Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Stan Wawrinka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze se umoriti od trening meca sa Krajinovicem/Bozoljcem. A tek, iako dodje do meca sa Lajovicem u nedelju. Jeste velika sansa sada za DC pogotovo sto ce Spanci verovatno odmah ispasti.

    Neka otkaze Marseille (ukoliko vec nije).

    Comment


    • ma nece igrati u Marseju sigurno, šta ce mu to sad

      Comment


      • Tacnije sad je Montpeiller, Marseille je kasnije, neka otkaze oba. Cak i Rotterdam, a da trazi WC za Dubai. Odmor je potreban.

        Comment


        • i Luti se smeje, ne znam kad sam to videla zadnji put

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Mnogo mi je drago sto je Stan pobedio, sad mi je manje zao sto je prosao Noleta
            sve cestitke...
            Ispisuje istoriju srpskog tenisa zlatnim slovima.

            Comment




            • upisao se u besmrtnike....moze i da prekine sa tenisom
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Upravo

                Comment


                • Evo gledam trebao je poslije DC igra Monpelje, Roterdam , Marsej ako to sve odigra, stvarno nema osjecaj za filing

                  Comment


                  • Kako je samo ovo dobar momak, nevjerovatno

                    Comment


                    • Zanima me da li tako Bojana misli, jer se sjecam jedne situacije kada je on ostavio zenu i djete i ona ga je od tada zamrzila

                      Comment


                      • Tu su žena i kcerkica, ne moras da brines vise

                        Comment


                        • Ali kroz sta su one prosle

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Zanima me da li tako Bojana misli, jer se sjecam jedne situacije kada je on ostavio zenu i djete i ona ga je od tada zamrzila
                            Ostavio ih je bio na par meseci, i tada ga jesam pljuvala, ali to je bilo davno, kad mu je cerkica imala par meseci.
                            Posle toga se vratio i imas milion slika gde su zajedno, tako da nema razloga da ga pljujem
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Dobra stvar je sto se djevojcica nece sjecati tih traumaticnih perioda

                              Comment


                              • A ko garantuje da Cisca ne prolazi isto....ovaj zapo pa samo igra a prstena ni na vidiku, kamoli bebe....
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X