Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ja licno volim i Zvezdu i Radnicki,realno u fudbalu navijam za Zvezdu,mada sad ce i Radnicki da udje u Prvu ligu pa ce biti dobrog fudbala,valjda bez incidenata. ;)
    U kosarci mi je bolje kad igraju ta dva tima da pobedim tim iz mog rodnog grada,a ne neki potpunu drugi tim iako ga volim,sad u fudbalu kad je bilo Metalac-Zvezda navijao sam za Zvezdu,i stvarno sam navijac oba tima,ali opet kad igraju medjusobno Radnicki ima prednost ;)
    Nemam ja nista protiv nemoj lose da me shvatite ja ne volim djavole kao grupaciju volim sto Radnicki jaca u svim sportovima kao klinac sam igrao 6 meseci tu bio sam kadet tada ziveo sam jedno vreme kod Luke Milivojevic dok mi nisu nasli stan, mislim nema potrebe da misite da mrzim radnicki ali morate i da znate da su djavoli veoma prljavi kao grupa i dok je sicmi bio glavni a i sad mislim sada ne znam ko je ali pretpostavljam da nije on vise.

    Comment


    • Ma Radnicki postaje sledece godine drugo najuspesnije sportsko drustvo kad se svi sportovi saberu,posle partizana naravno koji ce i ove godine da osvoji sve u svim sportovima...Nego mene nervira kad vidim da neko,a pogotovu ti sumadinac,pljujes toliko po radnickom...Pa ja bi prvi vole da nasa laiga bude :Max 3-4 kluba iz bg-a,kraljevo,kragujevac,krusevac,cacak,subotica,nis, novi pazar,valjevo...To bi bila liga gde bi bilo i gledalaca...A ne ovako beogradska tramvaj liga,zvezda i partizan se svuda osecaju kao domacini i nije ni cudo sto nije uopste pitanje ko ce biti 1. i 2.,nego se igra liga od 3-12 mesta....
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Denzel80 View Post
        Ma Radnicki postaje sledece godine drugo najuspesnije sportsko drustvo kad se svi sportovi saberu,posle partizana naravno koji ce i ove godine da osvoji sve u svim sportovima...Nego mene nervira kad vidim da neko,a pogotovu ti sumadinac,pljujes toliko po radnickom...Pa ja bi prvi vole da nasa laiga bude :Max 3-4 kluba iz bg-a,kraljevo,kragujevac,krusevac,cacak,subotica,nis,novi pazar,valjevo...To bi bila liga gde bi bilo i gledalaca...A ne ovako beogradska tramvaj liga,zvezda i partizan se svuda osecaju kao domacini i nije ni cudo sto nije uopste pitanje ko ce biti 1. i 2.,nego se igra liga od 3-12 mesta....
        Kraljevo se jednostavno ne moze ponositi svojim seniorskim sportom ( iako imamo jedne od najboljih juniorskih sportskih klubova u Srbiji ), Sloga je jedino sto je ostalo, iako se i ona polako, ali sigurno raspada . Nema teorije da bilo u kom sportu napravi nesto uticajnije i zapazenije .

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
          Kraljevo se jednostavno ne moze ponositi svojim seniorskim sportom ( iako imamo jedne od najboljih juniorskih sportskih klubova u Srbiji ), Sloga je jedino sto je ostalo, iako se i ona polako, ali sigurno raspada . Nema teorije da bilo u kom sportu napravi nesto uticajnije i zapazenije .
          Polako,radnicki je 5 godina bio u trecoj ligi,pa sad mozemo da se nadamo prvoj... Traeba sponzora,ali i svi sponzori finansiraju klubove iz beograda... Ja se iskreno nadam toj decentralizaciji pa i u sportu...
          sigpic

          Comment


          • Problem je sto je 90% kapitala vezano za Beograd, a opstinama puca ona stvar za lokalne klubove (cast Jesicu u Indjiji i Palmi u Jagodini koji ulazu u fudbalske klubove) i finansiranje istih. Zato osim u BG nema velikih sponzora, a samim tim nema ni klubova. Pa Radnicki iz Kragujevca se ugasio, ali eto imao je srecu da Vrscu je i Hemofarm previse, pa su morali da idu negde i kako im nisu dozvolili da se presele u Gornji Milanovac dosli u Kragujevac na svu srecu.

