Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Brate,ja ti niMalo ne razumijem

    Nego,kaze Tegeltija da ne moze da prica za koliko su doveli Pavlovica,ali da vrijedi neuporedivo manje nego Silb Pa koliko mene zasmijava citava druga strana,ako me razumijete
    A ne zasmejavate to sto navijas za Čovićevu fabriku metalnih proizvoda ?

    Comment


    • Upravo na ovo sam mislio. Gde vodi ovakva "diskusija"?

      Comment


      • E ovako ja sam iz Banja Luke i navijam za Partizan ali idem na neke utakmice Igokee da ispratim po nekog igraca koji me zanima. I tokom poslednje utakmice Partizana u latasima neki stariji cica jebe Bogdanu majku srpsku (izvinite na recniku), ja se okrenem i pitam ga kako te nije sramota. Par dana nakon toga na kafi me pita drug kaze gdje tu lokal patriotizam i zasto ne navijam za Igokeu kad vec toliko volim kosarku, meni je nepojmljivo da ja mogu navijati za neki takav klub, isto tako nepojmljivo mi je da mogu navijati da Zvezda izgubi od Cedevite. Cijele prosle godine sam navijao za finale Zvezda-Partizan, i bez obzira koliko voleo Partizan a mrzeo Zvezdu tokom tih 40 minuta, kada se utakmica zavrsi uvek cu u sledecoj navijati da Zvzda dobije. Ne znate sta bih dao da svake sedmice mogu ici u Pionir i gledati utakmice a ne cimati se po raznim strimovima da gledam utakmice. I da za mene nema ljepseg osjecaja kad se zacuje Boze pravde, ta jeza taj osjecaj kad se dlake dizu kad suza krece na oci. Poslije derbija treba da se zavrsi svaka rasprava i prepucavanje i da podrzavamo jedni druge u borbi protiv trecih jedino tako cemo moci naprijed.
        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

        Comment


        • Comment


          • Игоси изборили тешку али заслужену и јако битну побједу у новом походу на Ф4.

            Само још да пукне Цибона вечерас против Меге и онда Икогеа све држе у својим рукама ... Биће тешко али надам се да могу поново на Ф4
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Mega dobila Cibose

              102:74
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Johnny View Post
                Mega dobila Cibose

                102:74
                Iznenadjenje po meni,jos ih razbucali,a ne dobili...
                sigpic

                Comment


                • Au JBT...

                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Prenosi li RTS utakmicu?
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Prenosi li RTS utakmicu?
                      Prenosi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sad gledam, OKC - LAL igraju smisleniju kosarku od PArtizana i Zvezde
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Cestitke komsijama

                          Comment


                          • Ne znam šta će se dešavati ako Zvezda dovede ozbiljno pojačanje, mislim da konkurencija neće imati nikakvih izgleda.
                            Ostaje pitanje koliko je ovakav ishod dobar za srpsku košarku. Sada ozbiljo rizikujemo da gledamo derbi u polufinalu lige !?!

                            Comment


                            • Takodje, cestitke pobedniku malopre odigranog i zavrsenog meca i navijacima kluba koji je pobedio u malopre odigranom i zavrsenom mecu.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Партизан има ужасно тежак распоред до краја, једини лак меч је Солнок у пиониру.
                                Поред солнока у пионир долази Раднички (следеће коло), а гостоваће Олимпији, Будућности и у последњем колу Цедевити.

                                Звезда има гостовање у Задру и последње коло са Цибоном

                                Comment

                                Working...
                                X