Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji mecevi 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by NI View Post
    Sto je sad ovo? Dobro si se ukrivao toliko vremena.

    Kad smo kod razocarenja. Dvije Olimpijade su velika razocarenja protiv Nadala i Marija.
    Moram priznati da mi tvoj izraz ukrivao uvek izazove
    Oduvek sam imao simpatije za Roletovu igru, a tom prilikom sam baš zagriženo navijao.
    Olimpijade jesu razočarenje ali je valjda trenutak i splet okolnosti na mene ostavio trag u navedenim dogadjajima.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Pecaros je jedan od Roletovaca

      Comment


      • #48
        Originally posted by shminka View Post
        Pecaros je jedan od Roletovaca
        Samo ljubitelj igre, koga je Role sve više razočaravao počev od tog W
        sigpic

        Comment


        • #49
          Više je razočaran njegovim porazom, nego Novakovim na OI 2008. Pecaroš je upravo izgubio Novakovu člansku karticu na ovom forumu.

          Comment


          • #50
            Originally posted by notorious View Post
            Više je razočaran njegovim porazom, nego Novakovim na OI 2008. Pecaroš je upravo izgubio Novakovu člansku karticu na ovom forumu.
            To su neuporedive stvari. Rekoh da su u pitanju posebni momenti. Za Novaka me jos drzala euforija sa AO i vera da njegovo vreme tek dolazi.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by notorious View Post
              Više je razočaran njegovim porazom, nego Novakovim na OI 2008. Pecaroš je upravo izgubio Novakovu člansku karticu na ovom forumu.
              Strasno!

              Gore nego da iz Boke navija za Lorenco

              Comment


              • #52
                Dva prva GS meca na ATP listi su po ocekivanju:

                2. Djokovic Delpo Uimbldon

                1. Nadal Novak RG


                ------------

                Nista ne sumira bolje ovu sezonu od ove dvije ATP liste najboljih meceva. Od 10 meceva Novak je igrao 7. Sumnjam da se to ikada ranije dogodilo. Ali na zalost od tih 7 Novak je 4 izgubio.

                S druge strane Nadal je igrao 4 od 10 rangiranih meceva. To je takodjer jako puno. Ali on je dobio sva 4!

                Comment


                • #53
                  Originally posted by NI View Post
                  S druge strane Nadal je igrao 4 od 10 rangiranih meceva. To je takodjer jako puno. Ali on je dobio sva 4!
                  =Konverzija BP
                  Mora Novak poraditi na tom segmentu, dosta razočaravajuće za njegove standarde u ovoj sezoni, što nas opet vraća na priču sa početka iste..
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Maxx-a View Post
                    =Konverzija BP
                    Mora Novak poraditi na tom segmentu, dosta razočaravajuće za njegove standarde u ovoj sezoni, što nas opet vraća na priču sa početka iste..
                    To je dublji problem. Konverzija BP je njegov vrh. Napisacu jeddnu analizu na Novakovoj temi ispred AO, nadam se da cemo do tada izbrati miss WTA.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by NI View Post
                      To je dublji problem. Konverzija BP je njegov vrh. Napisacu jeddnu analizu na Novakovoj temi ispred AO, nadam se da cemo do tada izbrati miss WTA.
                      Naravno. Ja sam sa namerom uprostila sa ovom jednakošću.
                      Očekujemo analizu, a do AO će novi krug misica.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • #56
                        Kome je dojadilo gledanje slika iz WTA albuma prijaće mu ovaj izbor kao dodatak ovoj temi.




                        Last edited by pecaros; 29-11-13, 12:51.
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X