Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je bilo neko budjenje Arsenalu. Tek treba od njih ocekivati dobre partije sad.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Napusi se kurca Proensaaaaa napusiii..

      Ivane Gazidisu sada stupas na scenu!!
      Lakše malo sa tim riječnikom.

      Btw, ne vjerujem kako je Napoli onako lako primio tri gola. Mada drago mi je što je Bilbao otišao dalje.

      Comment


      • Da inace,samo Wenger moze da ne izvrsi jos 2 izmene na koje je imao pravo,jos smo imali igraca manje.pa pomislis neko se umorio ,al to mu nije prvi put
        sigpic

        Comment


        • jbt ovakve dve ekipe se sastanu, a Leverkusen dobije jbne Dance

          Benitez je ladno poludeo, ako vec nije, kad je video onaj treci gol. Ne moze covek da veruje sta ga je snaslo

          Comment


          • Originally posted by conviction View Post
            Lakše malo sa tim riječnikom.

            Btw, ne vjerujem kako je Napoli onako lako primio tri gola. Mada drago mi je što je Bilbao otišao dalje.
            Ovo je jos cenzurisano sta mu zelim nakon onakvih gluposti sto je uradio
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Prolaz u LS je pod slovom A u azbuci svake Arsenalove sezone. Sasvim dobro odradjena utakmica sa akcentom na kontroli protivnika. Imam utisak da cak i posle iskljucenja nije bilo previse tenzije, a gol u pravom trenutku dokazuje da se gas dodao kada je bilo potrebno. Bilo je nekih gresaka na sredini, ali ne bih gledao ovoj pobedi u zube. Jedino sto bi se moglo podvuci je da sirina u igri i nije potrebna kada je Sancez u napadu, jer on nije igrac koji uobicajne centarsuteve moze da pretvori u golove. Vecerasnji gol je usledio nakon akcije sa centralnih pozicija. Nema sumnje da je najbolje igrati i sa centarforom i sa Cileancem, jer se dobija na raznovrsnosti u zavrsnici.


              Sada su vam potrebni autoritativni i kvalitetni stoper i defanzivni veznjak. Najvise bih voleo da to bude Luis Gustavo, ali mi taj transfer izgleda daleko. Naravno, povreda Zirua uslovila je potragu i za napadacem. Trebalo bi pokusati sa Kavanijem.

              Comment


              • Bas sam radostan zbog Bilbaa i sto sam gledao taj mec a ne "Londonsku gnjavazu".
                Novi San Mames
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Stoyanov dobio crveni u 119. minutu. Prava na izmenu nemaju i sad ce igrac da im brani penale

                  Comment


                  • @conviction

                    Odbrana Napolia je bila sasvim dobra i pored tog primljenog gola posle kornera, do 68min. ali onda su se desila dva momenta koja su totalno odvela napolitance u ambis.
                    -Benitez vadi iz igre Hamsika i ubacuje Insinjea - totalna greska da vadis coveka koji ti veze sredinu i napad
                    -Katastrofalna i smesna greska kod drugog gola golmana i onog zaboravih mu ime.
                    Taj detalj im je oduzeo snagu i da bar idu na 2:2... totalno pucanje savova i zasluzeno gube 3:1

                    Atleti Bilbao zasluzili ste.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Moci odbranio penal hahahah, ajmo jos jedan legendo

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        @conviction

                        Odbrana Napolia je bila sasvim dobra i pored tog primljenog gola posle kornera, do 68min. ali onda su se desila dva momenta koja su totalno odvela napolitance u ambis.
                        -Benitez vadi iz igre Hamsika i ubacuje Insinjea - totalna greska da vadis coveka koji ti veze sredinu i napad
                        -Katastrofalna i smesna greska kod drugog gola golmana i onog zaboravih mu ime.
                        Taj detalj im je oduzeo snagu i da bar idu na 2:2... totalno pucanje savova i zasluzeno gube 3:1

                        Atleti Bilbao zasluzili ste.
                        Mnogo važna utakmica a onakvi propusti. U prvom poluvremenu je Bilbao ima dvije dobre šanse, jedna od njih je ona kada je Laporte promašio prazan gol. I to se može smatrati kiksom odbrane. Kod drugog gola Bilbaoa mislim da je i Albiol kiksao.

                        Uvođenje Insinjea je pokušaj ofanzivnije igre, sada da li je baš morao Hamšika vaditi....

                        Zasluženo Bilbao ide u LŠ, slažem se. Prvi put poslije 1998.

                        Comment


                        • hahahhahah odbrani baja penal
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • hahahahah uhvati je zivu jbte....koja legenda....

                            Odose Bugari u LS....
                            Last edited by z0La; 27-08-14, 23:34.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ovaj na kraju ispade junak. A igrao sedam godina za Dinamo Bukurešt ..

                              Izgleda da imao inspiraciju

                              Last edited by Lord Aleksoni; 27-08-14, 23:40.

                              Comment


                              • [VINE]MlIzZL0KwUh[/VINE]
                                Last edited by Урош94; 27-08-14, 23:43.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X