Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Fantasy 2013/14

    NBA FANTASY 13/14


    NBA Fantasy ove sezone igramo na ESPN-u. 16 nas je. Igra se sistem Head to Head Points i podeljeni smo u četiri divizije. . Draft je Snake sistem, i trenutno mesto sa kojeg će te birati nije relevantno s obzirom da će vaše konačno mesto biti poznato sat vremena pred početka samog drafta.

    Takmičari :

    1. Mladen
    2. Marić91
    3. Licke
    4. Ljuba
    5. NebojsaNS
    6. Dale
    7. Rondo9
    8. Colke
    9. p4p1
    10. Reise
    11. Prototype
    12. T-Snell
    13. D-Wade
    14. Joe Cole 10
    15. Uros94
    16. Il Capitano

    Vreme je da se dogovorimo oko održavanaj drafta. Najbolje je da to bude u nedelju, kapiram da tada imate najviše slobodnog vremena i da će taj dan svima najviše odgovarati. Iznesite svoj predlog, kao i vreme kada bi hteli da organizujemo draft.
    9
    a:2:{i:733;a:5:{s:12:"polloptionid";i:733;s:6:"nodeid";s:7:"2667047";s:5:"title";s:7:"Nedelja";s:5:"votes";i:9;s:6:"voters";a:9:{i:0;s:4:"4600";i:1;s:5:"10109";i:2;s:2:"65";i:3;s:4:"4294";i:4;s:3:"105";i:5;s:4:"8490";i:6;s:4:"3690";i:7;s:4:"4943";i:8;s:4:"2501";}}i:734;a:5:{s:12:"polloptionid";i:734;s:6:"nodeid";s:7:"2667047";s:5:"title";s:10:"Ponedeljak";s:5:"votes";i:5;s:6:"voters";a:5:{i:0;s:4:"6042";i:1;s:4:"6266";i:2;s:4:"1207";i:3;s:4:"4362";i:4;s:4:"9587";}}}
    100.00%
    9
    Last edited by Mladen; 23-10-13, 23:21.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

  • #2
    Nedelja na ponedeljak ili ponedeljak na utorak i pisaj
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Kao što žena računa plodne dane, tako Ljuba računa dan kada će biti trezan, ili bar mamuran. On je već odredio da draft bude u nedelju od 22h. Što se mene i Wade tiče, draft može da bude i sutra. Ali može i nedelja. Večernji časovi i udri. Biće dug draft.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #4
        Jebite se, ne mogu ja sutra, patim se sa ovim kompom kao Isus.



        Nedelja ili ponedeljak, javicu vam jos tacno kad ce biti.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          Ma cenim ga i ja da će biti nedelja. Samo vreme i to je to. Možda je onaj alkoholičar i pogodio pravu satnicu, 22, 23h da počnemo taman do 02-03 da bude sve gotovo.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #6
            ima li mjesta za mene ...

            Comment


            • #7
              Nedelja od 22:00 meni savrseno odgovara.

              Comment


              • #8
                [QUOTE=MasHe;1114710]ima li mjesta za mene ...[/QUOT

                Oc' malo sutra

                Comment


                • #9
                  Ja bih da to bude ponedeljak
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by p4p1 View Post
                    Nedelja od 22:00 meni savrseno odgovara.
                    I meni isto, mada nebi bilo lose da pocnemo i u 21:00. Cisto da se to sve zavrsi oko ponoci. Da ne kuburimo do 2-3 ujutru

                    Comment


                    • #11
                      Sad cu ja da bacim anketu, a bas ce biti do jaja fazon kad oni koji ne igraju budu glasali xexex

                      Budite smekeri pa nas zajebite xexexe
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12
                        Meni mnogo vise odgovara ponedeljak, ovako u nedelju od 10 se poklapa sa nfl-om.Za mene je idealan termin ponedeljak od 9.

                        Comment


                        • #13
                          Ја не знам кад славим 19. да л' у недељу или понедељак, тако да не смем да гласам. Све ми од тога зависи, али идеално би било до 6-7 сати, свеједно кој дан па да не бринем.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Nedelja mora biti inace ne igram
                            Svejedno mi je dal' u 10 uvece ili u 3 ujutru...

                            U stvari moze i u ponedeljak ali nikako pre 10,11. Na faksu sam do kasno...

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Nedelja mora biti inace ne igram
                              Svejedno mi je dal' u 10 uvece ili u 3 ujutru...

                              U stvari moze i u ponedeljak ali nikako pre 10,11. Na faksu sam do kasno...
                              ne laži...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment

                              Working...
                              X