Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Čović namestio [emoji3] Srećom , FMP bio bolji od komšija inače bi sad čitali svakakve teorije zavere

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Veceras na najskupljoj televiziji, 23h, ekskluzivno za vas iz prve ruke...

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Zar se prvo ne gleda plasman u grupi, odnosno ako su obe ekipe prve broj pobeda u grupi, pa tek posle plasman u ABA ligi?
      Jok, mislim da je od starta receno da se gleda plasman u ABA ligi.

      Comment




      • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Najjaca liga na svetu
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment




          • Šou


            KLS odbio ostavku Deleona

            Predsedništvo Udruženja klubova Košarkaške lige Srbije nije usvojilo ostavku predsednika KLS Leona Deleona.

            To udruženje ga je novčano kaznilo za propust u određivanju mesta odigravanja utakmica za sedmo mesto.

            Deleon je odredio da u utakmicama za osvajanje sedmog mesta u plej-ofu Superlige prednost domaćeg terena dodeli Zlatiboru umesto Vršcu. On je uočio grešku, promenio svoju odluku posle prve utakmice u Čajetini i odredio da se druga i treća utakmica odigraju u Vršcu.

            Kako se navodi, Deleon je na sednici ponudio ostavku, koja nije usvojena.

            "Ocenjujući da je direktor takmičenja napravio veliki propust i imajući u vidu posledice koje je taj propust izazvao, kao i njegov dosadašnji uspešan četvorogodišnji rad, Predsedništvo nije usvojilo ponudjenu ostavku i donelo je odluku da direktora takmičenja Leona Deleona kazni novčano sa 150.000 dinara", navodi se u saopštenju KLS.

            Vršac je sa 2:1 u pobedama pobedio Zlatibor, osvojio sedmo mesto u KLS i zadržao šanse za plasman u Drugu ABA ligu.

            Sprdačina od lige je i završena kako dolikuje - leondeleonski...

            Comment


            • Idi placi, zajedno sa Fegijem.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Idi placi, zajedno sa Fegijem.


                Izvini da te pitam, burazeru... jel se tvoj opus na forumu sastoji samo od stalkovanja i lupetanja okolo?

                Ovo malo tvojih postova što sam pročitao su svi u ovom istom fazonu - nikada ništa ne napišeš o temi, o onome o čemu se vodi diskusija, već samo pratiš, šunjaš se i ostavljaš ovakve jednoredne kretenizme. Meni stvarno ne smeta, samo pitam...

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post


                  Izvini da te pitam, burazeru... jel se tvoj opus na forumu sastoji samo od stalkovanja i lupetanja okolo?

                  Ovo malo tvojih postova što sam pročitao su svi u ovom istom fazonu - nikada ništa ne napišeš o temi, o onome o čemu se vodi diskusija, već samo pratiš, šunjaš se i ostavljaš ovakve jednoredne kretenizme. Meni stvarno ne smeta, samo pitam...
                  Hahahaha, ti ces nekome to da kazes.
                  Pisem, ali na temama najboljeg kluba u Srbiji.
                  Na ostalima retko zalazim, tako da ono, idi placi.

                  Comment


                  • Mladost Zemun postaje razvojni klub KK Partizana, ali samo seniorski pogon, mlađe kategorije bi trebale da zadrže neku autonomiju. Bar na papiru. Zvezda ima odavno FMP, od skoro Mega ima OKK. Jedan vid simbioznog poslovanja koji je i Zvezdi i FMP-u doneo uspeh, videćemo kako će proći ostala dva+dva tima.

                    Comment


                    • Abrams stiže u Slobodu
                      Užička Sloboda koja se vratila u KLS, mogla bi uskoro da dobije pojačanje iz SAD. Prema nezvaničnim informacijama, Užičani su u završnim pregovorima sa Trejsijem Abramsom (26, 188cm), iza koga je odlična debitantska sezona u Evropi. Kao plejmejker APOP imao je prosek od 15.29 poena, 5.35 skokova, 5.47 asistencija i 1.35 ukradnih lopti na 17 utakmica Prvenstva Kipra.

