set ako ne proigra nenormalno Granollers ..
        Last edited by Lord Aleksoni; 13-04-14, 16:11.

        Comment


        • Jel gleda neko Granollers-Garsija Lopez? Zanimljiv mec dvojice rudara iako nije MC

          Comment


          • Granollores se predao na kraju.
            GGL
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              Granollores se predao na kraju.
              GGL
              Nikad od njega nece bude sampion, uvek ce da bude sampinjon

              Comment


              • Ипак је он цар за ове мале турнире...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by MatijaT View Post
                  Opet mislim da je Almagro stabilniji od Nanda, posebno sto je ovaj bolestan Ali videcemo, drzim palceve Nandu, treba da osvoji ovaj turnir, da se mozda malo povrati, pa ako moze u top 20 opet.
                  Dasko i njegova koncentracija Ne razumem kako nume da je odrzi u mecu? Mislim da je i Tipsa imao taj problem pa ga je godinama resavao, neka ga Dasko pita za recept

                  Comment


                  • Originally posted by salinjo90 View Post
                    Dasko i njegova koncentracija Ne razumem kako nume da je odrzi u mecu? Mislim da je i Tipsa imao taj problem pa ga je godinama resavao, neka ga Dasko pita za recept
                    Ima covek neku bolest, poremecaj koncentracije, jos od malih nogu. . Ne sme da pije lekove, neka vrsta dopinga, sta znam.. Tako da je imao izbor, ili da se leci a da ne igra ili da nastavi karijeru..
                    link

                    Comment


                    • Cestitke Nando

                      Comment


                      • I uspeo je! :0 Znaci mu ovo puno, nadam se da ce mu dati jos vecu inspiraciju za nastavak
                        link

                        Comment


                        • 96yu61.jpg
                          sigpic

                          Comment


                          • Čestitke za Nanda, ovu priliku nije smeo da propusti. Značiće mu ovo puno u povratku u TOP20.

                            Last edited by Lord Aleksoni; 13-04-14, 21:45.

                            Comment


                            • Verdasco bas srecan

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Posle četiri godine 6-ti trofej... bravo Nando!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X