Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitah malopre da je Patrik Jang (bivsi centar Olimpijakosa) potpisao za Novi Pazar.

    Comment


    • E ali Jang u NP secam se kad je bio vlazan san svih zvezdasa.

      Comment


      • Ipak je neki drugi igrac, demantovali su da je ovaj svima dobro poznat.

        Comment


        • SPD Radnički doveo mladog centra iz Australije.

          Comment


          • Sinovec u Metalcu

            Comment


            • Krilni centar Metalca Nikola Stefanović (204 1999) zabeležio 24 rampi u zadnji 7 utakmica. Dečko potpuno eksplodirao ove sezone.

              Comment


              • Raško Katić za SK: Ovo danas nije košarka, igrači su poluroboti!

                Comment


                • Nikola Đurišić igrao protiv zemunske Mladosti, dakle povreda kolena/meniskusa nije bila ozbiljne prirode.

                  Comment


                  • Odličan intervju

                    “Mislim da treneri i igrači na ovom nivou nisu dovoljno obučeni da bi znali kako da me brane, ali ni kako da sakriju jednog teškog centra u odbrani. Moja košarka ima mane, spor sam u piku, potrebna je odbrana sa dosta rotacija sa strane pomoći, kako bi to bilo pokriveno. Mnoge stvari su tu neophodne, ali ja ne vidim da se u našoj ligi to ume. Ne vidim perspektivu. Mišljenja sam da je liga u krizi, kao i generalno košarka”.

                    Sada je sve rezultat. Ljudi samo pamte pobede. Ne interesuje ih drugo. U takvim uslovima ne možeš stvoriti igrača. I po pravilu, stranac je uvek bolji, iz nekog razloga, i dobija veću priliku. Gledam u Zvezdi, recimo, Duop Rit redovno igra, a Boriša Simanić sedi na klupi. Ja ne vidim u kojim je to segmentima Rit bolji od Simanić. Ali, ovde više nije bitno da se napravi neki dobar klinac, iako nam takvo ponašanje dugoročno ne može doneti ništa dobro”, zaključuje Raško Katić u razgovoru za Sport Klub.

                    Comment


                    • Originally posted by serbianhoops View Post
                      Nikola Đurišić igrao protiv zemunske Mladosti, dakle povreda kolena/meniskusa nije bila ozbiljne prirode.

                      Comment


                      • KK Tamiš potpisao omalenog američkog pleja Johnathan "John" Jordan (178, 1992) On je prošle sezone odigrao 6 utakmica za nemačkog prvoligaša Tubingen sa prosekom od 16.7 poena (48.9% za dva, 34.3% za tri i 71.4% sa linije bacanja), 5.9 skokova i 3.5 asistencija za 32.5 minuta igre.

                        Comment


                        • Đorđe Kaplanović pojačao KK Zlatibor.

                          Comment


                          • Australijanac Venky Jois (KC 203 1993) pojačao KK Pirot. Prošlu sezonu je igrao u NBA G-League za Memfis Hustle sa prosekom od 5.9 poena i 3.9 skokova za 18 minuta igre.

                            Comment


                            • Mladen Šekularac preuzeo kormilo Crnokose iz Kosjerića.

                              Comment


                              • Uskoro stižu još dvojica stranaca u KLS. Zlatibor i Napredak u akciji.

                                Nekada je srpska košarka znala stvoriti košarkaše.

                                Comment

                                Working...
                                X