Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pa mi smo prokleti kakvu god da ekipu imamo desavaju nam se iste stvari...

    Comment


    • #17
      Ocekivao sam poraz protiv Sirokog,za nas najteze gostovanje
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #18
        Bez obzira što ovde Zvezda nije pobedila evo već 6 godina zaredom, boli poraz jer će ovi vrlo moguće da ispadnu iz lige. Gde od ovih da izgubiš bre, bruka...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #19
          Ма шта ће ти Блажић, кад је Нелсон издоминирао, 3/12!
          Нема везе што не може да убоде он шутира па шутира..
          Има слободу као Брајант у Лејкерсима.
          Шта су радили на тим припремама, како смо ми имали 13/13 ја немам појма.

          Немој само да се вадимо да је ово тешко гостовање, 6 година без победе, бла бла..
          Ово се морало добити 10+ ко из шале!

          Лудило какву смо игру приказали!

          Comment


          • #20
            Rekoh ja da ce Siroki da nas spusti na zemlju. Kakve kurac pripreme i skrivanje karata.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #21
              ipak mislim da je ovo blamaza ovako lose odigrati protiv jednog Sirokog,pa nismo mogli da odbranimo ni jedan napad...strasno

              Comment


              • #22
                Originally posted by T-Snell View Post
                Rekoh ja da ce Siroki da nas spusti na zemlju. Kakve kurac pripreme i skrivanje karata.
                Uvek tako igramo na pocetku. Ali jedno ne mogu da shvatim, da jebeni Siroki ne mozemo u gostima da dobijemo vec 6 godina ..

                Comment


                • #23
                  Da mi je neko prije 7-8 godina rek'o da ce doci do toga da navijaci banjaluckog Borca postanu Igokeini navijaci, rekla bih da je lud covjek.
                  Mada, moram priznati da mi je i danas prilican sok kad vidim one koji se izjasnjavaju kao Borcevi navijaci da navijaju za Igokeu...
                  Iako stvarno nemaju za koga drugog ovdje, opet mi je to... tuzno i smijesno u isto vrijeme.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by majabl View Post
                    Da mi je neko prije 7-8 godina rek'o da ce doci do toga da navijaci banjaluckog Borca postanu Igokeini navijaci, rekla bih da je lud covjek.
                    Mada, moram priznati da mi je i danas prilican sok kad vidim one koji se izjasnjavaju kao Borcevi navijaci da navijaju za Igokeu...
                    Iako stvarno nemaju za koga drugog ovdje, opet mi je to... tuzno i smijesno u isto vrijeme.
                    Ako su Zvezdini navijaci poceli navijati za FMP, mogu vala i navijaci Borca za Igokeu
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by ФК Борац Бања Лука
                      Игосима пуно среће, и да наставе тамо гдје стадоше Борчеви рукометаши и такође да подеру Партизан.
                      У припремама Игокеа је биљежила одличне резултате освојила 3 турнира. Поново су газили све редом - Широки, Партизан, Раднички, Цибону, Шибеник ... и по мом мишљењу неки пласман у средину табеле, у сигурну зону, био би сасвим задовољавајући за ову сезону. Сезону у којој ће наш тим након дужег времена и чувних представа кошаркаша Борац нектара, поново наступати у Европи.

                      КК ИГОКЕА улази у нову сезону са новим дресовима и новим грбом.

