Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja ne znam što ste se svi toliko naljepili na Bottas-a,Lik nije ništa posebno pokazao,bori se za Caterhamom,nije osvojio boda.Iz GP3 došao u F1,to je po meni prevelika ludost.U Gp3 se vozio sa Amaterima a već sljedeće godine oće da se trka sa Profesionlacima.Niđe veze.Dosta je on stepenica preskočio i to mu je prevelika glupost.Svaka mu čast što je osvojio 3 mijesto u kvalifikacijama u Kanadi po kiši ali dosta on toga ne zna,dosta je toga propustio u Gp2

    Comment


    • #17
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Bojim se da je jednačina jednostavna: Lotus + Quantum = Hulkenberg u Lotusu. Lotus - Quantum = Maldonado u Lotusu, Hulkenberg u najboljem slučaju u Force Indiji. A taj Quantum se toliko otegao, a čak se priča i da samo žele da operu novac kroz Lotus.
      Radili su to i ranije... Mada sad deluje da je nesto bolje, jer poslednje sto sam citao je da se ceka Lotus da potvrdi ugovor, tj. Lopez...

      Originally posted by Dule Krtola View Post
      Ja ne znam što ste se svi toliko naljepili na Bottas-a,Lik nije ništa posebno pokazao,bori se za Caterhamom,nije osvojio boda.Iz GP3 došao u F1,to je po meni prevelika ludost.U Gp3 se vozio sa Amaterima a već sljedeće godine oće da se trka sa Profesionlacima.Niđe veze.Dosta je on stepenica preskočio i to mu je prevelika glupost.Svaka mu čast što je osvojio 3 mijesto u kvalifikacijama u Kanadi po kiši ali dosta on toga ne zna,dosta je toga propustio u Gp2
      Nista se ne propusta u tim junior klasama, koliko je velikih potencijala preslo u F1 odatle i nista nisu uradili. Opet, toliko je momaka doslo od kojih se nije ocekivali nista pa su se solidno pokazali. Slabije klase nisu preveliki pokazatelj toga sta ce biti. Pokazatelj su toga sta moze biti, ali samo ako su vozaci spremni na drakonska odricanja i punu posvecenost sportu. Vettel nije osvojio titulu u Formula Renault 3.5l 2007. godine da bi bio tester za BMW. Evo, masu je toga propustio u GP2, ima samo 4 titule u 6 punih F1 sezona...

      Bottasa je doveo Toto Wolff, koji je posle otisao u Mercedes ocito. Sigurno je otisao zato sto nema osecaja za dobru priliku da se napravi pravi korak i dobra zarada... Bottas i Mladonado su izjednaceni u kvalifikacijama i trkama, Maldonado ima 1 poen jer je imao srece kao nikad u Madjarskoj sa onom kaznom za Hulka. Pritom, Maldonado donosi novac PDVSA u Williams, tako da je akcenat u tom timu na njemu. Valteri je novajlija. Ergo, u najmanju ruku njih dvojica su izjednaceni. S tim sto je Botas pravi predstavnik finske kulture u trkama, dok Maldonado i za latinske vozace spada medju najdrskije i poptuno neobzirne.

      Comment


      • #18
        3. mesto u kvalifikacijama ni ne pominjem. To je one-off. Ista je situacija i sa Maldonadovom pobedom u Španiji. To su oni sitni detalji na koje, da se ne uvrediš, ne mogu da obrate pažnju svi. Kao novajlija je često u kvalifikacijama bio brži od Maldonada. Nije imao ni jedan jedini incident. Šta ćeš više od vozača koji vozi bolid koji ne može do bodova osim u specijalnim okolnostima?

