Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL Offseason (Vesti, trejdovi, draft, zanimljivosti,...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DexDexter View Post
    Arena Sport prenosi po 5 meceva nedeljno do plej-ofa.
    Ne bih da ih reklamiram ali cisto za informaciju ljudima Chicago-LA veceras u 21h na Areni 2.
    Također i na ESPN America, što meni kao korisniku Total TV-a više odgovara. Samo kod njih nikada ne znaš koliko će prenositi mečeva u toku sedmice... prednost je što su u međuvremenu prenosili i AHL, a prenose nastavljaju i dalje.
    винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

    Comment


    • Prati li iko ista??? Cikago dobio LA 5-2 na otvaranju sezone

      Ja cu sad Devilse i Kapitalse uporedo
      sigpic

      Comment


      • Ja sam gledao LA-Chicago i posle Boston-NY Rangers.
        Ova prva je bila bzvz..Ubili ih Blackhawksi u prvoj..kasnije se pretvorila u uspavanku.

        Boston B.-NY R. bila mnogo bolja.Jesu domaci bili bolji uglavnom ali su i Rangersi odigrali dosta dobro.U drugom periodu se zakuvalo pa su pale i dvije tuce (1 na 1 ) Treci period nisam gledao jer mi se prispavalo pa ne znam je li pala jos koja tuca


        btw,treba nam tema za ovu sezonu da ne pisemo ovdje.

        Comment


        • Novi raspored

          Eastern Conference

          Atlantic Division:Boston Bruins, Buffalo Sabres, Detroit Red Wings, Florida Panthers, Montreal Canadiens, Ottawa Senators, Tampa Bay Lightning i Toronto Maple Leafs.

          Metropolitan Division: New York Rangers, New York Islanders, New Jersey Devils,Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, Philadelphia Flyers, Carolina Hurricanes i Columbus Blue Jackets

          Dakle,Columbus Blue Jackets i Detroit Red Wings su se preselili sa zapada na istok.


          Western Conference

          Central Division: Chicago Blackhawks, St. Louis Blues, Nashville Predators, Minnesota Wild, Colorado Avalanche, Dallas Stars i Winnipeg Jets.

          Pacific Division: Los Angeles Kings, Anaheim Ducks, Phoenix Coyotes, San Jose Sharks, Vancouver Canucks, Calgary Flames i Edmonton Oilers.

          Winnipeg Jets presli sa istoka na zapad.

          U PO ce ici prva tri tima iz svake divizije, a preostala cetiri mjesta ce popuniti po dva najbolje plasirana tima iz obije konferencije. Posto se gleda plasman u konferenciji, moze se desiti da jedna divizija ima pet predstavnika u PO,a druga tri.


          1,230-game season, 82 games per team, opens Oct. 1 with the Stanley Cup playoffs beginning April 16, the league said in a statement.
          Liga ce pauzirati u periodu od 9. do 25. februara zbog Olimpijskih igara na kojima ce ucestvovati 120 igraca iz NHL-a.



          Ovo ce biti zanimljivo...makar iz ugla fana Red Wingsa Selidba u medju fizikalnije timove,vise duela sa Bostonom,Montrealom i Torontom(!) ali manje susreta sa Chicagom
          Vala,kad su izborili PO prosle sezone,ne vidim razlog zasto i ove ne bi


          ...ali samo pazi ime "Metropolitan"

          Comment


          • 16 timova na istoku a 14 na zapadu, to je malo glupo...

            Comment


            • Zato sto su planirali da ukljuce jos dva tima,cini mi se naredne godine.

              Comment


              • Ima li neko iskustva sa NHL Vault?

                5$ mjesecno je dzabe, ako sve funkcionise kako treba.
                Last edited by powerslave; 26-07-13, 19:14.

                Comment


                • Preselila se tema, a red je i da se otvori jedna za novu sezonu. Malo nas prati NHL, ali eto ako nas bude makar 3-4 da imamo gdje da pisemo. Da se ovaj put potrudimo i budemo malo aktivniji

                  Comment


                  • Uzeo sam ja malo da sredim, posto se dosta toga nagomilalo.
                    Za par dana bi sve trebalo dobiti svoj konačni oblik.
                    Počeo sam od KHL šampionata, jer ga prenosi SK.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Svaka cast za namjeru Valja malo ovo pospremiti.

                      Steta sto ce duvati promaja jer se slabo prati Trebali bi da uvezemo jedno 10-ak ljudi,ljubitelja NHL-a i hokeja uopste, da se tema malo podigne na noge

                      Comment


                      • Smanjice se broj tema, posto se ne treba rasipati na hiljadu strana. Sve vezano za hokej
                        bice od sad u jednom podforumu, da bi ljudi lakse mogli pratiti. Kad izorganizujem stvari,
                        onda se istinski ljubitelji paka mogu posvetiti razvoju teme.

                        Za uvoz cemo videti, zavisi od cene
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Sredi ti to, pozlatile ti se Pa da se ovdje povede neka ozbiljna diskusija kad krene sezona

                          Comment

                          Working...
                          X