Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Biće treća sreća.
    Za koga?

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Za koga?
      Originally posted by Vladan View Post
      Novakova naravno. Nadal nijednom nije bio blizu titule na zavrsnom Mastersu, Djokovic je pa moze se reci dva puta bio bas blizu trofeja na RGu.
      ....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Niki View Post
        Za koga?
        Ne bih imao nista protiv i da bude za obojicu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          ....
          Znam na koga mislis, ali kome kako vise odgovara.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ne bih imao nista protiv i da bude za obojicu.
            Niti ja, evo vec sledece godine neka osvoje kome sta fali.

            Comment


            • Sad gledam neke poene iz meca i uvek mi pripadne muka od onih Rafinih balona. Jbt, da nema krova isla bi lopta do meseca. Prosto ti ubija zelju za gledanjem
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Nadmudrivanje

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Znam na koga mislis, ali kome kako vise odgovara.
                    Nisam baš najbolje razumela, ali u svakom slučaju sve uzimamo.... nema dogovora i niti paktova.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma ništa od toga neke uzme kome šta fali, Novak sledeće godine ide u pohod na RG, dva puta mu je malo falilo, sada je mislim vrijeme da ga konačno uzme, a ni London mi ne damo, što je naše naše je (ne znam šta Rafi još fali )
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Recordare View Post
                        Posle kraceg razmisljanja, odlucio sam da preskocim vecerasnje finale. Bice jedno 347 razmijena od po 20 udaraca sa osnovne linije, a pobijedice onaj koji je u ovom momentu fizicki najspremniji. Udarice Djokovic 2 dropshota koje Nadal nece moci stici (i svi ce da kazu wauuuuuu) a udarice i Rafa par running forehanda iz defanzive (i takodje ce svi da kazu wauuuuuuuu). Nemam nista protiv Novaka i Rafe, cijenim ih obojicu, ali su njihovi mecevi do zla boga dosadni, makar meni, jer je tenis totalno neraznovrsan. Nadam se da ce organizatori u buducnosti razmisliti o ubrzavanju podloga, jer vise stvarno nema smisla koliko se favorizuje igra sa osnovne linije i defanziva.
                        Nadam se da je meč ispunio tvoja (i vaša) očekivanja.
                        Nije baš bilo toliko razmena, a nije ni fizička kondicija ovde odlučila... ali biće još puno ovakvih ili sličnih mečeva u budućnosti... žao mi je.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by jagodica View Post
                          Čija je bolna tačka veća?
                          Mogući odgovor može dati tužna porodica iz dva čarter leta za Španiju
                          sigpic

                          Comment


                          • Није ми жао првог места, срце ми је пуно, прво место дође и прође, а трофеј остаје за цео живот!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Zika View Post
                              Није ми жао првог места, срце ми је пуно, прво место дође и прође, а трофеј остаје за цео живот!
                              Docice prvo mesto kadtad ponovo. A uz osvajanje velikih trofeja dolazi i prvo mesto. Samo neka ovako nastavi da osvaja i da dominira i ponovo cemo se sepuriti na prvom mestu .

                              Comment




                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X