            Lepo je sto rade sada sa Radnickim, da ostave Mutu jos koju sezonu, da malo srede finansije i plasman u Eurocup je realnost, i ove godine nije bio daleko, Cedevita kuci i jos jedan mec od onih na pocetku sto su izgubili dok nisu formirali ekipu i usli bi.

            A za Kraljevo, kao jedan uz Cacak od najvecih nasih kosarkaskih gradova je steta sto nema makar prvoligasa. Bilo je prosle godine price da ce se Sloga i Masinac spojiti, ima li nesto od toga?

            Comment


            • O spajanju Masinca i Sloge za sada nema nista, ali ne bi bilo lose videti tako nesto . Losa strana je sto ne znam da li bi se Kasapi konacno konsolidovali i radili ono sto su nekada radili ... Mada, daleko smo mi od te svetle buducnosti, mora jos na mnogome toga da se radi ( vec godinama obecavaju famoznu novu Halu Sportova, valjalo bi da bar jednom ispune nesto sto je "vec potpisano" ) .

              Comment


              • Ribnica je daleko najjaci kraljevacki klub koja crna Sloga ni do kolena joj nije.

                Comment


                • Pa Ribnica ima samo odbojkaski klub, ja sam pricao o sportskim drustvima koji su zastupljeni u vise sportova .

                  Comment


                  • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                    Pa Ribnica ima samo odbojkaski klub, ja sam pricao o sportskim drustvima koji su zastupljeni u vise sportova .
                    To je ok. Ali kao sportski tim daleko najjaca Ribnica i sto se tice istorije i sto se tice trenutne jacine, iako nikada ama nikakvu podrsku od grada nisu imali sta je sve Sloga dobila jbt da je 1/4 Ribnica tih finansija dobila bila bi prvak drzave 90%

                    Comment


                    • Radnicki ima tim u usponu,evo bili su 2-3 godine za redom bili sampioni u Odbojci,sada su dosli do cetvrtfinala u rukometu gde su izgubili od Benfike,u Kosarci sasvim solidni,za koju godinu Evropa ne gine,a u fudbalu evo 2. u Drugoj ligi i sve su blizi ulasku u prvu ligu sa Zvezdom i Partizanom...
                      Mozda i najbolji klub iz Sumadije trenutno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ne "mozda najbolji", nego zaista najbolji . Ali da se ne lazemo, nije da ima neku konkurenciju .

                        p.s. MVP lepo je cuti nekog da hvali Ribnicu ( u ovom slucaju OK Ribnicu), ali posebno mi prija jer sam ja iz Ribnice ( the Hood ) .

                        Comment


                        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                          Ne "mozda najbolji", nego zaista najbolji . Ali da se ne lazemo, nije da ima neku konkurenciju .

                          p.s. MVP lepo je cuti nekog da hvali Ribnicu ( u ovom slucaju OK Ribnicu), ali posebno mi prija jer sam ja iz Ribnice ( the Hood ) .
                          mocvara ;) nema veze OK sa vama

                          Comment


                          • Naravno da nema veze, uopste ne igraju ovde + nijedan igrac nije iz naselja Ribnica . Ali opet ima veliki znacaj kada jak klub deli ime tvog rodnog mesta .

                            Ribnica <3

                            Comment


                            • CCC,ovo se i dalje zove derbi...Pre su barem to ljudi gledali pa i ajde...Sutra u hali jezero duplo vise ;judi ce da gleda kosarku nego danasnji "derbi"...
                              sigpic

                              Comment


                              • Jaooo 21 poen protiv Vizure i izgubimo na kraju pa da li je moguce,sutra sa Hemofarmom,idemo po pobedu!!!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X