Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radnicki!
    sigpic

    Comment


    • Kakva tekma u Vrsu Radnicki prokockao +15 i ovi u zadnjoj sekundi obezbedili produzetke evo sad 8 sekundi do kraja 89-89 napad za Hemofarm,jaoooo...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Evo pobedio Hemofarm
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • I da su dobili u finalu im je kraj. ;)
          sigpic

          Comment


          • Ma niko to ne garantuje ;)
            Ali u praznoj hali cuje se samo grupa "Djavola" sa tekstom : "KARAJ HEMOFARM"
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja ti garantujem,nema ko da zaustavi Partizan.Prvo,najjaci smo a drugo,imamo prednost domaceg terena.
              sigpic

              Comment


              • Pa seti se ko je pobedio u "Pioniru" prosli put,jos je Radnicko jak kod kuce tako da Partizan nije nepobediv,kad bi igtrali sa Hemofarmom 3-0 bi bilo i to svaka tekma preko 10 poena
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Pa seti se ko je pobedio u "Pioniru" prosli put,jos je Radnicko jak kod kuce tako da Partizan nije nepobediv,kad bi igtrali sa Hemofarmom 3-0 bi bilo i to svaka tekma preko 10 poena
                  Pa onaj mec nije nista ni znacio,kad bude bilo bitno nema niko sansi,prosto nisu dovoljno jaki.
                  sigpic

                  Comment


                  • Videcemo ako Radnicki prodje a i Partizan ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • U seriji gde se igra na 3 dobijene,niko ne moze da pobedi Partizan...to svi znamo ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        U seriji gde se igra na 3 dobijene,niko ne moze da pobedi Partizan...to svi znamo ;)
                        Ne moze ni na 1 utakmicu to sto nas ponekad dobiju u prvenstvu je jer su tekme potpuno nevazne.

                        Comment


                        • Pa da...Realno,ne moze niko da dobije partizan u 3. tekme...Ali uopste ne bi bilo lose da igramo finale i da odgledamo jos minimum jednu utakmicu sa partizanom pred prepunim tribinama,bilo bi lepo...A sad krece tekma tako da-Napred RADNICKI!!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ufff bilo je gusto!!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Oooooooooooooooo Kragujevac leee....Oooooooooooooooo Kragujevac leeeee.oleoleoleoleoleole.. nasa pesma grmi i ne prestaje...
                              Kkava tekma evo mene iz hale atmosfera najbolja cak bolja nego protiv Partizana,kod nas u "Kopu" Djavola bilo je krcato,sjajn mec Stiven kralj idemo po pobedu breee...

                              P.S.Bravo Covicu svaka cast na pobedi,sad i u Pioniru sto je nemoguca misija ali probajte...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Hahaha,Bice ne zelis Partizan u mogucem finalu...osecam strah

                                Comment

                                Working...
                                X