Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2013/14 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Maric91 View Post
    @p4p1

    Kad si vec spomenuo Nesa, ne verujem da tu veliki faktor igraju njegove godine koliko medicinski tim u Finiksu koji je najbolji u ligi po tom pitanju.On je u skracenoj sezoni kada je igrao za Sanse propustio samo 4 utakmice, a prosle sezone u Lejkersima preko 30.Imas nekoliko primera u bliskoj proslosti gde su igraci inace vise utakmica odigrali u Finiksu nego u bilo kom drugom timu.Odmah mi na pamet padaju Grent Hill, pa u neku ruku i Dzermejn O'Nil.Finiks je raj za igrace sa hronicnim povredama.Sa jedne strane mi je i zao sto su ga pretproslog leta poduvali za Erika Gordona zato sto bi sigurno odigrao 60-65 utakmica za Sanse u prosloj sezoni, a mozda bi ga ludaci iz medicinskog tima ''osposobili'' i za 70.

    Bio bi red da Minesota i Portland konacno vide PO.
    Da, svi znaju za njihov medicinski tim koji je uvek pravio cuda.. koliko sam skontao vise ga nema, rasformirali ga ili sta vec? Znam da sam citao nesto o tome pre izvesnog vremena.. mozda sam samo utripovao. Svejedno, Nash ce ipak ubrzo udariti u 40, cisto sumnjam da bi mu i oni pomogli sad. Za Gordona je bas steta, jer gledajuci ga na startu sezone, cini se da vise nije to taj potencijal.

    Sota ove godine lagano ulazi.. samo da ostanu zdravi. Portland mi je nekako na granici, ali kako na pocetku sezone izgledaju Memphis, Denver i NO, verovatno ce i oni uci.

    Comment


    • #32
      Ne mogu nigde da pronadjem tu vest da su se rasformirali, koliko vidim tu je Karter i njega jedino pamtim.Pre godinu-dve sam trazio njihov medicinski tim i par imena mi deluju ko da sam ih ranije negde procitao.Mozda je i doslo do promena, ali sigurno nisu menjali osovinu.U primeru Grenta Hila on je svaku sezonu u Finiksu isao preko 70 i sto je bio stariji on je igrao vise.Jedno je u poslednjoj skracenoj sezoni odsustvovao vise od deset utakmica pred kraj sezone, ne mogu sad ovako iz glave da se setim sta ga je zadesilo.Ne verujem da bi Nes ovde igrao manje od 70 utakmica, to je moja poenta.

      Comment


      • #33



        Derrick's picture looks like he's wearing his girlfriend's shirt.

        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #34
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #35
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • #36
              Niksi pokusali da dobiju u trejdu Ronda ali Celtiksi nisu hteli jer zele da grade tim oko njega

              Chris Broussard ‏@Chris_Broussard 1h
              Knicks looking to upgrade at PG, have eye on Rondo. But sources say no interest on Celtics' part
              Chris Broussard ‏@Chris_Broussard 46m
              Sources: Right now, Celtics have every intention of keeping Rondo & seeing if they can build around him.
              Chris Broussard ‏@Chris_Broussard 29m
              While C's not moving Rondo, they would take back Amare in deal n which they could unload longer deals of Gerald Wallace &/or Courtney Lee

              Comment


              • #37
                Koliko se samo govori poslednjih dana o trejdu Ronda i to ni manje ni vise za jednookog Turcina ili set Amare, Shumpert i Felton. Ako ga trejduju, zvanicno prelazim da navijam za Portland dok ne smene Ainge-a.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Nema sanse da daju Ronda za Asika. Ja mislim da bi to liga blokirala.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Damian Lillard made all three of his field-goal attempts in overtime vs Raptors. Lillard's career FG percentage in OT is 81% (13-for-16).
                    Clutch
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Reise View Post
                      Nema sanse da daju Ronda za Asika. Ja mislim da bi to liga blokirala.
                      Tu bi se valjda ubacio i Kinez da ide sa Asikom. Ali odbili su Kelti lagano

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by AleksaVP View Post
                        Tu bi se valjda ubacio i Kinez da ide sa Asikom. Ali odbili su Kelti lagano
                        Lin + Asik = $30M sledece godine, ko ce to da isplati? Jos Celticsi imaju Wallacea sa 10M. To je prosto nemoguce.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Niksi ako uspeju da se otarase Amarija kroz bilo kakav trejd sa Seltiksima, napravice posao veka....kao i ako uspeju da dodju do Ronda i ako budu zrtvovali Samperta....

                          Comment


                          • #43
                            Znači prijatno sam se iznenadio kad sam video da ima neke šanse da se Amar'e trejduje...

                            Ajde malo da se nadamo Rondu
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Il Capitano View Post
                              Znači prijatno sam se iznenadio kad sam video da ima neke šanse da se Amar'e trejduje...

                              Ajde malo da se nadamo Rondu
                              Ajde...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • #45
                                Niksi bas zapeli da se otarase Shumperta. Nudili su Houstonu a sad ga nude u Sunsima za Dragica .. Sa druge strane Rocketsi i Pelicansi su započeli pregovore oko trejda Ašik-Anderson .

                                Timberwolvesi žele trejdovati Derricka Williamsa koji nema minutažu ove sezone za veterana. Kingsi su in spremni ponuditi Jasona Thompsona.
                                Last edited by Lord Aleksoni; 19-11-13, 13:46.

                                Comment

                                Working...
                                X