Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 AIRTEL INDIAN GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    I ja sam pomislio ono sto je Pavle, mislio sam da je Srdjan shvatio ono ultimatum posto su bas glasno i puno puta ponovili Webberu da stane a on to nije odmah ucinio, nije mi na kraj pameti bilo da je on umjsto Alternator cuo Ultimatum


    Puno je od ove sezone moglo da bude, danasnja trka je zalosno izgledala.

    Comment


    • #32
      Takođe je, barem meni, bilo jako smešno kada su posle trke rekli Fetelu da ne pokušava ništa jer će Raikkonen da mu uništi najbrži krug.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33
        Ja mislim da su u ovoj trci po tom pitanju dostigli vrhuanc. Sprdancija obicna po tom pitanju, dva kruga prije kraja mu govore u fazonu nema sanse da postavis najbrzi, i onda na kraju tuzna vijest Raikonen postavio najbrzi

        Kako me iritiraju

        Comment


        • #34
          Mozete pod prozor da im pljunete, svi zajedno

          Profesor cekiran, idemo na Fandja




          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #35
            Originally posted by DinoFC View Post
            Ja mislim da su u ovoj trci po tom pitanju dostigli vrhuanc. Sprdancija obicna po tom pitanju, dva kruga prije kraja mu govore u fazonu nema sanse da postavis najbrzi, i onda na kraju tuzna vijest Raikonen postavio najbrzi

            Kako me iritiraju
            Ne razumem šta hoćeš da kažeš? Nije moglo, ali ipak nije moglo? Pojasni malo.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #36
              Javljaju mu da ne pokusava da postavi najbrzi krug posto dosta vozaca mjenja gume u par krugova prije kraja a kako me sjecanje sluzi u tom trenutku je Vettel imao najbrzi krug ali ga je htio popraviti i onda ga je Kimi skinuo i na to su se sprdali na kraju tj. zezali Vettela u neku ruku

              Comment


              • #37
                Najbrži krug mu je za sekundu bio sporiji od Kimijevog što je postavio na kraju. To su mu rekli zato što ni teoretske šanse nije bilo da postavi najbrži krug i da ga zadrži.

                Lepo se ispotpisivao na kraju. Pravi trkač!
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Preglupi Lotus!

                  https://www.youtube.com/watch?v=pTZSnqPp2NU

                  Kao moderator moram da ostanem pribran. Inače bih im se... znate već.

                  Neki nebitni retard na pit wallu (izgleda da je Permane u pitanju): Kimi, get out of the fucking way!
                  Kimi: Don't shout there fucking.... I get out of the way when I have a chance but not during fast corner.

                  Nije ovoga puta. Srđan je ‚‚went full retard" što bi se reklo. Ispravio sam ga na vreme na Twitteru. Još da me je spomenuo u prenosu. Smešno je dodatno posle što je Pavle rekao nešto kao ‚‚Meni nije jasno otkud tebi da si čuo reč ultimatum?" Skoro da ga je napao u stilu stariji i iskusniji kad očitava lekciju mlađem.

                  P.S. : Permane je preminuo na socijalnim mrežama.
                  https://twitter.com/search?q=AlanPer...ypd&f=realtime
                  Ljudi ga bukvalno siluju. Najbolnije je to što su u pravu ovoga puta.
                  Neka su ga napljuvali, lik nije normalan... Mogao je Kimi da pusti Grosjeana odmah na pravcu, ali Massa im je bio iza. Jeste da bi ga i on kad tad prestigao, ali ffs - pa oni se bore za pozicije, ako vec kolegi poklanja mesto, ne mora i konkurenciji...

                  Originally posted by kolega View Post
                  bicu politicki korektan I cestitati nezasluzenu titulu mladom arijevcu.heroj dana,bar meni,Grozan.pored onakvog kiksa juce do drugog mesta,alal vera alal vera!!ok,idemo dalje.sa nadom da ce se ferari opametiti,da ce Mercedes napredovati,lotus takodje..
                  Daleko je ovo od nezasluzene titule. Napravili su gresku u Madjarskoj kad su precenili sopstvene mogucnosti i obrukali se posteno na trci. Od tad su preko leta odradili posao i evo - 5 uzastopnih pobeda. Na stranu sve sto im ide na ruku i sto uspevaju da podmazu gde treba da se ucini, ali svoj deo posla rade na stazi i tokom vikenda. Mecka jos nije na nivou za titulu, a Montezemolo i Domenicalli prosto ne znaju da upravljaju Ferrarijem. Mogu oni da imaju najvise novca na raspolaganju, ali dzabe kad ne znaju kako da ga rasporede.

                  Ako izgube Alonsa McLarenu (sto je gotovo sasvim izvesno) i nista znacajno ne promene (sto je takodje, vrlo verovatno), potonuce ponovo do sredine grida. Pored sveg novca...

                  Comment


                  • #39
                    Teror se nastavlja. Ne zna se ko je bolji Vettel ili sama ekipa RBR.
                    Nadam se da smo još u prvoj polovini niza. Brojimo dvocifreno.

                    Comment


                    • #40
                      Znači, Alonso je sigurno van Ferrarija posle 2014.? Da ne bude posle kao ‚‚Jergovićevih 90%".
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #41

                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #42
                          I posle svega, ova sezona faktički ispade dosadnija nego 2011.
                          Vettel je 2011. imao 392 poena, a Button 270. Alonso i Raikkonen mogu da sanjaju o tih 270. Vettel ima šansu da rekord iz 2011. pojača za 5 poena jer će ako pobedi na preostale tri trke imati 397 poena.

                          http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Formula_One_season
                          http://en.wikipedia.org/wiki/2013_Formula_One_season
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Napravila se prevelika fama i uzbuna u Lotusu i oko Lotusa. Pričaju kako je Kimi izgurao Grožana braneći poziciju. Ja sam video da je Kimiju u sred krivine proklizao zadnji kraj što je zahtevalo korekciju i proširavanje putanje. Prvo ga optužuju, pa su se izgleda danas povukli i izvinili.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Ko zna, mozda hoce i da ga izguraju sto pre da ne bi morali da placaju do kraja ugovora i da bi placali manje zbog poena koje ne osvoji. Sad su u fazi prezivljavanja, na sve su sposobni...

                              Comment


                              • #45
                                Kimi posle trke .
                                sigpic

                                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                                Comment

                                Working...
                                X