Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to je bilo u afektu, pogresi covek.

    Ko sme Saletu da kaze ne?

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ma to je bilo u afektu, pogresi covek.

      Ko sme Saletu da kaze ne?
      Sale je veliki as ali se bojim da cemo ga potrositi i veliki Srbi ce jedva docekati po njemu da opljunu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ma to je bilo u afektu, pogresi covek.

        Ko sme Saletu da kaze ne?
        Jest, jest.. čovek u afektu i ubije drugog...
        Ne znam ko će.. biće ih sigurno...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Sale je veliki as ali se bojim da cemo ga potrositi i veliki Srbi ce jedva docekati po njemu da opljunu.
          Pazi, i ja sam skeptican kada je Sale u pitanju ali ga sigurno nikada necu pljuvati. Kao sto ni Duleta nikad nisam pljuno, a bilo je par situacija kada je to zasluzio.
          Neki ljudi jednostavno imaju kredit za ceo zivot.

          Comment


          • Slazem se i ja sa Ljubom, ima veliki kredibilitet kao igrac tako da normalni ljudi ce najverovatnije reci u fazonu ako ne bude islo ''Hvala mu za sve sto je uradio kao igrac, ali nije on za trenera ili nije jos doraso zadatku'', a u tu grupu bih svrstao i sebe.A poremeceni ce sve i svasta da govore, nisam ni ocekivao veceras da ce praznoglavi navijaci(da se razumemo ima ih na obe strane, da ne bude kao da napadam Zvezdase) da vredjaju tako Bogdana.

            Comment


            • Hoće meni neko da kaže što npr. nikada nema Pavlovića bar na širem spisku za repku ? Dopreineo bi on podosta reprezentaciji, sećam se da se pre lomio između nas i Montenigersa, pa da se sa njima nešto posvađao....

              Bogdan otac igrice.

              ŽIVEO BRAJKULA, ŽIVELA ZVEZDA !

              Comment


              • Mislim da nema srpsko drzavljanstvo. A i u toj svadji od ranije da li ce da igra za Srbiju ili CG, valjda je zbog svega toga prelomio da ne igra ni za jedne ni za druge koliko se secam.

                Comment


                • Brajki, sto se tice Pavlovica, nisam siguran, ali mislim da je davno rekao (jos kad se raspala SCG) da nece igrati za reprezentaciju (ni Srbiju, ni CG) zato sto se politika mesa u sport.
                  Last edited by Mr. Wolf; 17-06-14, 11:30.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Hoće meni neko da kaže što npr. nikada nema Pavlovića bar na širem spisku za repku ? Dopreineo bi on podosta reprezentaciji, sećam se da se pre lomio između nas i Montenigersa, pa da se sa njima nešto posvađao....
                    2005. na pripremnom turniru u Pogdorici Pavlovic nije zeleo da ode na prijem kod Mila Djukanovica, i onda je politickim vezama poruceno da on ne moze biti sastav reprezentacije na Evropskom prvenstvu.

                    Tog leta on je na pripremama iskidao, bio jedan od najboljih pojedinaca. Vecina nasih "drugih" opcija su za to prvenstvo upravo gradjene na njemu, ali bilo je bitnije da Srbija i Crna Gora ostanu u lazno dobrim odnosima, nego da jedan Pavlovic igra za nacionalnu selekciju.

                    Savez jeste ispao djubre prema njemu tada, ali ni oni nisu mogli nista, jer je sve to uradjeno "zbog miru u kuci". To su uradili krajnje jadno tako sto su poslali desetog coveka u savezu da mu kaze kako nema mesta u timu. Niko od vecih faca mu to nije smeo reci u facu. Nazalost, Pavlovic je taj na kome su se slomila kola samo zbog toga sto nije hteo da se pokloni don Milu, za cega je, provereno se zna, imao veoma licne razloge.

                    Mislim, ti bi igrao posle svega toga?

                    Kasnije je Moka Slavnic spinovao kako se pregovara s Pavlovicem, i da je vec sve gotovo prica da on zaigra za nas u Spaniji, ali kad su ga zvali sa SOS kanala, on je izjavio kako ga niko nije ni kontaktirao, i da je vec odavno poznat njegov stav u vezi sa pricom oko reprezentacije.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Nesto me zanima: da li se u nasoj ligi svaka tehnicka kaznjava novcano?
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Nesto me zanima: da li se u nasoj ligi svaka tehnicka kaznjava novcano?
                        Samo Duletove.

                        Izgleda da je svaka, totalno bolesna pravila.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Nesto me zanima: da li se u nasoj ligi svaka tehnicka kaznjava novcano?
                          Da...

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Samo Duletove.

                            Izgleda da je svaka, totalno bolesna pravila.
                            Originally posted by aleksapfk View Post
                            Da...

                            Znaci svi igraci i treneri koji su dobili tehnicke tokom nase lige su bili kaznjeni sa po 11 soma? Nesto mi tesko da poverujem u to
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • A legao bi nam sada Sasa kao budali samar.. moje misljenjej..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Znaci svi igraci i treneri koji su dobili tehnicke tokom nase lige su bili kaznjeni sa po 11 soma? Nesto mi tesko da poverujem u to
                                Posle derbija sam video da su dobijali i igraci Telekoma i Radonjic, sto me iznenadilo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X