Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima ovakvih primera hibrida... Retkost, ali ima.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Veruj mi, za takve svi znaju mnogo ranije, vec od 10 godina, tako da ne verujem da se do sada ne bi nasao u nekoj beleznici ili vec u nekom osrednjem spanskom klubu. Takvih monstruma ima 2-3 po generaciji i vrlo brzo se razgrabe.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • 97 godiste, registrovan kao 99.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          97 godiste, registrovan kao 99.
          Dobro je, jos sam u formi da procenim godiste i stepen razvoja Da se razumemo, decko je veoma dobar i krsten kosarkas za svoje godine, tesko je 108 poena dati na praznom terenu, a kamoli sa kakvim takvim protivniima, ali nije to uopste realno. Za mene je ono sto je Nihad Djedovic radio u Bosni jos uvek neprevazidjeno na ovim prostorima, i jos uvek ne mogu da verujem da taj decko nije uspeo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Raspored pasteta lige

            http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=696689

            KLS, 1. kolo:
            Partizan mt: s – Mega Vizura
            Sloboda/FMP – Crvena zvezda Telekom
            Vojvodina Srbijagas – Metalac
            Konstantin – Radnički Kragujevac

            KLS, 2. kolo:
            Crvena zvezda - Partizan
            Metalac - Radnički
            Mega Vizura - Konstantin
            Vojvodina - Sloboda/FMP

            KLS, 3. kolo:
            Partizan - Vojvodina
            Konstantin - Crvena zvezda
            Radnički - Mega Vizura
            Sloboda/Radnički FMP - Metalac

            KLS, 4. kolo:
            Sloboda/FMP - Partizan
            Crvena zvezda - Radnički
            Metalac - Mega Vizura
            Vojvodina - Konstantin KLS,

            5. kolo:
            Partizan - Metalac
            Mega Vizura - Crvena zvezda
            Radnički - Vojvodina
            Konstantin - Sloboda/FMP

            KLS, 6. kolo:
            Partizan - Konstantin
            Metalac - Crvena zvezda
            Sloboda/FMP - Radnički
            Vojvodina - Mega Vizura

            KLS, 7. kolo:
            Radnički - Partizan
            Crvena zvezda - Vojvodina
            Konstantin - Metalac
            Mega Vizura - Sloboda/FMP
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Jel to opaska u stilu "pa steta da se baci"? Ili je neki drugi razlog?

              Comment


              • Agroziv je sponzor, mada kada se pogleda, moze se i tako shvatiti I zaboravili su Vrsac, koji ima vece sanse da se plasira nego FMP.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Nis ponovo ima predstavnika u Super Ligi

                  Comment


                  • Ako bi se FMP nekako umuvao, bilo bi ekstra, da klinci igraju bitne meceve. Pritom, mislim da bismo im onda poslali Mitrovica ili Cvetkovica da probaju da izbore PO i ABA ligu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • To si lepo rekao.FMP pada za vikend u Nisu.

                      Bas mi je drago sto ce Nis ponovo imati prvoligasa u kosarci.Dugo vremena je proslo kada je Ergonom igrao dva ili tri produzetka sa Partizanom, samo znam da je Partizan na kraju slavio.Mada taj KK Konstantin je ''naslednik'' Ergonoma.Nije jedini klub u Nisu koji je ovo primenio.Evo vam objasnjenje.

                      Ergonom je pušten niz vodu. Logistika i igrači su napravili KK Konstantin (sa dresovima KK Sinđelić), tim koji se takmiči u prvoj B ligi a sve dugove i probleme su ostavili Ergonomu za koji trenutno i ne znam da li postoji. To je samo u našoj državi moguće, sada svi oni koji imaju potraživanja od Ergonoma (bivši igrači, treneri, radnici...) nemaju od koga da ih naplate i nikakvu mogućnost da dobiju što su pošteno zaradili a oni koji su diektni krivci za to su se bez ikakvih problema izvukli preko novoformiranog kluba i ponovo rade i nesmetano zarađuju. Ali to je druga tema...
                      http://www.juznevesti.com/Sport/KK-S...tantin.sr.html

                      Comment


                      • Sloboda poslednji ucesnik pasteta super lige. FMP pobedio u Nisu, ali je Sloboda dobila svoj mec sa Radnickim koji je sa Jagodinom ispao iz lige. Steta za klince, ali lepa stvar za Uzice.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Nije BKK ispao iz lige , samo Jagodina ispada zato sto ce biti 4 Jadranca pa umesto 2 ispada samo jedan ove godine , pouzdano znam od navijaca BKK
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ja sam mislio da i ove godine ispada dvoje.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Bila je diskusija oko toga tj dilema hoce li 1 ili 2 ali pre jedno 3-4 sedmice se proculo da ce samo poslednji , u ovom slucaju Jagodina da ispadne. Drago mi je sto je BKK ostao , nzm ko ulaze iz druge lige
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Je li Sone, ti bi kao i gazda Mateschitz, da imate dva tima u takmicenju?

                                Comment

                                Working...
                                X