Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 FORMULA 1 KOREAN GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #32
      A sto je dzipcic uopste i izlazio?

      Comment


      • #33
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        A sto je dzipcic uopste i izlazio?
        Prvo je bio FS kada je Perezu na sred prvog pravca otpao deo gume. Mere posle Silverstona su urodile plodom. Sad ne otpadne cela guma, otpadne samo deo ali ipak otpadne. FIA troll logic. Tada je izašao Safety Car. Posle restarta, odmah na kraju tog pravca Sutil izgubio kontrolu, okrenuo se i udario u Webbera koji se slanjao. Red Bull Webbera se za koju sekundu posle zapalio. Stoji pored staze i gori. Ovi ne mogu da ga ugase. Kako prethodni SC verovatno nijen i stigao da se parkira i bude spreman, zato su valjda poslali ovaj rezervni.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #34
          Ha , ha kraljevi!!



          Originally posted by Vanja #66 View Post
          A sto je dzipcic uopste i izlazio?
          evo ga razlog izlaska

          Last edited by tasa01; 06-10-13, 17:47.
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #35
            Video sam da je Perez imao problem i da se Webber zapalio, ali nisam skontao kako, oni komentari na live timingu na f1.com bas i nisu bili najjasniji...

            Hvala...

            Comment


            • #36


              Kvalitetan snimak.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #37
                E neka ga je, sam je napravio gresku, Kimi je dovoljno iskusan da zna kakvi se pokloni ne odbijaju ni pod razno...

                Comment


                • #38


                  izasli i Korejski minidriversi
                  If the police cant stop you you must be on the dust

                  Comment


                  • #39
                    http://www.f1fanatic.co.uk/2013/10/0...io-transcript/

                    Fetel se dogovarao sa svojim inženjerom da promeni zaštitni znak za ovu trku, da to ne bude podignuti kažiprst. Odlučio se ipak da ga zadrži.
                    Ima tu još dosta zanimljivog. khkhk... Lotus... khkh
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X