        Što se tiče propuštanja nivoa, GP2 nije uopšte relevantan. Čak je i dobro što je propustio GP2. Setimo se kakav je Hamilton bio u duelima kad je došao u F1. Najveći indijanac. 2008. je McLaren pratio tehnički razvoj, Ferrari se pojebao i pucao sebi u stomak, i eto titule. Osvojio je nekako tu jednu titulu, mada je tek prošle godine počeo da pokazuje znakove odrastanja po pitanju duela. Stalno se sudarao s Massom. Ko su šampioni GP2 serije poslednjih godina? Hamilton, Maldonado, Grosjean... Hamilton v1 nije ništa bio bolji od ovih, samo je vozio isuviše dobar bolid da bi smeo da se toliko gubi kao ovi. Oni ne idu na polaganje testova iz vožnje pa da im neko lupi pečat i kaže da li su stasali ili nisu. Neke navike se jako teško menjaju. Ako mu je u krvi da je pravi vozač (Raikkonen, Vettel...Alonso, Hamilton v2) onda njemu ne znači i 20 godina da se ‚‚školuje". Bottas se na stazi ponaša kao neko ko je u F1 par sezona. Pobeđivao Maldonada, malo izletao... Samo da bude u pravom trenutku na pravom mestu, da ne bude kao Hulkenberg, i moći će da ima kako bi se to reklo Karijeru Finca Kakva Dolikuje.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Ja mislim da bi sledeće godine mogli gledati Pereza i Gutiereza u Sauberu
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #20
            Sirotkin ima ugovor koji mu garantuje mesto ako dobije superlicencu. Dobio ju je, kao i Kyvat...

            Comment


            • #21
              Što se tiče Bottas-a ,svak ima neko svoje mišljenje,mogli bi do ujutro pričati o tome...
              A što se tiče Sauber-a,po meni Peraz bi bio idealno riješenje da zamijeni Hulka.A Gutierrez bi mogao do Lotus-a,jer je on iz njihove škole,ima sponzore,nedavno dobio novoga,ima solidnu debitansku sezonu,osvojio 7 bodova,po meni dovoljo za drugug vozača Lotus-a
              Last edited by Dule Krtola; 14-11-13, 17:32.

              Comment


              • #22
                Marked, samo da znas ako ne pisem puno, forum pratim redovno.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Alen P View Post
                  Marked, samo da znas ako ne pisem puno, forum pratim redovno.
                  Skupljaj energiju za zimska testiranja. Ko sad ne piše, apsolutno je oprošteno. Sledeće godine za neaktivnost lobiram za banove.

                  Magnussen zvanično u McLarenu. Button bi trebao da na vreme krene da sebi pravi novo gnezdo.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Odlicno si me pdsetio, daj raspored testova.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Alen P View Post
                      Odlicno si me pdsetio, daj raspored testova.
                      Počinju početkom treće nedelje Januara. Potencijalna testiraja Pirelli guma će biti obavljena sredinom Decembra.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Šta mislite da to sve riješite privatnom porukom?

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Skupljaj energiju za zimska testiranja. Ko sad ne piše, apsolutno je oprošteno. Sledeće godine za neaktivnost lobiram za banove.

                          Magnussen zvanično u McLarenu. Button bi trebao da na vreme krene da sebi pravi novo gnezdo.
                          Moze samo da krene da pravi gnezdo sa devojkom... Najstariji je na gridu, od 2009. pokazao je zasto je sampion samo povremeno u toku 2011, jednostavno kao da vise nema vatre u njemu. Nesto mora da ga motivise, jer siguran sam da moze bolje od ovoga, ali ako to ne pokaze, nema razloga da ostaje...

                          Comment


                          • #28
                            kao navijach meklarena moram se sloziti sa vanjom da mu lagano ponestaje danfa za jurnjavu sa ovom klinchadijom, nazalost

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by cowwwpa View Post
                              kao navijach meklarena moram se sloziti sa vanjom da mu lagano ponestaje danfa za jurnjavu sa ovom klinchadijom, nazalost
                              Sto to? Niko mi nije bio manje gotivan od njega a da je vozio u McLaren-u, bio je prosek i ostao bi prosek da ga nije neverovatno usralo da vozi spejs satl pola sezone. Ja licno jedva cekam da nas napusti. Savrseno bi bilo da je dosao Magnussen umesto njega, a ne Pereza

                              Comment


                              • #30
                                Pišemo ovde:
                                http://www.sportklub.info/forum/show...Velike-promene
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X