Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Il Capitano View Post
    Da li ima Voša da plati €150k za wild card?
    Butorovic je vidjen u hali par puta u super ligi tako da ne sumnjam da ce se naci neke pare
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Sve ce odluciti taj njihov medjusobni duel sledece subote, Vosa gostuje Megi i dolazi im Zvezda i tesko da ce tu moci da dodju do pobede.Gostuju sada Konstantinu za koje ne znam da li su primili platu od pocetka sezone, plasim se da ce ih Vojvodina tu bas poniziti sa 20 poena posto je razlika izmedju ta dva tima evidentna.A i losa atmosfera je vlada u Konstantinu, Metalac ih je ubio u pojam pre koje kolo.Vojvodina ima problem u otvaranju utakmice, jer sinoc protiv Partizana kao i protiv Mege su vec posle par minuta gubili sa dvocifrenom razlikom.Juce ih je Partizan ubio u kontrama i pravili su bas puno gresaka u napadu koje je Partizan kaznjavao.A sada protiv Radnickog ce imati veliki pritisak na ledjima.

      @Miko

      I da nisu porazeni na ta dva meca, Zvezda je bila bolja u medjusobnom duelu.Nisu mogli bolje od cetvrtog mesta i ta dva poraza im nista nisu odmogla, samo su malo zakomplikovali situaciju za cetvrto mesto.

      Comment


      • ABA liga sledece godine u Novom Sadu meni se cini Dovidjenja kragujevacki kreteni, nadam se da cete se raspasti u bolnim mukama.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Sledece godine nek Dinkic napravi polo klub s onim Arapima, nema druge.

          Naravno, Muta trener. Titula je zagarantovana.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Vojvodina ocekivano dobila Konstantin. Joj kada bi ove dobili sad u subotu... ABA liga u Slanoj bari, to ce biti zanimljivo
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/mu...dija-belosevic

              Jos jedna izjava od jedinog trenera u istoriji kolektivnog sporta koji nikada nije izgubio svojom ili krivicom svojih igraca.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • nadam se samo da mu je tomasevic ovog puta cestitao na porazu.

                cisto da se ne ljuti covek bez razloga.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Ne sme Tomasevic da gleda Zvvezdu, dobice batine od Covica/Nese Ilica, ko u tom momentu bude prisutan.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ja ne znam vise sta umislja Muta ? Prilazi Radonjic, pruza mu ruku a on mu kao nesto prica smarac. Mnogo mi ide na zivce i on i njegov Radnicki. Nadam se da ce Vosa u Aba Ligu, a de ce oni da ......
                    Jedan klub vredi onoliko koliko vrede njegovi navijaci !

                    Comment


                    • Ma alkohol unistio mozak. I koka pomogla. Ne znam samo sta im bi da potpisu novi trogodisnji ugovor sa njim, za pare koje mogu da pljunu za igraca mogu da dovedu Ivanovica odmah.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Mozemo mi da se radujemo koliko god hocemo sto Radnicki nece igrati ABA ligu, ali bas njihov izostanak moze sledece sezone da se oseti u nacionalnom koeficijentu.Lako bi moglo da se desi da samo sledece sezone imamo cetiri mesta.Ovako samo sa Partizanom i Zvezdom na vrhu, ko zna na sta ce to liciti.Mega i Vojvodina ce sigurno biti u donjem delu tabele.

                        Pre svega Vojvodina sto treba da uradi je da izgubi sa manje od 10 poena kako bi bila bolja u medjusobnom duelu u odnosu na Radnicki.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Pre svega Vojvodina sto treba da uradi je da izgubi sa manje od 10 poena kako bi bila bolja u medjusobnom duelu u odnosu na Radnicki.
                          Manje od 16. Srecom i hrvatski klubovi su jako losi, mozda i ne bude tako tragicno.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Mi smo isto prosle sezone bili losi, tako da po tom osnovu ne otpisujem njih za sledecu sezonu.Mnogo je zeznuto kada imas tim vise, jer te to bas moze dobro uje****.Ne verujem da Hrvati mogu da ponove losu sezonu u ABA ligi, tu pogotovo mislim na Cibonu i delimicno na Cedevitu.

                            Comment


                            • Cibona se raspada i to ne izgleda da ce se okrenuti u skorijem periodu. Cedevita ne moze da bude mnogo bolja nego ove godine, bili su 6, ali im je falilao pobeda za 4. Ko god da prodje treci, bice otprilike u rangu Mege.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ne bih rekao bas ni da se raspada, posto su prvi u svom sampionatu.A i u poslednjih par kola ABA lige su namucili svoje rivale.Cedevita ako izabere dobrgo trenera lagano se vraca u TOP 3, oba tima imaju jednog konkurenta na tom putu manje jer Radnicki najverovatnije nece igrati sledece sezone i Igokea nema sanse da ponovi dobru sezonu.

                                Comment

                                Working...
                                X