Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA Basketball 2013-2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Rendl truba na ovom mecu za sada....

    Comment


    • #17
      Pa da....odmah cim je pala kritika,on poceo da melje

      Comment


      • #18
        Neverovatna minijatura Randle-a.

        Ali gubi bas mnogo lopti, mora taj segment da popravi...

        Comment


        • #19
          Parkerica pere....brutalan igrac.....

          Comment


          • #20
            Michigan State - Kentucky

            Kansas - Duke
            sigpic

            Comment


            • #21
              Ja ne mogu da otvorim drugi link, ali snašao sam se.
              Last edited by MarkedOne8; 13-11-13, 15:51.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #22
                Pogledao sam malo Kansas vs Duke sad. Posle ću opet celu od početka. Odlična utakmica u svakom slučaju. Sad ću da napišem negativan komentar za komentatora. Moram. Dick Vitale previše smara s dizanjem u nebesa. Znači lik ne vadi Wigginsa iz usta, a neke ni da pomene. Najteža provala je kad je rekao da bi NCAA trebao da poveća broj faulova za izbacivanje na 6. 'Ajde onda da uvedemo da se koš ne prizna dok nije zakucavanje koje Vitale odobrava. Pusti košarku da se igra!
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Потсјећање на 1 линк гдје можете гледати free NCAA кошарку http://www.horizonleague.org/schedul...t=Filter+Items
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • #24
                    Још 1 линк free NCAA кошарке http://www.campusinsiders.com/live

                    Преносе разне конференције - A10, Mountain West конф., Патриот или Санбелт, али знају ту залутати и бољи тимови у сусретима са екипама из истиx. Поред баскета у мушкој конкуренцији, иде и женска кошарка, обје врсте фудбала, одбојка (што је, ипак, мање значајно). Сви преноси иду у HD.

                    Уживајте
                    Last edited by аутсајдер; 16-11-13, 21:26.
                    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                    Comment


                    • #25
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Je li moguce da igrac za kojeg se mislilo da ne moze biti dobar suter ovako popravi svoj sut? Ovi pull up sutevi me podsjecaju na Lillarda malo, samo sto Smartovi imaju veci luk, i moram priznati jos bolje izgleda od Lillardovog pull upa, a Lillard je znamo jedan od vodecih u toj kategoriji u NBA. Dodas na to bolesne fizikalije i dobijes igraca kakvog mozes da sanjas. Jedino nisam upoznat sa njegovom odbranom, ali mislim da ce i to doci s obzirom na fizikalije.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Najjace mi je bilo kada sam negde citao da je onomad Micic oduvao Smarta i da su tu negde po kvalitetu.
                          Mislim da je tada Marcus odigrao 10ak minuta

                          Covek je zacementiran kao TOP5 na brutalno jakom draftu.

                          Comment


                          • #28
                            Precenjen igrac realno, pojeo ga Vasa.






                            pozz
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Gotivim ja Vasu, ali Marcus je par nivoa iznad.

                              Comment


                              • #30
                                Vasa je bio ubjedljivo najbolji igrac na tom prvenstvu. Al isto je igranje za repku nesto drugo. A i u onom timu USA nije imao ko da se izdvoji. Slazem se sa Ljubom odje.

                                EDIT: Snell, pusto zajebanciju, ovo je ozbiljna tema.
                                Last edited by Reise; 20-11-13, 16:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X