Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio de Valenciana MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ta fotka i taj barbie bike sa ruzicastim momentima...ne bi mogla da zaboravim ni uz pomoc hipnoze

    ali zato kad vidim OVO svaki put dozivim nervni slom
    Last edited by Viv Li; 11-11-13, 13:28.

    Comment


    • #77
      Da, to je bilo jedno od losijih (vizuelno) sponzorstava... Matori je znao da se usareni, ali ovo je bilo bas lose...

      Comment


      • #78
        Završen prvi test..Evo rezutata

        Comment


        • #79
          nisam mogao da gledam ni treninge,ni trku,nista..ceo vikend zauzet moram da se bacim sad na reprize,snimke itd..
          a sad:
          MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARC MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAARQUEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEZ
          samo toliko
          MESSI 10

          Comment


          • #80
            Koliko god da je pricao da nece voziti za Markeza,Pedrosa je voznjom u ovoj trci ucinio upravo suprotno.Svesno ili ne ali je odvozao upravo onako kako je Markezu odgovaralo.Vozic koji se Lorenco trudio da odrzi,on je razvukao.Kada bude shvatio sta je uradio,pojesce svoju zuc

            Comment


            • #81
              Zna li neko da mi kaze razlike za 2014 god(odnosi se na motore) u odnosu na ove iz 2013 god?!

              Comment


              • #82
                pa dobro,sampionsku voznju su pokazali horhe i dani,ali je markez zato pokazao dzentlmenskumoglo mu seu normalnim (uobicajenim) uslovima ovu dvojicu ocima ne mogu da vidim,ali su mi u ovom (za njih) vanrednom izdanju dotakli svaki navijacki nervsavrsen jedan dan i 49 cokoladnih bananica nije dovoljno da to i pokazu svima koji su ga takvim napravili
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Znam samo da se zapremina rezervoara za Prototipove smanjuje sa 21l na 20l
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by meca View Post
                    Zna li neko da mi kaze razlike za 2014 god(odnosi se na motore) u odnosu na ove iz 2013 god?!
                    Za one koje zanimaju tehnički detalji, podsećamo da „Production Racer“ ima klasičan umesto pneumatskog razvoda ventila, te da koristi klasičan, umesto „kontinualnog“ menjača. Zapremina motora iznosi 1000 kubnih centimetara u V4 konfiguraciji, a prema fabričkim podacima, oslobađa preko 235 KS na 16.000 o/min! Inače, motocikl će se isporučivati sa Ohlinsovim oslanjanjem i Nissin kočionim sistemom.
                    Razlike kada su u pitanju pravila odnose se na korišćenje tzv. “kontrolisanog” ECU sistema kada je u pitanju “Open” klasa, 24 umesto 21 litre goriva, 12 umesto svega pet agregata po sezoni, kao i mogućnost korišćenja mekšeg zadnjeg pneumatika. Cena motocikla procenjena je na oko 1,2 miliona evra.

                    Ovo se odnosi na Hondu Production Racer“ RCV1000R koja se vozi sledece sezone u ‚‚open'' klasi..
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #85
                      Mogli bi da otvorite novu temu pa tu da se stavlja sve vezano za testove....slike informacije itd.....Moram jos da se zahvalim Crnom sto je vodio kladionicu cele sezone ....pa da nastavimo sledece u jos vecem broju
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • #86
                        Kraljevi!!!

                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by dzoni gp View Post
                          Mogli bi da otvorite novu temu pa tu da se stavlja sve vezano za testove....slike informacije itd.....Moram jos da se zahvalim Crnom sto je vodio kladionicu cele sezone ....pa da nastavimo sledece u jos vecem broju
                          Imamo sad temu i za testove. Ljudi, ne moram ja uvek da otvaram temu. Mozete da pisete koliko hocete i o cemu god hocete, ako to ima veze sa moto sportom.

                          E sad da se vratim na Valensiju, nisam mogao ranije da napisem. Ako je neko odgledao samo poslednju trku, lako je mogao da shvati kakva je to sezona bila. Lorenco se tu nesto pracakao, Pedrosa od zvezda do blata, Rosi trazi setap koji izgleda ne postoji, a opet sve se vrti oko jednog coveka, Marka Markeza. Na momente sam imao osecaj da on moze sve: da pobedi kad zatreba, da pretekne kad niko ne ocekuje, da ostane citav posle neverovatnih padova, da natera druge da ga mrze i da se okrecu i da kalkulise kad svi ocekuju da vide usijanu glavu. Da ne znam koliko ima godina i iskustva rekao bih samo bravo, ovako

                          Comment

                          Working...
                          X