Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrlo rado. Ma bez zezanja, najvise mi je zbog klinaca, Ristica, Rebica, Brana... Da osete malo kako to izgleda da igras sa ozbiljnim ekipama.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Zvezda i Partizan preslikani mecevi danas. Prvo poluvreme kao neki egal, dobri procenti suta protivnika, a onda stezanje odbrana, zasipanje trojkama, i do kraja trece 30 razlike onako opusteno. Toliko o smanjenju razlike izmedju ABA ligasa i domacice.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Vasa i Bobi oprali Mutavog u Jezeru. Novica nije ni igrao.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Radnicki ako izgubi od nas sledeci mec , 80% da nece na Jadran naredne sezone.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Idemo KLS ligaši. Još Partizan da padne.

            Comment


            • Radnicki i od Slobode izgubio To bi bilo to sto se borbe za ABA naredne sezone tice.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Otkako se Capin vratio van forme, oni ne lice ni na sta. Plus sto su se zeznuli sa brojem stranaca, pa su sada doveli dva potpuno nova igraca unutra. Sto ih onaj ludak sam izvadi to ce dobiti. Mada pretpostavljam da ce uskoro protiv slabijih ekipa poceti sudjenje da bude faktor. Izborice oni volsebno bar to 4. mesto, mnogo ce biti sarenih rezultata i drugih ekipa.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Na koju foru ? Imaju 3 pobede manje i gori medjusobni duel od pobednika meca Vojvodina/Mega a 2 od porazenog. Oni Megu ne mogu dobiti u gostima ni u teoriji , ne vidim na koji nacin , opet ce ih Mega zonom pojesti , Bobi ce pokupiti sve promasaje. Partizan trenutno nema sanse da dobiju a ni Zvezdu ne verujem. Gde ce skupiti pobede ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Tome ono - volsebno. Da li stvarno mislis da je moguce da tim Mladje Dinkica izvisi? Cak me ne bi cudilo da kupe od nekog cetvrto mesto ako ga ne osvoje, jer cetvrti placa nastup u ABA 150k eura, i to odmah po zavrsetku sezone, pitanje je koji tim sem ABA ligasa i Mege ima taj kes na gomili.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ovo je verovatno prvi i jedini put da cu u necemu navijati za Vojvodinu :S
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Tome ono - volsebno. Da li stvarno mislis da je moguce da tim Mladje Dinkica izvisi? Cak me ne bi cudilo da kupe od nekog cetvrto mesto ako ga ne osvoje, jer cetvrti placa nastup u ABA 150k eura, i to odmah po zavrsetku sezone, pitanje je koji tim sem ABA ligasa i Mege ima taj kes na gomili.
                        Ma gde bre Vosa nece imati da izfinansira.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Ma gde bre Vosa nece imati da izfinansira.

                          Nek' daju meni da im od soma evra napravim 150, necu uzeti proviziju, radim iz interesa.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Ovo je verovatno prvi i jedini put da cu u necemu navijati za Vojvodinu :S
                            Oni ako sutra dobiju, bice bas svega. A ne bih iskljucio nikako.

                            Inace, mislim da u pasteta ligi igra najveci broj drveca preko 2.20 u celoj Evropi, vise nego u NBA. Bobi, Slavko, Dujkovic, a ni Mile nije mnogo daleko.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Jos samo fali Hasheem Thabeet da predje u Konstantin.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Da smo i mi registrovali Pedju, milina, svako kolo jedan duel 4.5 metra drvne gradje. I jos samo da neko od njih na i malo kosarke.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X