Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Domaci sampionat - Srbija

    [quote author=mr.gold link=topic=2483.msg140231#msg140231 date=1276712331]
    [quote author=Gate7 link=topic=2483.msg140219#msg140219 date=1276711063]
    Partizan je najgori klub koji postoji,ja ne znam stvarno ko moze za partizan da navija.. 7&@%q Da je Gurovic u Zvezdi,i da Maric tako divlja protiv zvezde,ovaj bi ga nokautirao &8@^J ..Mada,nismo toliki varvari da se bijemo...
    [/quote]

    Ne lupaj vise, zivota ti.
    [/quote]Vidim vecina su grobari &Q45q@%, Maric je divljacina samo takva on je i Kikanovica zveknuo...a ono sinoc je sve namesteno,cika DUle namestio,jer vise ne moze da dobije normalno stigao umor...

    Comment


    • #17
      Odg: Domaci sampionat - Srbija

      Da je sve bilo namesteno , ne bi bilo toliko stresno , svi bi vec znali rezultat i ne bi crkavali onde na terenu .

      Maric nije divljacina , he's just too awesome . ^%@7f

      Comment


      • #18
        Re: Domaci sampionat - Srbija

        Da budem iskren ranije sam mislio da Filip Covic nece nikad da bude nikakav igrac a sada je realno najbolji Srpski plej od svih nasih klubova.Covic igra fansticno zaista mu svaka cast.

        Comment


        • #19
          Re: Domaci sampionat - Srbija

          [color=rgb(0, 0, 0)]1. KOLO (23. mart)
          Radnički - Crvena zvezda
          OKK Beograd - FMP
          Partizan - Metalac
          Mega Vizura - Hemofarm[/color]


          [color=rgb(0, 0, 0)]2. KOLO (26. mart)
          Crvena zvezda - Hemofarm
          Metalac - Mega Vizura
          FMP - Partizan
          Radnički - OKK Beograd[/color]

          [color=rgb(0, 0, 0)]3. KOLO (30. mart)
          OKK Beograd - Crvena zvezda[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]Partizan - Radnički[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]Mega Vizura - FMP[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]Hemofarm - Metalac[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]
          4. KOLO (2. april)
          Crvena zvezda - Metalac
          FMP - Hemofarm
          Radnički - Mega Vizura
          OKK Beograd - Partizan[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]
          5. KOLO (6. april)
          Partizan - Crvena zvezda
          Mega Vizura - OKK Beograd
          Hemofarm - Radnički[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]Metalac - FMP[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]
          6. KOLO (9. april)
          Crvena zvezda - FMP
          Radnički - Metalac
          OKK Beograd - Hemofarm
          Partizan - Mega Vizura[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]
          7. KOLO (13. april)
          Mega Vizura - Crvena zvezda
          Hemofarm - Partizan
          Metalac - OKK Beograd
          FMP - Radnički[/color]
          [color=rgb(0, 0, 0)]
          Polufinalna serija plej-ofa 25. i 28. maja i 1. juna, a finale 4, 7, 10, 13. i 16. juna.[/color]
          sigpic

          Comment


          • #20
            Re: Domaci sampionat - Srbija

            http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...;nav_id=500866

            Sjajno, aj sad svi klubovi lepo da se rasformiraju i zdravo. Sta se radi sa nasom kosarkom to nije humano... Posto sam iz Vrsca, znao sam da ce Stada kad-tad skartirati kk, ali sam se nadao da nece ovako brzo. Nazalost, bio sam u pravu kad sam rekao da je ona trojka Jenkinsa zbog koje Hemofarm nije usao Euroligu ekser u sanduku. Da je Hemofarm tada uzborio EL, Stada bi ostala bar jos malo, zato sto to ipak jeste jedno ozbiljno takmicenje i fino trziste za promociju. Nije uspeo, i tu je vec bio kraj. Finansiranje je stalo, prodat je Macvan da se izdrzi do kraja sezone.
            Steta, bio je to lep kosarkaski projekat pod bregom, iako vecina ljudi to nije prepoznala, i mozda je hiljadu nas islo na utakmice. Ja sam isao svaki vikend kada bih se otisao kod mojih. Atmosfera je bila pozorisna, nesto malo bolja kada bi dosli veciti, ali tada fakticki niko nije navijao za Hf vec za i protiv Partizana ili Zvezde. Secam se da su dolazili sjajni timovi i igraci, od Partizana u domacim ligama, do raznih u evropskim takmicenjima. Sada ce taj Millenijum propasti kao i vecina hala po Srbiji, jedino sto je malo bolje i futuristicki izgradjen pa ce mozda izdrzati malo duze. Kao sto rekoh, steta, velika steta.
            Propadaju drugi i treci klub u najuspesnijem sportu u Srbiji, sta jos treba da se desi da neki ljudi zaborave svoje interese i krenu napred da se stanje popravi. Alarm bi trebao da je upaljen, ali mi se nesto ne cini da iko zeli da pomogne.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Mega Vizura pobedila FMP , ne mogu verovati , FMP je vazio za velikog favorita a sada imaju 0-3 skor
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                Kad vidim kako igra FMP onda Zvezda i možda bude u TOP 4
                Mada sigurno će dosta popraviti igru FMP, imaju odlične igrače, treba da se priviknu na rad novog trenera Ace Petrovića...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • #23
                  Radnicki sjajan,izborice plasman i ove godine u NLB ligu, za sada 2-0 skor,ali sada gostuju Partizanu
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Radnički je realno 3. najjači tim u zemlji, za njih neće biti problema prolaz u NLB...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #25
                      Radnicki,Hemofarm i Partizan su sigurni za NLB . Samo je pitanje ko ce se jos ugurati , igra se 14.kola , tek je 3. zavrseno , moze tu svasta biti , ja imam osecaj da lako Metalac moze doci ali ko zna ...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #26
                        Napred Radnicki! Vodi na poluvremenu protiv Partizana!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Idemo momci,samo tako...Napred Djavoli
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            Ali opet ista prica kao i u nlb kao i u kupu,vode veci deo utakmice i onda pocnu da padaju...
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Kurta-Vesely

                              Comment


                              • #30
                                Michael Lee me odusevljava, ipak nasa pobeda na kraju.

                                Comment

                                Working...
                                X