Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta vozimo, kako nabavljamo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta vozimo, kako nabavljamo?

    Usao sam u fazu da kupim polovan automobil mladjeg godista 2008/09... prodao sam Opela iz 2004. tako da sam trenutno GSP-ovac
    Nego sinoc gledam NFL kad tamo na americkom CBS kanalu na poluvremenu i timeout-ima pichi reklama za "nasa" kolica,
    kada sam vodeo cenu blago sam se sokirao. Kod nas je (kao nasa klasa) 15.000.
    a tamooooo (shatro amerima valjaju model POP) :



    Ja sam samo dodao ovu cifru u evrima!
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

  • #2
    Jugic je bio jeftiniji u Americi nego u Jugoslaviji.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Evo ja se lomim:kao polovan ili nov na kredu...?
      Ford i Kia .rs daju na kredu bez ikakvih kamata,zezalica i nameta.
      A polovni imas u Dojclandu kakvih hoces samo treba lova.Srecom imam tamo robinu pa cu izbeci 4-5 ruku do cene automobila.

      Da li je neko vozio Renault Scenic,kakva su iskustva? Imam lika nagovara me da kupim al` ja nesto se prenemazem...

      U mom komsiluku neko dovlaci amerikance (ali nikako da provalim ko ), ja kad pogledam sajtove sa polovnim kolima tamo u USA dodje mi da placem jer je sve jeftinije ali nama je problem dovuci to auto ovamo i preregistrovati.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • #4
        Ne znam sta je tu cudno kad se zna da je u USA uglavnom sve jeftinije.
        Dok sam bio tamo vozio sam Prius+ kome je cena oko $23,000 (17,000€),
        dok ces za taj isti automobil u Evropi morati da platis oko 30,000€.
        Tako je od kako je sveta i veka. Razlika je uglavnom uvek oko 50%.

        Da ne spominjem nabavku polovnih automobila. Taj isti Prius+ koji je recimo
        star svega godinu-dve u USA mozes naci vec za $16,000 (12,000€).

        Mislim da nema smisla uporedjivati neke jeftinije automobile i modele.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • #5
          Ma sta ces dovlaciti, imas kola i u Srbiji, ne koriste se konjske zaprege. Samo pronaci pouzdanog coveka. Novo auto se ne isplati kupovati, nemas nikakvu opremu za solidnu cenu, kupi nekog polovnog svabu ili japanca i to je to.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Meni je Toyota Corolla Verso vrh - samo skupa kod nas. Zamolim da mi rodbina iskopa u Nemackoj ono u fazonu,vozen kada samo ide baba na pijacu... Salim se,mada je pmenuta T.C.V. za svako postovanje.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • #7
              Uzmi VW Sharana i to je to, cemu palamudjenje.
              A u Nemackoj ima ih dosta vise nego Toyota, lako ces pronaci.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Ako imaš nekog u Nemačkoj onda svakako vidi tamo, možeš da pronađeš odlično polovno vozilo, skoro novo. I to ne iz razloga što ti je ovde 4.-5. ruka (ipak nije baš toliko), već što na grani SVI šteluju kilometražu.
                Ja sam pre 3 meseca uzela Golf 6, godinu dana star, preko lizinga, više mi se isplatilo nego na kredu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Ja sam pre 3 meseca uzela Golf 6, godinu dana star, preko lizinga, više mi se isplatilo nego na kredu.
                  Ma da,tako cu da uradim preko rodbine.Znam da se steluje km. da se prekucava,zakucava... Olja ne znam da li si uzela Golfa iz ljubavi ili ti se tako namestilo ali evo ja nekako samo volim "Nemce" i "daleki istok". Kao sto sam gore pisao covek mi nudi Scenic i nije losa cena ali ja kad vidim francuza (osim Peugeot) nekako imam negativan osecaj.

                  Zmijo nekako mi je VW Sharana naspram Toyota Corolla Verso ili Opel Zafire ruznjikav
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • #10
                    AIRBORNE, što ne pogledaš Passat-a 6-cu. Lično sam se uvjerio u kvalitete ove limuzine, grize asfalt samo tako.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by DelBoy View Post
                      AIRBORNE, što ne pogledaš Passat-a 6-cu. Lično sam se uvjerio u kvalitete ove limuzine, grize asfalt samo tako.
                      Del - hvala na predlogu,zaista je prelep.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Ma da,tako cu da uradim preko rodbine.Znam da se steluje km. da se prekucava,zakucava... Olja ne znam da li si uzela Golfa iz ljubavi ili ti se tako namestilo ali evo ja nekako samo volim "Nemce" i "daleki istok". Kao sto sam gore pisao covek mi nudi Scenic i nije losa cena ali ja kad vidim francuza (osim Peugeot) nekako imam negativan osecaj.

                        Zmijo nekako mi je VW Sharana naspram Toyota Corolla Verso ili Opel Zafire ruznjikav
                        Toyota jeste lepa, ali Opel je ruzniji, meni naravno.
                        Sad zavisi i koje model, tj. koje godiste gledas.
                        Pogledaj Ford C-Max.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Аирборне,знам муку о којој причаш.Некако по мени треба да гледаш све од потрошње,сервиса то тога да је то оно што ти волиш и желиш да возиш.
                          Ја искрено се никада не бих одлучио на нови ауто а посебно се не бих одлучио ни за какав ауто на те лизинге кредите итд итд.Једноставно скупо је то код нас много јер док свако код нас узме своје парче колача коштаће те то мног друже јер свако то парче иде из твог џепа.

                          Comment


                          • #14
                            Hvala svima na postovima,meni se ne zuri jos pravim i konstruktujem sve opcije.Ja sam najvise za polovno a kvalitetno tako da se slazem da mi je lizing,kreda medju zadnjim opcijama.Moram da priznam da nisam ni Sebastijan Fetel,vozac sam tek dve godine i za sada fala Bogu nisam imao nikakvih problema (cukanja ili tako nesto).
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Hvala svima na postovima,meni se ne zuri jos pravim i konstruktujem sve opcije.Ja sam najvise za polovno a kvalitetno tako da se slazem da mi je lizing,kreda medju zadnjim opcijama.Moram da priznam da nisam ni Sebastijan Fetel,vozac sam tek dve godine i za sada fala Bogu nisam imao nikakvih problema (cukanja ili tako nesto).
                              Cekaj, tebi ne treba porodicno auto? Tipa Sharan, Scenic ili treba?
                              Ako ne treba ganjaj Pasata, najbolje auto sigurno za tu cenu, cak i konkurenciji skupljih. Ako si mladji momak, moze i BMW serije 3 ili Audi 4 godista od 2001. go 2005 (za BMW i Audi govorim pod uslovom da nemas porodicu, jer su bas tesna vozila za one sto sede nazad , sa Pasatom nema tih problema ) . Novija Honda Accord i Mazda 3 su prelepi autici, samo je Honda malo skuplja jer novija cini mi se.
                              Last edited by Black Mamba 24; 07-10-13, 20:11.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X