Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pala je Vojvodina. Juče je u Lazarevcu ekipa Kolubare LA 2003 savladala KK Vojvodinu sa 94:91 i sada zauzima 8 mesto na tabeli.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Naše gore list Daniel Čubra (krilni centar 206 2000) koji je pre 3 godine bio na širem spisku kadetske reprezentacije Francuske potpisao ugovor sa drugoligašem Beovuk.

      Comment


      • Jovica Antonić se vraća u KK Konstantin

        Comment


        • Branko Jorović seo na klupu čačanskog Železničara

          Comment


          • A kada se već danima provlači diskusija kroz forum ABA liga Vs domaćica, evo malo domaćih radinosti iz Lazarevca

            https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3...ima-meca-video

            nek smo živi i zdravi.

            Comment


            • Greška je evidentna, ali je meni upečatljiviji ovaj bolesnik i novinar u pokušaju koga još uvek drma Beronov koš.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Vatromet u Zemunu: Sloboda ubacila 121 poen protiv Mladosti, Užičani vezali desetu pobedu i ponovo zaseli na vrh

                Ono kad izgubiš utakmicu na domaćem terenu sa 26 poena razlike iako imaš 5 stranih igrača u sastavu - 3 amerikanaca (Drechsel, Tucker, Griffin), malijac Kone i kadetski reprezentativac CG Đorđije Jovanović.

                Comment


                • Borac i Dinamik super tekma.
                  Krka novo mesto plače za ovakvom halom i atmosferom.

                  Comment


                  • Pre dolaska Miletića Borac pregovarao sa trojicom centara

                    Comment


                    • Tamiš doveo novog amerikanca Derika Fenera Džunior čiji je otac bio standarni NFL igrač tokom devedesetih. Prošlu sezonu je proveo u Širokom Brijegu.

                      Comment


                      • Kolubara - Novi Pazar 87:72

                        U Lazarevačkoj hali pala je ekipa Novog Pazara. Kolubara je sjajnim igrama u poslednje vreme došla do devete pozicije i ima isto bodova koliko ekipa Vršca koja se nalazi na mestu broj 8 koje vodi u Superligu Srbije. (Valjda, nisam baš upućen kako ide u košarci)
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nakon sporazumnog raskida saradnje sa Darkom Kostićem, Zoran Todorović je novi trener KK Vršca.

                          Comment


                          • Pale su komšije za 7 mesto.
                            Kolubara Lazarevac - Metalac Valjevo 87:79

                            Najefikasniji u našoj ekipi bili su Nikola Simić sa 20 poena i Pen Brandon sa 19

                            Hvatamo zalet. Na poslednjih 10 mečeva 3 poraza i 7 pobeda.

                            Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Uskoro počinje meč protiv Slobode koja je na poziciji broj 2. Odlična prilika da vidimo da li smo spremni za SL. Mada smo u prošlom kolu dobili Dinamik, znači da smo blizu.

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • E,Pen igra kod vas..Nadrealno, voleo sam tog coveka,mada jes propao fino..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X