Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta vozimo, kako nabavljamo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sada znam zasto Brajki zeni Olju!

    Brajki sponzoruso jedna!!!!

    Skoda se dobro pokazala kod nas
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • #32
      sa tim budzetom ne moze da puca na b6 nikako, moze mnogo dobar b5.5 mada za te pare postoji mnogo boljih automobila, znam da se mnogi nece sloziti ali kod VW-a se skupo placa ime, kvalitetni su nema sta ali moze se dobiti vise za iste pare od neke druge marke...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #33
        Pa iskreno i ne znam koji mu je budzet, a i sumnjam da postoji bolje od b5.5 koje bi posluzilo kao porodicno auto. Pod tim mislim da nazad ima prostor za noge, nema nista gadnije nego kad covek od 1.95 mora da kolena savije po dijagonali da bi stao u auto, a to mi se desilo u Audi 4 i BMW 3.
        Neka onda cilja na Oktaviju 2006. godiste i novije.
        Last edited by Black Mamba 24; 08-10-13, 00:17.
        sigpic

        Comment


        • #34
          rece covek valjda 5-6k... moze se uzeti i b6 ali je taj prosao sito i reseto...

          ja mogu da preporucim Volvo S40, moj je 2.0 d, 2007. godiste, nije karavan ali je solidno prostran (imajuci u vidu da sam visok 195cm )
          potpuno sam zadovoljan ali posto mi mnogo znaci dizajn ciljam Lancia Deltu 2-3 godine mladju, trebalo bi da dodam nekih 1000 na cenu koju izvucem za Volvo
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • #35
            Takodje kapiram i ja da se kod VW malo placa i ambalaza tj. bend. Vozio sam mesec i nesto sestrin Polo 4,zaista je prijemciv za vozaca,lagan za manevar i onako auto za svakoga.Ali ja moram malo da razmisljam o porodici,putovanjima koja svakako obavljam... zato mi je zelja neki karavan. Dugo sam bio zaljubljen u Zafiru tako da sto vise razmisljam sve mi se svidjaju i drugi modeli. Ima vremena,odlucicu se.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • #36
              Originally posted by l1m4r View Post
              Sada znam zasto Brajki zeni Olju!

              Brajki sponzoruso jedna!!!!

              Skoda se dobro pokazala kod nas

              Valjda imam i drugih kvaliteta, ali shvatila sam zapravo da ste vi samo ljubomorni. :P

              A ti AIRBORNE tražiš porodični auto...pa tako kaži. Ne mogu ti tu mnogo pomoći ali evo Zmija zna.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #37
                Ako se u odrzavanje automobila racuna praznjenje pepeljare, osim redovnog servisa to su svi zahtevi Fiata Pande /popularna kockica/. Ekonomicni malisa za voznju po gradu sa opcijom uparkiravanja u milimetar /ko ume /.
                Sa majstorom se vidis jednom godisnje, preventive radi.
                Opcija ubacivanja jelkice nije pozeljna zbog znatnog smanjenja komoditeta u kabini
                sigpic

                Comment


                • #38
                  za taj budzet i porodicni auto kao prioritet, po meni Fiat Croma najbolja kupovina definitivno... alternativa Mazda 6, eventualno Scenic, Peugeot 308sw, 407sw...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #39
                    Slabo se spominju Japanci i Koreanci...
                    Po meni za te pare kupis Mazdu 6 i miran si. Imas veliki prostran auto, kvalitetan, pouzdan, uz sve to i lep.
                    Sto se tice kupovine novih vozila, slazem se sa vecinom da je to bacanje para, ali... Ima Hyundai akciju za kredit za 0% kamate za iznos do 10 000 (nisam siguran), Hyundai Elantra oko 13 000 fenomenalan auto. Pogledaj po youtube-u preglede i procitaj po internetu, svi ga hvale, u sta sam se i sam uverio. Hyundai daje 5 godina garancije sto je manje nego Kia, ali je jako dobro... Po meni 2 best buy-a kada je u pitanju novi i polovan automobil po kolko toliko pristupacnim cenama...
                    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      za taj budzet i porodicni auto kao prioritet, po meni Fiat Croma najbolja kupovina definitivno... ..
                      Ako se ne varam i Sumi ga vozi! Ili ga je vozio
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • #41
                        misterija je, izjavio je u Top Gear-u da mu je daily drive Fiat Croma, medjutim mnogi to smatraju kao salu jer se u toj epizodi predstavio i kao cuveni Stig u svakom slucaju vrlo dobar auto nevezano za Sumija
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Gologuzan View Post
                          Slabo se spominju Japanci i Koreanci...
                          Meni prijatelji kažu da je KIA skraćenica od Kao Imaš Auto.

                          Kod nas postoji tradicija obožavanja VW (i uopšte nemačkih automobila), a kao posledica toga oni manje gube vrednost sa vremenom, a još jedna dobra stvar je što delova ima svuda. Za Koreance jeste malo problem za delove, ali budite sigurni da vam ga niko neće ukrasti, što je meni veliki bonus da ne moram da zaključavam Zeder, a još ranije ona Lavlja kandza me dovodila do ludila.

                          Da imam para vozila bih Volvo ili Subaru, a u skladu sa mojim zelenim opredeljenjem jedan Prius bi bio odličan.
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • #43
                            Samo da ostavim jedan post u ovoj temi. AUTOMATIK ZAKON! LAZY TILL I DIE <3
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by jagodica View Post
                              Meni prijatelji kažu da je KIA skraćenica od Kao Imaš Auto.

                              Kod nas postoji tradicija obožavanja VW (i uopšte nemačkih automobila), a kao posledica toga oni manje gube vrednost sa vremenom, a još jedna dobra stvar je što delova ima svuda. Za Koreance jeste malo problem za delove, ali budite sigurni da vam ga niko neće ukrasti, što je meni veliki bonus da ne moram da zaključavam Zeder, a još ranije ona Lavlja kandza me dovodila do ludila.

                              Da imam para vozila bih Volvo ili Subaru, a u skladu sa mojim zelenim opredeljenjem jedan Prius bi bio odličan.
                              to za KIA-u je skracenica koju uglavnom koriste zatucani i nepoverljivi ljudi koji misle da samo Nemac zna da zavrne sraf KIA kao i ostali Juznokorejski proizvodjaci su dosta podigli nivo kvaliteta svojih vozila u poslednjih 5-6 godina, sada su to atraktivna vozila koja po nicemu pa ni po ceni ne zaostaju za evropskim proizvodjacima (izuzev premium marki)... Dokaz kvaliteta je i odlicna ponuda garancije koju praktikuju, a kao sto kazes, nisu jos uvek toliko atraktivni kradljivcima tako da je i to +

                              imas vrlo prefinjen izbor marke koju bi odabrala "da imas para" ali ovo za Priusa

                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #45
                                Jagodice kad si spomenila Subaru,to je jedina firma koja (sto se mog vizuelnog utiska tice) izbacuje ruzne modele.
                                U kvalitet masine i ostalo ne sumljam ali vizuelno su mi najgori,mnogi se nece sloziti samnom ali nije me

                                A generalno sada je kod svih auto proizvodjaca smanjivanje zadnjeg prozora na gepeku,to me prilicno nervira
                                Last edited by AIRBORNE; 08-10-13, 20:50.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X