                      Spoiler


                      Срећно!!!
                      Igokea ce i ove sezone biti u stanju da svakoga pobijedi, ali realno govoreci ekipa je duplo slabija nego prosle sezone. Hammonds-a, Edwards-a i Joksimovica su zamijenili sa Pavkovicem, Nikolicem i Bakicem!?!? Samo to je dovoljno pogledati, pa da sve bude jasno koliki je tu pad kvaliteta u pitanju. Takodje, Bog sami zna odakle su "iskopali" ova 2 Amerikanca. Nikad cuo za njih... Jedino ne znam kakva je situacija s onim Kanadjaninom(Fraser se zove, ako se ne varam), jer vidim da nije igrao protiv Partizana, ali je kvalitetom iznad ove dvojice. Dozet je godinu dana stariji, a jos u drugom dijelu prosle sezone je pao u formi i imao smanjenu minutazu. Tesko da ce biti mnogo koristi od njega, ali tu i tamo bi trebao odigrati par solidnih utakmica, iako ga vidim vise na klupi. Jedino mi se cini da Igokea ove sezone ima tu neku sirinu, duzu klupu, sa dosta ne bas vrhunskih, ali solidnih igraca...Mada, od 4 top igraca(Jorovic, Joksimovic, Edwards, Hammonds), ostali su na samo jednom(Jorovic), sto je ipak previse. Ipak, za ocekivati je reakciju nakon poraza u prvom kolu i bolju igru protiv Crvene zvezde.
                      Last edited by B-Luka; 08-10-13, 06:37.

                      Comment


                      • #26
                        Dobra odbrana za sad,fino igramo.Radenovic je mnogo ruzan
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • #27
                          Игокеа 10 изгубљених лопти, баш су очајни.
                          Мора овде већа разлика да се направи.
                          Фантастично играмо у одбрани и да похвалим Раденовића.

                          Comment


                          • #28
                            Опет без идеје у нападу, нема ко да организује све нешто на Шилба идемо, превише споро делујемо.
                            Нека дају Ђенки лопту ако не знају шта ће са њом.
                            Нисмо убацили тројку за полувреме јбт и на крају само 9 разлике..
                            Блажић само контре трчи, Боби доминира испод коша!

                            Comment


                            • #29
                              Мени се ово допада, одбрана кида, кад се сетим само прошле сезоне како смо лагано примали кошеве. Руку на срце каналисали су ови, поготово очајни странци, али да ти неко убаци 50 и кусур кошева је респект.

                              Још мало да се наместимо у нападу и ценим да нема зиме, баш ми је топло око срца тренутно, признајем

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by DelijaHool View Post
                                Игокеа 10 изгубљених лопти, баш су очајни.
                                Мора овде већа разлика да се направи.
                                Фантастично играмо у одбрани и да похвалим Раденовића.
                                Igokea ne da je bila ocajna, vec katastrofalna. Cak i vise od toga...Doduse, promijenili su gotovo kompletan roster, doveli 9 novih igraca, ali mislim da ovdje nije problem neuigranost(imali su valjda pripreme!?), vec drastican pad kvaliteta u odnosu na proslu sezonu. Pod kosem, umjesto Edwardsa i Komatine, sada igra nesrecni Uros Nikolic koji ne moze ni u ofanzivi, a ni u defanzivi nesto posebno da ponudi na duze staze. Bog me ubio ako Nikolic ima 100kg u sebi...Oduvace ga i nadigrati svaki iole snazniji ili tehnicki jaci centar. Bilo je i za ocekivati da se ovdje razigra Bobi Marjanovic. Takodje, odlazak Hammondsa i Joksimovica je jos veci hendikep, jer su njih dvojica omogucavala nevjerovatnu dinamiku u igri Igokee, ubrzavali su i usporavali igru po zelji, bili odlicni u sutu i dosta solidni u defanzivi(narocito Joksimovic), dok ovaj Pavkovic djeluje potpuno pogubljen. Jednostavno, organizacija igre je (ocekivano) dosta slabija nego prosle sezone.

                                Potpuno zasluzena pobjeda Zvezde, mada iskreno CZ ne djeluje ni po igri, a narocito ne po rosteru, da je nesto snaznija u odnosu na proslu sezonu. Po imenima, cak bih rekao da su prosle sezone djelovali jace, ali treba sacekati...Nadam se da ce savladati Lokomotivu Kuban koja i nije bas nesto impresivno odigrala danas protiv Enisey-a.

                                Comment

                                Working...
                                X