Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan ima da sisupuje zvezdu jos 10godine minimum...

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Jaooo 21 poen protiv Vizure i izgubimo na kraju pa da li je moguce,sutra sa Hemofarmom,idemo po pobedu!!!
      Ma overavamo trece mesto sutra!
      sigpic

      Comment


      • Uh nadam se,ne znam da li cu ici jer sam dosao sa ekskurzije umoran sam tako da cu verovatno ostati kod kuce...Ali verujem u pobedu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Bravo Radnicki,bravo majstori,nimalo lak mec i na kraju zasluzena pobeda
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kolko su dobili na kraju?
            Jel ima sanse da budu drugi?

            Comment


            • 67-63

              Ne znam videcemoostala su jos 2 kola do kraja mislim da ne mogu ali opet u polufinalu sa Hemofarmom tu ce biti klanja...Idemo majstori po titulu!!
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Zaostaju dve pobede za Hemofarmom zbog silnih poraza na gostovanjima i zbog toga su ovom pobedom zacementirali cetvrtu poziciju.

                Comment


                • Mislis obezbedili su 3. mesto i sledece sezone igranje u NLB ligi
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • pOBEDILI SMO 67:63 A ISTI JE REZULTAT BIO U vRSCU ZA HEMOFARM....Ima jos uvek teoretske sanse za 2. mesto,ali trece je obezbedjeno,to je najvaznije!
                    sigpic

                    Comment


                    • Radnicki razbio FMP,sjajna igra odlicna partija svih Stiven 36 poena Cakarevicu su trebale 2 asistencije za tripl-dabl,u utorak i cetvrtak sa Hemofarmom u "Jezeru" idemo momci!!!!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Zvezda bez NLB-a :o ... Sada iskreno nemam pojma sta se desava ... Cestitke FMP-u u svakom slucaju ... Meni je samo bitno da Igokea uzme titulu a ostalo ... Navijam za Partizan u Srbiji naravno ali svasta moze biti ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Vodi Radnicki 21 poen i vidim ja raduje se Covic i ovi njegovi rodjaci sto su dosli(bilo ih 20-ak) ja reko sta je vidim Zvezda vodi,i setim se da je Metalac dobio OKK BG i zbog toga je CZV tek 6. a Metalac 5. FMP na 4. mestu naravno Covic ce da plati iz svog dzepa 150 k evra i eto njih u NLB ligi.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Joj koliko je ova liga bila jaka pre samo 3-4 godine,a o onome pre toga da ne govorimo.Tuga,stvarno tuga.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja ne znam sta ce nama Makabi,putovanje u Izrael je bezveze a oni stalno moraju da putuju,bespotrebno stvarno.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Slazem se ... Ali pazi fore ... Znas za ono pravilo za NLB ... Racuna se najbolji rezultat u 2 godine i 2 najbolja iz ove godine dobijaju mesto ... Ako Igokea sledece godine udje u top 6 BiH bi mogla imati 3 tima za 2 godine ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X