Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Stan Wawrinka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Angry Stan

      http://www.tennis-x.com/xblog/2014-08-28/16858.php

      Comment


      • Ako im je rekao. Jedu, piju, urlaju u toku poena, setaju...samo sto ne snesu jaje.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Svajcarski mediji objavili da je pre nekoliko godina napustio zenu, dete i roditelje kako bi se posvetio tenisu...???
          RECE Ceronja na ES.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Lupa gluposti. Cuj napustio roditelje... pa nema on 15 godina...
            Imao je nekih problema sa zenom, ali znam da sam ih vidjala (sa detetom - devojcica) po turnirima..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ok super ako je tako jer je ovo informacija bas...

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Nasi komentatori na ES=Dezinformacija
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                Comment


                • Fantastičan meč, idemo do kraja

                  Comment


                  • Bio se razveo prije 2 ili 3 godine, ali sad su opet skupa.

                    Nego, nešto me drugu zanima, shminka, zašto Stan konstantno forsira to treniranje sa Noletom na svim turnirima? Pa jbt koliko puta su trenirali Nole-Rafa-Fed medusobno?
                    Pa nemoj to da radiš ti si u vrhu i među najvećim mu rivalima!

                    Comment


                    • ko zna, odgovara i njemu i njima da treniraju sa što boljim igračima...a Stana ne smatraju velikim rivalom još uvijek...

                      Comment


                      • Pa zato on ne treba da trenira s njim, niumalo on ne respektira sebe , pogotovo sto je uvijek nezgodan Novaku i sad praktički treniraš s njim i daješ mu mogućnost da se navikava na tvoje udarce, ne znam što to radi idi treniraj s nekim van top 10
                        ko i ostali

                        Comment


                        • Originally posted by kreso34 View Post
                          Pa zato on ne treba da trenira s njim, niumalo on ne respektira sebe , pogotovo sto je uvijek nezgodan Novaku i sad praktički treniraš s njim i daješ mu mogućnost da se navikava na tvoje udarce, ne znam što to radi idi treniraj s nekim van top 10
                          ko i ostali

                          Smatram da si dobrim delom u pravu


                          Spoiler
                          Ali, obzirom da su obojica perfekcionisti, mislim da im to odgovara
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Mislim da mu ti treninzi ne mogu škoditi...nisu toliko bitni kao oni izmjedju sezona i u pauzama u toku sezone...ne radi se tu na nekim novim stvarima, samo se pokušava održati ritam

                            znaju oni sve jedni o drugima, nema se šta tu sakriti...

                            a Stan vrlo dobro zna koje mu je mjesto...iza velike kompanije i to je ok

                            Comment


                            • Šteta majstore, idemo sanirati povredu koju imaš i idemo po DC za savršenu sezonu

                              Comment


                              • osiguran WTF, pješke

                                Comment

                                Working...
                                X