Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    Sto se mene licno tice , postavljam zanimljive slike svih vozaca, mislim da sam i Lorenca postavljao, a sada sto je Markez ruki i vodeci u sampionatu, i sto je 99% svetski sampion, i sto ima toliku medijsku paznju u svetu , koju demlimicno prenosim ovde, ako je problem , ja cu prestati sa njegovim slikama, i u opsteno sa svim slikama
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • Originally posted by tasa01 View Post
      Sto se mene licno tice , postavljam zanimljive slike svih vozaca, mislim da sam i Lorenca postavljao, a sada sto je Markez ruki i vodeci u sampionatu, i sto je 99% svetski sampion, i sto ima toliku medijsku paznju u svetu , koju demlimicno prenosim ovde, ako je problem , ja cu prestati sa njegovim slikama, i u opsteno sa svim slikama
      ne obaziri se ti na mene, ja ne volim mm-a pa ni njegove slike da gledam logicno... ali ako vecina to voli i podrzava samo cepaj
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by nixa View Post
        Hahahahaha!!! Jesi video?!
        Video i procitao.Nemoj da mislis da ti nesto zameram na tvojim komentarima samo sam konstatovao.Svako ovde ima pravo na svoj stav.

        Rosi je sada u godinama kada se motor vozi glavom.Kada je bio mladji,bilo je samo pun gas i ne razmisljaj o bilo cemu drugom.Daleko od toga da treba da se preda ili da mu ja to zelim ali vreme cini svoje.Verovatno mu prolaze kroz glavu sve moguce verzije trke i sigurno se pita,sta ako... Voleo bi da se oprosti od moto GP-a sa titulom i da u penziju ode sa brojem 10 na majci.To mu od srca zelim.
        Lorenco i Pedrosa voze pola srcem pola glavom.Nisu vise klinci koji samo zavrcu gas.Yamaha i Honda su ih nekoliko puta ujele i sigurno i oni u glavi imaju isto pitanje,sta ako...
        Markez je klinac koji razmislja samo o pobedi.Vozi samo srcem i glava se jos ne koristi u svrhu da postavi pitanje,sta ako... Honda ga jos ni jednom nije ujela i sve sto trazi od nje,ona ispuni.Za sada ljubav izmedju njega i motora cveta.Obara je koliko hoce,ulazi u krivinu sa njom kako hoce,prilazi krivini postrance... Kada ga prvi put bude ujela,pocece sebi da postavlja razna pitanja i tada ce glava polako preuzimati ulogu u njegovoj voznji.Proci ce dosta vremena kada ce moci ponovo da bude siguran u sebe i svoj motor.Ne zelim da mu se nesto desi ali svi znamo kakav je ovo sport i kakve se stvari sve desavaju.
        Naravno,ovo je moje misljenje i znam da se mnogi nece sloziti.
        Posle mnogo godina na motoru,verujte mi da znam da u jednom trenutku glava pruzima primat u voznji.

        Comment


        • Van trka najbolje bi bilo da glava odmah bude glavna, ali to nazalost ne ide tako... Ili, jos gore, taj ko sedne nema puno toga u glavi, osecaja za opasnost, poznavanje icega o motorima osim osnovnih pravila voznje motora i slicno... I onda umesto da se u novinama pise o pametnim vozacima koji idu samo sa punom opremom na motor, pise se o nekoliko blago mentalno zaostalih klinaca koji se voze bez kacige za pocetak, probijaju se sa 1000-arkama izmedju kola na autoputu i neretko zavrsavaju na asfaltu, a te jadne masine budu unistene...

          Ali u trkama... Malo se sta moze postici bez srca... Secamo se svi prvog kruga za Doktora u Qataru, to je bilo cisto srce i podsetio je istog momenta na stare dane...

          nixa je profesionalni troll ljudi, nemojte se obazirati/padati na te fore...

          Comment


          • Primecuju se momenti u Rosijevoj voznji kada on podseti na stare dane ali takav treba da bude celu trku i celu sezonu.Neka celu sledecu sezonu odvoza srcem,uzme titulu i ode u penziju
            Ako zaista ima losiji motor nego Lorenco i ako je ova sezona priprema za sledecu,kada ce sesti na konkurentan motor i kada ce odvozati onako kako zna,onda nema razloga za brigu.Rezultat ce doci sam po sebi.
            Bojim se samo one izreke,srce hoce ali telo klokoce!

            Comment


            • Rossi nije bio baš tako loš na Dukatiju,imao je par dobrih trka,sad taj isti dukati nije ni blizu onoga kakav je bio sa Rossijem, mozda grešim, ali mi se čini da Rossi ima isti motor kao i Cal tj modifikovano prošlogodišnje izdanje ,ako je tako onda su njegovi rezultati fenomenalni,a za Lorenca Pedrosu i Markeza svaka čast, momci voze kao da su maznuli motore pa beže od policije

              Comment


              • Originally posted by bruda View Post
                a za Lorenca Pedrosu i Markeza svaka čast, momci voze kao da su maznuli motore pa beže od policije
                nadamo se da ce ih pandur ( rossi ) stici sledece sezone
                MESSI 10

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  nixa je profesionalni troll ljudi, nemojte se obazirati/padati na te fore...
                  Hahahaha!!!!Istina je.Da li me je to neko otkucao ili si sam provalio?Hahahaha!!!!
                  Zovite

                  Comment


                  • Da spomenemo...Danas se navrsava tacno dve godine od kada je Simonceli poginuo..
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • Originally posted by tasa01 View Post
                      Da spomenemo...Danas se navrsava tacno dve godine od kada je Simonceli poginuo..
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Posto je poznato da je pokojni Marco Simoncelli bio veliki navijac Milana evo par slika.

                        Dvije godine su vec prosle..





                        Last edited by Rossonero; 23-10-13, 14:39.

                        Comment


                        • Comment

                          Working...
                          X