Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Lorenco pola sekunde ispred svih, a Stoner bi bio još 7 desetinki ispred Lorenca na ovoj stazi.
    Mogli bi da ga puste da vozi samo kvalifikacije cisto da bi bili sigurni,ja mislim da bi vec posle trece krivine imao 7 desetinki

    Comment


    • #32
      I ode galeb

      Comment


      • #33
        Originally posted by Drezik View Post
        I ode galeb
        na zalost
        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • #34




          .Odlicna slika , u pozadinini Johann Zarco, se zabavlja na skuteru

          Last edited by tasa01; 19-10-13, 06:16.
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #35
            uaaaaa!!!!ubicooo!!!!
            jadni mali galeb...

            Comment


            • #36
              Moto 3
              Ana



              Motogp legende..




              Last edited by tasa01; 19-10-13, 07:23.
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #37
                E jeste d...lizac





                MOTOGP »
                Australian MotoGP: Bridgestone: All riders must race hard rear tyre
                19 October 2013
                "For the race we have specified that all riders use the harder rear slick options available to them"
                Last edited by tasa01; 19-10-13, 07:32.
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Gargamel View Post
                  Mogli bi da ga puste da vozi samo kvalifikacije cisto da bi bili sigurni,ja mislim da bi vec posle trece krivine imao 7 desetinki
                  Stoner balavac, izabran na driftu kao četvrta opcija (N. Hejden, M. Melandri, Sete G.) prvi put na fabričkoj mašini, 10 pobeda!
                  Istina nije zabar, ali dajte malo postovanja!
                  Zovite

                  Comment


                  • #39
                    ŠTA IM URADI ANA
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Nikoletina View Post
                      ŠTA IM URADI ANA
                      Velika ANA!!!!
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #41
                        http://www.motogp.com/en/news/2013/r...ip+island+race
                        Šta je ovo??
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #42
                          Zbog problema sa gumama vozacima za ovu trku obavezan jedan pit stop. Bolje i to nego da voze samo 13 krugova. Ovako ce biti zanimljivo...

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by nixa View Post
                            Stoner balavac, izabran na driftu kao četvrta opcija (N. Hejden, M. Melandri, Sete G.) prvi put na fabričkoj mašini, 10 pobeda!
                            Istina nije zabar, ali dajte malo postovanja!

                            To sto sam se nasalio na njegov racun ne znaci da ga ne postujem,onih 7 desetinki je aluzija na prednost koju je pravio vec u trecoj krivini u odnosu na ostale,doduse ne 7 desetinki ali je znao da napravi razliku vec posle nje,sest pobeda zaredom na ovoj stazi svakako je za respekt.

                            Comment


                            • #44
                              Bridgestone i Dunlop su bas los posao odradili pri proceni stanja novog asfalta...

                              Anci uzela prvi poen i dobila tonu samopouzdanja... Bilo bi lepo videti je na podijumu neki put sledece godine...
                              Last edited by Vanja #66; 19-10-13, 11:52.

                              Comment


                              • #45
                                Reding nece voziti sutra,potvrdjen lom levog zgloba i bice operisan.. gde je bre sad nasao da padne!?

                                Comment

                                Working...
                                X