Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Japan MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tasa01 View Post
    Ha ha ha, Pedrosa je stvarno neko baksukce
    bas je plava plavcata ljutica bundevica!!!

    zasto niko od novinara nece da prica sa bundevicom Danijem?sedi sam dok svi pricaju sa mravcem...
    Markez proverava Jorgishino kvacilo,a Dani gumeccc...jel ovi momci zele nesto da nam kazu??
    Maybe they gave you a soft one.. without the white marker… (mozda Honda zeli da se iskupi Markezu za Australiju,pa sabotira Danija)

    Comment


    • Originally posted by nixa View Post
      Hahahaha!!!!! Zar se ne plasis da ce i tebi cika Crni da izbrise post?!
      Nemam problem sa time, to sam napisala jer ako si vozio nekad motor znaš da ne možeš birati kako ćeš da padneš.I ako ti makar malo prokliza,zanese tek kasnije kad to prodje ti shvatiš šta se desilo bar je taj slučaj kod mene.
      Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 02-11-13, 21:17.
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
        Nemam problem sa time, to sam napisala jer ako si vozio nekad motor znaš da ne možeš birati kako ćeš da padneš.I ako ti makar malo prokliza,zanese tek kasnije kad to prodje ti shvatiš šta se desilo bar je taj slučaj kod mene.
        Cuo sam da postoje 2 vrste bajkera...oni koji su vec pali i oni koji ce tek pasti.Po meni,to je cista glupost!Jer oni koji su vec pali ce ponovo pasti...tako da svi pripadamo jednoj grupi!Hahahaha!!!!
        Pomenula si proklizavanje...mislila si na zadnji ili prednji kraj?Te dve stvari pa gotovo da nemaju nikakve veze jedna sa drugom.Prva moze biti jako zabavna a ova druga,najblaze receno traumaticna..."bar je taj slucaj kod mene". Hahahaha!!!
        Zovite

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=hL_SILUbbnc

          Comment

          Working...
          X