Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramota kakvo ponasanje Jamesa.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nikad mi bacanja necemo izvoditi kako treba.Pitam se da li je to toliko tesko?
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Sramota kakvo ponasanje Jamesa.
        sramota , gde ce tricu kada se odlucuju utakmica , mogao je bar za 2 (sala)

        Odigrali smo bolje,odlucnije i jos jednom pobedili evo ga i Milan za 3 , rutinski za osiguranu 2 poziciju
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Kakav je kralj mali Bogdanovic

          Comment


          • Treba Zvezdi bar dva vrhunska igraca na koje bi se islo u kljucnim momentima, kada god se priblizimo, nema ko da zavrsi, greska za greskom. Cestitke na jos jednoj zasluzenoj pobedi, videcemo se mi jos ove godine.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              sramota , gde ce tricu kada se odlucuju utakmica , mogao je bar za 2 (sala)

              Odigrali smo bolje,odlucnije i jos jednom pobedili evo ga i Milan za 3 , rutinski za osiguranu 2 poziciju
              Rutinski osiguranu trecu poziciju sa skorom 19-7,druga je Cedevita sa 19-7,bolji medjusobni skor protiv nas,dok je cetvrti Buducnost sa 17-8.(utakmica manje)
              Last edited by Kalu; 18-03-12, 21:13.
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • Originally posted by Kalu View Post
                Rutinski osiguranu trecu poziciju sa skorom 18-7,druga je Cedevita sa 19-7 i utakmicom manje,dok je cetvrti Buducnost sa 17-8.
                mi sada imamo 19-7 kao i Cedevita ali imamo bolji medjusobni tako da smo mi 2
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Svejedno je dal' si drugi ili treci

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Svejedno je dal' si drugi ili treci
                    Bukvalno sam usao da isto napisem. Valjda cete osvojiti F4, mnogo me nervira Makabi, sve im se namesta po volji, a oni onda kazu da nece igrati sledece godine.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Bukvalno sam usao da isto napisem. Valjda cete osvojiti F4, mnogo me nervira Makabi, sve im se namesta po volji, a oni onda kazu da nece igrati sledece godine.
                      Ma nema teorije. U losoj smo formi,a i mnogo su jaci.

                      Meni isto pun k***c Makabija. Jedva cekam da se zavrsi ovo smece od lige.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        mi sada imamo 19-7 kao i Cedevita ali imamo bolji medjusobni tako da smo mi 2

                        Ja sam se prvo zajebao nesto izvini,treci smo imamo medjusobni skor sa Cedevitom.

                        Prvu smo u gostima izgubili sa 18 cini mi se,a u Pioniru smo dobili sa 67-63.

                        EDIT:I to sto Ljuba kaze svejedno nam je dal' smo drugi ili treci,igracemo sa Cedevitom u polufinalu svakako..

                        Ovo nam je najtezi ispit da osvojimo i sestu titulu zaredom,ako ne bude neke protekcije sudija za Makabi u Tel-Avivu uz nasu najbolju igru sezone,mozemo pobediti,ali je Makabi svakako tu veliki favorit.Al' prvo mi da prodjemo uvek nezgodnu Cedevitu.
                        Last edited by Kalu; 18-03-12, 21:17.
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Kako je cudno kad se na tajm autu ne cuje Kapiten.

                          Comment


                          • Da je bilo pameti da smo cuvali nasu ligu, idioti Zika, Zezelj, Covic i Misa Babic. Navijam za njihove timove, ali ovo nam nije trebalo.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              mi sada imamo 19-7 kao i Cedevita ali imamo bolji medjusobni tako da smo mi 2


                              Treci smo,Cedevita ima bolji medjusobni sa nama,tamo smo pukli 18 razlike.

                              Comment




                              • "Oni dadu kos,vi skidate gace"

                                Comment

                                Working...
                                X