                      Abrams koji je studirao na univerzitetu Ilonoj, svojevremeno je bio jedan od najvećih talenata u svojoj generaciji, zbog čega je izabran u juniorsku reprezentaciju SAD koja je osvojila zlato na Prvenstvu Amerike za igrače do 18 godina.

                      Još u kadetskoj konkurenciji su ga uhvatili radari najvećih američkih univerziteta. kao 16-godišnjak je izabrao ponudu Ilonoja koji je planirao da mu poveri ulogu lidera klase, koji je sposobanda ostaviti dubok trag. Zbog povrede prednjeg ukrštenog ligamenta kolena propustio je dve sezone, ali nije želeo da se preda ni na terenu, ni u studentskoj klupi. Pošto je diplomirao, upisao je i završio master studije, stovremeno radeći na oporavku. Posle završne takmičarske godinu za Ilinoj, nagrada je stigla u vodu poziva kiparskog kluba.
                      Spartak takođe doveo dva Amera, nemamo više igrača ni za KLS ... sve se to razbežalo po Rumuniji, Mađarskoj ...
                      Crno nam se piše ...
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Amerikanizacija kosarke. Zato je limit bitan, i da ostane na broju 4.

                        Comment


                        • Nema to veze sa limitom, ovi naši ne žele u Metalac, Spartak ... i što je zanimljivo ti Ameri su jeftiniji od "KLS" igrača.
                          Jedan primer, Metalac je prošle godine doveo Kaplanovića koji nije igrao skoro godinu dana, batalio čovek.
                          Vrate ga na parket, u formu i odigra možda i najbolju sezonu u karijeri. Ponude mu ugovor za ovu sezonu, nije hteo ni da razgovara.
                          Nema domaćih igrača za KLS klubove, igraju kršine od 40 godina, braća Marojević, Vraneš ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Pa gde su domaci mladji igraci?
                            Cudno mi je da nas igrac nece u spartak a oce tamo neki amer....koji su onda tek oni raspadi kad igraju za sicu. Nije poenta toliko para koliko sto igrom mogu da se nametnu za bolji ugovor.

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              Nema to veze sa limitom, ovi naši ne žele u Metalac, Spartak ... i što je zanimljivo ti Ameri su jeftiniji od "KLS" igrača.
                              Jedan primer, Metalac je prošle godine doveo Kaplanovića koji nije igrao skoro godinu dana, batalio čovek.
                              Vrate ga na parket, u formu i odigra možda i najbolju sezonu u karijeri. Ponude mu ugovor za ovu sezonu, nije hteo ni da razgovara.
                              Nema domaćih igrača za KLS klubove, igraju kršine od 40 godina, braća Marojević, Vraneš ...
                              И зато треба укинути ограничење странаца. Каплановић значи мало проиграо и сада већ мисли да је спреман вероватно за ЕЛ и 6-цифрене уговоре па му је Металац испод части.
                              Да не говоримо колико ти млади не мисле о свом животу у смислу професионалног спортисте, за њих су Американци професионалци на куб.
                              Најбоље да се скине ограничење па ће можда после неки да се спусте на земљу са својим захтевима.

                              Comment


                              • Ne treba generalizovati... nisu svi mladi ljudi isti. Oni koji su lenji ce uvek biti lenji i od njih nista nece biti bez obzira na konkurenciju. A oni koji su vredni oni ce jos bitni vredniji sa konkurencijom, ali ne treba ici u krajnost pa im potpuno zatvoriti mesta. Mi ne mozemo da se trkamo sa amerima jer je to ogroman broj igraca u opticaju u odnosu na nasu bazu i zato mislim da treba postojati neka barijera da bi se ta baza zastitila.

                                Comment

                                Working...
                                X