Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kako sada izgleda, najvece sanse su da ce ove godine stvarno doci do fuzije FMPa i Zvezde, pogotovo ako ovi prvi obezbede Jadransku, a Hemofarm ce verovatno otpustiti sve igrace na kraju sezone, ovo znam jer sam iz Vrsca, sanse da Stada ostane su 1:1000, tako da... Sve ode dodjavola i tu nece pomoci nasa liga, pogotovo jer iz nje nece biti prolaza u Evropu. Tu smo gde smo...
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #62
      Stao sam da gledam posle poluvremena . Jednostavno je dosadno
      Ali kako sam skocio posle onog driblinga Kurte, ono je bilo ubistvo! I njegovo zakucavanje je bilo sjajno, a i Natanovo .

      Samo fali jos neki slam Veselog sa trojke i upotpunili bi smo celu utakmicu .

      Naravno, nije da mi prija sto derbi smatram "dosadnim" . Ne bih nista voleo vise nego da svaka utakmica bude neizvesna, ali ipak da finansija odradjuje svoj posao .
      Last edited by ЕлБиЏеј; 05-04-11, 18:26.

      Comment


      • #63
        Molim Boga da Nedovic predje u Partizan sledece sezone...Koliko gotivim coveka,to nije normalno.

        Comment


        • #64
          99 poena posle 3 cetvrtine,jel ovo Partizan ili Sunsi?
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Molim Boga da Nedovic predje u Partizan sledece sezone...Koliko gotivim coveka,to nije normalno.
            Ja ga bas uopste ne gotivim, na jedan dobar potez proda 4 napada, ne volim takve igrace. Moguce da bi se uozbiljio u Partizanu, ali je veoma nedisciplinovan i svojeglav, nisam bas siguran da Partizan juri takve igrace. Volim i ja sto ume da kuca, atraktivan je veoma za pleja, ali mu u glavi duva teska promaja. Ali je i tako verovatno nas najbolji igrac sto je tuzno. Mnogo vise volim stabilnijeg pleja kao sto je Cvele, on ce biti zverina, pre mislim da bi se on uklopio u Partizan, cak navijam da ode tamo pre nego u inostranstvo, mislim da bi mogao da bude prvi plej reprezentacije za koju godinu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              Nedovic je jos dete pa zato radi takve stvari...Inace mislim da je uz Cveleta,naseg Bogdanovica najveci talenat...Stvarno se ovom Bogdanovicu u faci vidi da ce biti zver

              Comment


              • #67
                Jok 50 razlike sve meni tesko jbem ti sunce

                Comment


                • #68
                  Bogadanovica sam slucajno gledao u juniorskim danima, i videlo se da je debelo ispred svog godista. Sjajan suter, dobar prodor, uz malo rada bice extra igrac. Lepo je videti da uprkos svemu izbacujemo mlade igrace, i da za reprezentaciju ne treba da se bojimo. Jedino sto fali neki kvalitetan centar vec godinama, i nemamo ih jos uvek kada pogledas do `93. Trebao je Musli da bude glavni ali se zeznuo i otisao u Spaniju. Tesko da ce napraviti nesto.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #69
                    Ovaj Besovic ako nabaci koji misic bice sasvim korektan,cini mi se...Ima ono sto ameri vole-dugacak wingspan Ali mislim da nece biti materijal za reprezentaciju,ali jos je rano.

                    Comment


                    • #70
                      Dugo je on vec u Partizanu i ne vidim da je nesto napredovao... Mozda se desi cudo, ali i Slavko je u mnogo kasnijim godinama vise napredovao nego Besovic do sad. Nije problem ako igra lose u ozbiljnim utakmicama, ali ne moze da izdominira nad svojim godistem, i to nema veze sa misicnom masom. Nema tu materijala, ali je lepo videti da ga Partizan ne pusta niz vodu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        Da, mladi cesto prave greske kao sto je to uradio Musli . Otici u poznati klub jeste veliko postignuce, ali mislim da covek ne moze napredovati tako sto parket "okusi" jednom godisnje .

                        Inace, 116-71 . Izgleda da su ovo ipak Sunsi, Nash .

                        P.s.
                        MVP, hands down za avatar

                        Comment


                        • #72
                          Meni je zao sto jedan od najvecih talenata,Bane Djekic,verovatno nece nista uraditi.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Zapravo igra dobro u Megi od kako je tamo. Malo je previse plasljiv za ozbiljnu kosarku po meni, da malo skupi onu stvar i pokusa da izdrzi kontakt, bio bi mnogo bolji. Za njega je mozda najbolje da se preseli na trojku, posto realno ne moze cuvati nijednu osrednju cetvorku. Fali mu malo brzine i atleticnosti za 3ku, ali je blizi nego cetvorkama, ipak moze nad dobrim delom trojki da ima visinu i u odbrani i u napadu.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Ma jeb'o Djekica, u faci mu se vidi da nema srce za kosarku .
                              Pogledaj Lucica, covek grize! Kada si video Djekica motivisanog ? Cak i kada je dobijao sansu ( naravno pircam dok je igrao u Partizanu, ne gledam ga u Megi ) izgledao je potpuno nezainteresovano .

                              Comment


                              • #75
                                Bez cuke nista,posebno ne u Partizanu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X