Announcement

Collapse
No announcement yet.

Malaysian Motorcycle Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #32
      Originally posted by denia_el View Post
      trojica
      Vaistinu... Oprostices mi sto sam ga zaboravio u ispadu emocija. Sreca pa su mi svi ukucani bili budni pre pocetka Q1, niko nije doziveo budjenje dranjem...

      Comment


      • #33
        Ne mogu da se setim kad su dvojica glavnih pretendenata na titulu u srednjoj klasi bili ovako nestabilni i ovoliko oscilovali u rezultatima... Taman sam posle Silverstone-a mislio da ce Redding lepo zavrsiti posao profesionalno kako i treba, ali nista od toga...

        Comment


        • #34










          Last edited by tasa01; 12-10-13, 10:01.
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #35
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Ne mogu da se setim kad su dvojica glavnih pretendenata na titulu u srednjoj klasi bili ovako nestabilni i ovoliko oscilovali u rezultatima... Taman sam posle Silverstone-a mislio da ce Redding lepo zavrsiti posao profesionalno kako i treba, ali nista od toga...
            Prvenstveno mislim da psihicki nisu jaki da podnesu taj teret favorita, ili ti buduceg sampiona,ali sa nase tacke gledista bolje je sto imaju pad forme , tako mi dobijamo na zanimljivosti trka
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #36
              U ovogodišnjem karavanu tri omiljena vozača startuju sa prve tri pozicije
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #37






                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by tasa01 View Post
                  Prvenstveno mislim da psihicki nisu jaki da podnesu taj teret favorita, ili ti buduceg sampiona,ali sa nase tacke gledista bolje je sto imaju pad forme , tako mi dobijamo na zanimljivosti trka
                  Rekao bih da je kod Pola tako nesto, ali da Redding mnogo kalkulise i da ide ziheraski... Britanci dugo cekaju titulu i ako je ispusti bice ismejavan najstrasnije i onda umesto da vozi onako kako je vozio kad je sticao prednost u poenima, on pokusava da brani tu mrsavu prednost koju ima... Nagadjam...

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Rekao bih da je kod Pola tako nesto, ali da Redding mnogo kalkulise i da ide ziheraski... Britanci dugo cekaju titulu i ako je ispusti bice ismejavan najstrasnije i onda umesto da vozi onako kako je vozio kad je sticao prednost u poenima, on pokusava da brani tu mrsavu prednost koju ima... Nagadjam...
                    Saamo ne znam koliko ce mu se to isplatiti, ta njegova kalkulacija..ali videcemo, po meni da je Nakagami imao od pocetka konstantu formu, sada bi ga jurili i te kako , mada evo i on polako popusta, tako da , po svemu sudeci Tito ce se ovajditi najvise
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #40
                      Tito je sad u najboljoj poziciji jer nista ne gubi. A moze debelo da dobije. Rekao bih da bi mu titula trenutno mnogo vise znacila time sto bi pobedio Espargara iako je debelo ostecen u timu, nego to sto bi bio sampion... Pun motiva, a nema sta da izgubi...

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Da sam napisao "Ma" ispred prve recenice, sve bi bilo u redu, ovako ispada kao da sam sa ne znam kakvom ozbiljnoscu napisao komentar... Ne znam za kakvog me uzimate i kakvim me vidite, ali stvarno ne smatram nikog ovde toliko nemastovitim da ne shvata da je u pitanju quick fix... Podrazumevajuci to, akcenat sam stavio na ostatak komentara, koji je u mom idealnom svetu trebao da pokrene kojekakvu diskusijicu o tome zasto Honda jedina nema 2 senzora i sve u vezi svih apsurda u vezi tog malog kabla koji su se pojavili... Avaj...
                        Moj komentar na resenje Honde je bio saljiv i nije uopste bilo potrebe da mi objasnjavas da je to privremeno resenje,jer sam toga i sam svestan.
                        Nije mi samo jasno kako si stavio akcenat na ostatak komentara? Da li si to uradio time sto si stavio na kraju recenice tri tacke? Da li su te tri tacke trebale da pokrenu diskusiju o tom resenju? Vidis i sam da niko to nije razumeo i diskusija nije pokrenuta.
                        Lepo je to sto imas neki svoj idealan svet.Idealno ne znaci i realno.
                        Hvala sto mi persiras i sto postujes moje godine ali nema potrebe za tim.Ovde smo svi na neki nacin jedno drustvo.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by boban View Post
                          Moj komentar na resenje Honde je bio saljiv i nije uopste bilo potrebe da mi objasnjavas da je to privremeno resenje,jer sam toga i sam svestan.
                          Da, naravno, deo je bas skarabudzen za kratko vreme i jasno se vidi da je quick fix... Tvoj komentar je bio jedini na tu temu, a bas da odgovaram tasi na to sto je postavio slike da ih svi vidimo, malo mi je glupo...

                          Originally posted by boban View Post
                          Nije mi samo jasno kako si stavio akcenat na ostatak komentara? Da li si to uradio time sto si stavio na kraju recenice tri tacke? Da li su te tri tacke trebale da pokrenu diskusiju o tom resenju? Vidis i sam da niko to nije razumeo i diskusija nije pokrenuta.
                          ... i time sto sam ponovio ocigledno - da je resenje privremeno - napravio sam mali uvod u isticanje da su radili vise na softveru, jer je to ono sto je prouzrukovalo pad. Softver je zakucao, umesto da prepozna nedostatak signala i ucini nesto po tom pitanju, i Dani je ostao bez TC. Dodao sam i komentar za sledecu godinu, jer je bar sad lako izmeniti zadnju viljusku ili sta god da smisle kao resenje. Time sam ocekivao nekakav odgovor - Da, bas je glupo sto imaju jedan senzor, dok svi ostali imaju 2 - ili bilo sta slicno...

                          Tri tacke je neka navika koju sam razvio ovde na forumu, mislim da cak i nema previse logike gde ih stavljam... Bar je ja nisam primetio.

                          Originally posted by boban View Post
                          Hvala sto mi persiras i sto postujes moje godine ali nema potrebe za tim.Ovde smo svi na neki nacin jedno drustvo.
                          Amandman o persiranju usvojen vecinom glasova...

                          Nadam se da se sad razumemo...

                          Comment


                          • #43
                            Meni lično elektronika smeta, Dani je pao par sekundi posle "otkazivanja" senzora, što ukazuje na to da ne mogu ni jednu krivinu da prodju bez elektronike..Da se razumemo elektronika je u današnje vreme neophodna jer bi pri ovim brzinama padali i zbog najmanje greške..Nekako mi veću draž imaju starije trke bez elektronike i ako su bile dosta manje brzine, F1 je otišao u aut, MotoGP nije ali se plašim da ne ode
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • #44
                              Bradl
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #45
                                Naravno Vanja da se razumemo
                                Cekamo trku pa da komentarisemo

                                Comment

                                Working...
                                X