Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice Cedevite, vec su doveli Marija Delasa(Obradorio), Pilepica(Bilbao), Gordica(Igokea), kao i najboljeg strelca mlade reprezentacije Hrvatske sa tek zavrsenog Evropskog prvenstva U20 - Karla Zganeca.

    Dogovorili su ostanak Mire Bilana, kao i Marka Tomasa.

    A, prema poslednjim informacijama, ocekuju se i dva nova pojacanja u narednih nekoliko dana: Roko Leni Ukic i Darko Planinic.

    Comment




    • Tim da se najezis i to jos bez stranaca.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post


        Tim da se najezis i to jos bez stranaca.

        Na ovakvu timcinu + D.Planinic. Ovi idu u top 16 "hladno"
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Originally posted by jovan View Post
          Na ovakvu timcinu + D.Planinic. Ovi idu u top 16 "hladno"
          Mislim da je Planinić otišao u Budućnost,ali da ovako na papiru izgleda odličan sastav,ali gledajuči s druge strane 3 najbolja igrača s rostera Ukić,Barač i Tomas zadnje 2,3 sezone stalno vuku neke povrede,i upitno mi je baš imati takva 3 igrača u istoj ekipi koja se svaki tren mogu ozljediti opet...al opet ko zna nije ni sigurno da će doći Ukić i Barač,iako je Ukič dosta blizu

          Comment


          • Originally posted by jovan View Post
            Na ovakvu timcinu + D.Planinic. Ovi idu u top 16 "hladno"
            Vec potpisao za Buducnost, pucaju i oni barem na F4.Sada videcemo kakva ce da bude konkurencija.Albi bih dao mozda malu prednost zbog publike, zato sto ce svaki put da bude rasprodana sala i time vece sanse da sruse nekog favorita.Mada cenim da ce da dodje 4500-5000 Zagrepcana kao ljubitelja kosarke da gledaju Evroligu.

            Comment


            • Odlicno i za Buducnost, a i za Planinica. Puno je vise obecavao, dok ne ode u Makabi.
              U svakom slucaju, Cedevita favorit ABA, i realan kandidat za prolaz u EL-pogotovo sto je tu Repesa
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Srce mi je puno sto ga je Radnicki izduvao, ponajvise zbog njihovih klosarskih navijaca, kao i to sto prosle godine ABA liga nije cekala toliko dugo da otkaci Vojvodinu da bi tu uskocio Radnicki.E pa sada im se to vratilo.

                Comment


                • Metalac zamenjuje Radnički sledeće sezone

                  Comment


                  • Košarkaški klub Metalac Farmakom će biti član ABA lige u takmičarskoj sezoni 2014/2015, potvrdio je bord regionalnog takmičenja.

                    Valjevski Metalac je krenuo u potragu za pojačanjima.

                    Prvo bi mogao da bude iskusni centar Ratko Varda, koji je u poodmaklim pregovorima sa klubom iz Valjeva, a drugo Boris Bakić.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Vidim povela sa na vise foruma polemika pa rekoh da pitam u veyi sa ovim tvitom od danas



                      Koliko ima istine u tome da ABA liga prelase sa Arene na SK_

                      Comment


                      • Pozdrav svima. Interesuje me gde bih mogao postaviti pitanje vezno za gledanje SPORTKLUBA u BiH. Izvinjavam se za off, ali nisam mogao pronaci adekvatnu temu. Volo bih da imam SK...
                        We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

                        Comment


                        • @kladionicar D

                          Taj tvit je izbrisan.Za sada nema nikakve zvanicne objave na sajtu SK ili na njihovoj fb stranici.Na ovom forumu tesko da iko sada vise zna nego sto ja sada znam.

                          @Jesper

                          http://www.sportklub.info/forum/show...portklub-u-BiH


                          Edit:Moja greska, nije obrisan tvit ali pise invalid file kada kliknem na attachment.
                          Last edited by Ricma; 22-09-14, 19:57.

                          Comment


                          • Originally posted by jovan View Post
                            Košarkaški klub Metalac Farmakom će biti član ABA lige u takmičarskoj sezoni 2014/2015, potvrdio je bord regionalnog takmičenja.

                            Valjevski Metalac je krenuo u potragu za pojačanjima.

                            Prvo bi mogao da bude iskusni centar Ratko Varda, koji je u poodmaklim pregovorima sa klubom iz Valjeva, a drugo Boris Bakić.



                            Sa B.Bakicem je dogovorena saradnja, a sa Vardom nije postignut sporazum.
                            Metalac Farmakom je angažovao jos dva košarkaša- Marko Ljubičić (27, 196), koji je igrao u Manresi-statistika 7,6 poena, i Sema Maldroua (26, 205),koji je stigao iz ukrajinskog Dnipro Azota,10,7 poena.
                            Metalac Farmakom utakmicu protiv Budućnosti VOLI igra u subotu od 21 čas.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment

                            Working...
                            X