Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2013/14 (raspored, sastavi ekipa, analize...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Drama. Kakva prevara ako Farid ode u NYC. Jeste da pravi problem oko produžetka saradnje sa Denverom, ali ako oni ne mogu da izdejstvuju bolji trejd umesto ovog, onda...
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #17
      Knicksi ce da ih zajebu pošteno.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • #18
        Ljubitelj sam LA Lakersa mada nisam upucen kao pojedinci na ovom forumu, ali ako neko od vas ima vremena neka mi napise sta se moze ocekivati od te ekipe ove godine?
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • #19
          Denver odbio trejd za Farieda .. http://t.co/tMEe6Ev6j9

          @Jax Teller Ne moze se mnogo ocekivati, ali za pocetak bi bilo lepo da se obezbedi PO. Sada na pocetku sezone nije lose, cekamo jos da se oporavi Kobe pa da vidimo kako ce to izgledati.
          Po meni je PO sasvim realan, imamo sada pojacanja u vidu Janga, Kamana i Henriaj koji igra odlicno. Ostao je Gasol a otisao Howard i po meni je to bio odlican potez.

          Comment


          • #20
            Lagano uzimate šampionski prsten
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #21
              Lakersi ce biti bolji tim nego prosle godine sa Dwightmare-om. Ali ne znam da li Nash planira da podize formu i da li je uopste u stanju za tako nesto.

              Ipak ova sezona nece biti uspesna, ali ceka se leto naredne godine...tada ce Lakersi pokusati da naprave tim.

              Comment


              • #22
                Ja bih voleo, ali stvarno ne verujem da je Steve u stanju da to uradi, ne verujem ni da ce igrati vise od 50 utakmica, a i to bi bilo dobro.. bas gubi bitku sa godinama, ne znam stvarno kako je planirao da igra jos jednu sezonu posle ove. Mitch je odradio sjajan posao, mislim da bolje nije moglo, D'Antoni je dobio odgovarajuce igrace za njegov sistem, i to ce biti dobar alibi da mu se da otkaz posle ove sezone. Veliko je pitanje na kom ce nivou biti Bryant kada se vrati, ali svakako bi vise stete nego dobrog donelo ako bi nas opet nekako ugurao u PO.. po mojoj nekoj proceni zavrsicemo 10. ili 11. na zapadu, sa dovoljno respektabilnim skorom.. i onda se nadati da nas pogleda sreca u lutriji. Svakako bi sledece godine morali da imamo mnogo ozbiljniji tim imajuci u obzir ko ce sve postati slobodan agent.. ove godine treba uzivati u atraktivnoj kosarci, a zanemariti takmicarsku.

                Comment


                • #23
                  Koliko da gledam dugorocno, ja ne mogu da nas vidim van PO. Uguracemo se ponovo, skoro sam siguran. Ove sezone bicemo bolji, a sto se tice Nasha.. Ne znam, ostareo je vise, i povredjuje se cesto.

                  Danas citam da je demantovao da ce otici u penziju pre kraja ove sezone, a i trebalo bi da izgura ovo pa da ode. Tesko da moze da igra i sledecu, ali dobro videcemo.
                  Jedva cekam sl. sezonu, bice pakleno kod nas ..

                  Comment


                  • #24
                    Kakvi Lakersi u plej of, sta uzimate vi?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      pa kaže, Džingl belZ, džingl belz, džingl ol d veeeej

                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • #26
                        Ako nije montaza, zbog Rose-a su radili ovu reklamu 4 dana.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #27
                          Blejzersi 6-2 start sezone i drugo mesto zapada...opa!...jos plus jedini smo dobili gerijatriju koja je prva....sinoc triler u Oregonu...kakav plej of duel sa Sansima...

                          Comment


                          • #28
                            Kaze Pop da za sada igramo C+ ili B- kosarku.

                            Lejkersi ce videti plej-of kad im stignu LeBron i Melo.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • #29
                              @p4p1

                              Kad si vec spomenuo Nesa, ne verujem da tu veliki faktor igraju njegove godine koliko medicinski tim u Finiksu koji je najbolji u ligi po tom pitanju.On je u skracenoj sezoni kada je igrao za Sanse propustio samo 4 utakmice, a prosle sezone u Lejkersima preko 30.Imas nekoliko primera u bliskoj proslosti gde su igraci inace vise utakmica odigrali u Finiksu nego u bilo kom drugom timu.Odmah mi na pamet padaju Grent Hill, pa u neku ruku i Dzermejn O'Nil.Finiks je raj za igrace sa hronicnim povredama.Sa jedne strane mi je i zao sto su ga pretproslog leta poduvali za Erika Gordona zato sto bi sigurno odigrao 60-65 utakmica za Sanse u prosloj sezoni, a mozda bi ga ludaci iz medicinskog tima ''osposobili'' i za 70.

                              Bio bi red da Minesota i Portland konacno vide PO.

                              Comment


                              • #30
                                Na areni 2 imate emisiju o Kobiju

                                Comment

                                Working...
                                X