Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of Japan MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ovo pokazuje svu surovost MotoGP-a kao daleko najkvalitetnijeg i takmicenja sa najvecom konkurencijom sto se tice masina na 2 tocka... jednostavno covek nije imao kvalitet da udje u ozbiljniju borbu sa vanzemaljcima, znamo svi ko su, ne moram da nabrajam, otisao u losiju ekipu ali mucila ga je ta povreda i ovo je logican splet dogadjaja... zao bi mi bilo svakog vozaca koji na ovakav nacin okonca karijeru (za sad), pa tako i Bena mada nikada nisam gajio neke simpatije prema njemu, ne mogu da kazem da ce mi nesto puno nedostajati ne znam zasto povlacenje a ne pokusaj potpunog oporavka pa prelazak u neki drugi sampionat, verovatno je povreda takve prirode da bi uvek imao smetnje pri voznji
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #32
      Originally posted by Dejan NS View Post
      Ako cemo realno , nije nicim pokazao da treba da bude u Moto GP-ju.
      za razliku od bradla, bautiste i crutchlowa bar ima jednu pobedu i do dolaska marqueza bio je jedini sem velike cetvorke koji je pobedio u poslednjih nzm koliko tacno godina i mogao je da ima jos jednu u valensiji da mu je stoner nije bukvalno oteo za 0.015s... i iskreno mislim da je mogao do pobede u indianapolisu prosle godine da mu nije eksplodirao motor. lako je zaboraviti neciji uspeh posle samo jedne godine neuspeha. kao sto je vanja rekao, koliko je puta samo testirao falicne delove (pucali su mu ramovi, viljuske, sediste, motor itd) u trkama i padao i normalno da ti to i te kako unisti samopouzdanje. u mudjelu je vozio sa stomacnim virusom i zamalo nije povratio u kacigu u sred trke i onda dodju ljudi iz yamahe i kazu "razocarao si nas". i onda nakon svega toga dodje taj sepang i zadobije tesku povredu ramena (da, svi ce reci to je rame nije toliko strasno ali malo ljudi zna da su morao na tesku operaciju gde mu je presadjivano tkivo iz drugih delova tela i 4 meseca nije mogao ruku da pomeri) i posle toga je morao da vezba stalno ne bi li ojacao dovoljno da sedne na motor i zbog pritiska se vratio mnogo rano i dobio povredu tetive koja povezuje grudi i rame u Ostinu i zbog toga ponovo pauzirao sve do indianapolisa gde je ponovo bio pod pritiskom jer vozi pred domacom publikom, napokon se vratio i napokon je na 100% snage i prerano je pokusao da bude brz i to ga je nazalost kostalo evo kako... voleo bih da je proveo karijeru u motogp-ju u nekom drugom timu a ne u yamahu jer su se stvarno ciganski ponasali prema nekome ko je visestruki sampion AMA Superbike-a i sampion WSBK u rookie sezoni i jedini osvajac titule za jamahu u WSBK tako da sigurno zasluzuje svoje mesto u MotoGP a sto nije imao pravilan tretman, to je pre svega do yamahe a ne do njega.

      Comment


      • #33
        ne znam ni ja sta da mislim o svemu tome.verovatno ima toga da je zbog necijih gluposti zavrsavao sa explozijom motora,pucanjem viljuske itd..opet,sa druge strane,nije od juce u tom sportu.pobogu,sampion je amerike,a potom I sveta u SBK.ako nije mogao da baaaar maaaalo nasluti sta se tu dogadja,pa da prekine tu igru dok su mu kosti jos citave..kao sto sam poceo post,(moderna rec za ovaj tekst,ne postim),tako cu I zavrsiti..stvarno ne znam sta da mislim..

        Comment


        • #34
          Postujem sve njegove rezultate ali po meni se nikako ne moze porediti sa Kraclovom , mnogo mi je mekan vozac , stalno mu nesto fali , vidi se to , kao maneken je a ne trkac .
          To je moje misljenje i ne provociram njegove navijace .

          Comment


          • #35
            Originally posted by Ben Spies 11 View Post
            za razliku od bradla, bautiste i crutchlowa bar ima jednu pobedu i do dolaska marqueza bio je jedini sem velike cetvorke koji je pobedio u poslednjih nzm koliko tacno godina
            Za razliku od njih vozio u fabrickoj ekipi a ne satelitskoj. I ne verujem da je imao losiju masinu od Lorenca,
            jedostavno nije logicno.

            Comment


            • #36
              ISAK POTPUNI IDIOT!!!!! ovakvu trku nisam htela da gledam!
              tako mi je zao Salomani kriv,ni duzan... iskreno se nadam da ce Salom postati sampion...
              Rins je nasao kad ce da pogresi... Vinjales nije zasluzio da bude sampion!!!
              bravo za malenog Markeza


              nakon ovakvog incidenta u moto2 vise je nebitno kako ce se trke zavrsiti... samo se nadam da su vozaci dobro
              Last edited by Viv Li; 27-10-13, 03:39.

              Comment


              • #37
                Jao bre šta je ovo. . . Valjda će Reding i Marinelarena biti dobro. . . Marinelarenu je udario Redingov motor u glavu. . . Strašno. . .

                Comment


                • #38


                  samo da su svi dobro... sve ostalo je nebitno...
                  ceo ovaj vikend je totalna propast!!!

                  Comment


                  • #39
                    Zasluzio je Vinales prosle godine da osvoji titulu, pa jedno 10 puta... Ako pobedi u Valensiji, osvojice titulu pobedom. Ja kao njegov navijac sam razocaran njegovom sezonom, ali titula je titula. I Espargaro je zasluzio ovu koja mu je dosla na tacni u 2 trke, ali i da bi se to desilo, on je morao cele sezone da vozi na (relativno) visokom nivou i da bude tu kad se prilika ukaze. Redding nije zasluzio da u 2 ovako glupe situacije izgubi mogucnost da je osvoji, ali to se Espargarom nema veze...

                    Comment


                    • #40
                      Da sad cestitam Marku ili kasnije na osvajanju tituoe ?

                      Comment


                      • #41
                        U jednom trenutku sam pomislio da ce Rosi moci da pomogne klupskom kolegi...ali on def. ne moze ni sebi da pomogne...
                        Zovite

                        Comment


                        • #42
                          ocekivao sam trku bez mnogo spektakularnih momenata..mada sam se nadao da ce marquez pobediti,ali i ovo je odlicno..jos valensija pa da pevamo "mali mrav"
                          MESSI 10

                          Comment


                          • #43
                            Sve tri trke odlicne... Cestitam boljem na pobedi..

                            Takodje cestitke malom Markezu na prvoj pobedi, i Polu na osvajanju titule........



                            Last edited by tasa01; 27-10-13, 06:27.
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #44
                              za dlaku shinkooooo

                              sve cestitke za maskotu!!!!

                              javoooj... sta uradi ovo moje magarenceeee??

                              Comment


                              • #45
                                ..izgleda da nista posebno nisam propustio..?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X