Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoces da ispades faca,da nesto zastajkujes kad sutras penale.....

    Cao,zdravo....na trening na vezbanje...iako su sutnuli jedno 10000 puta...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Cardozo se istripovao da je Kristijano..

      Comment


      • Veliko Bravo za Sevilju i njihovog trenera Emeria. Izvođenje penala igrača Sevilje je za udžbenike, sigurno, golman bez ikakve šanse. Svaka čast...

        Comment


        • Jel dozvoljeno da golman onoliko izadje ispred linije pre nego sto je sutnuo igrac?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Šutni jako i šta bude, nemoj ko p****.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Ma dajte ljudi kakva sreća. Ne postoji to u fudbalu.

              Sevilja 100% zasluženo ovo uzela što se mene tiče.

              Comment


              • E dobar si bio Rakiticu , ali ja bih M'Bii dao vala nagradu za igraca utakmice .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Jel dozvoljeno da golman onoliko izadje ispred linije pre nego sto je sutnuo igrac?
                  Ne kontam ni ja što nije vratio čovjeka da puca još jednom...golman samo što do lopte nije došao

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    E dobar si bio Rakiticu , ali ja bih M'Bii dao vala nagradu za igraca utakmice .
                    Raketa igrač za ozbiljan klub, pokidaće on na SP.

                    Comment


                    • Ma nema tu dileme , zvijer , ali veceras M'bia me vise impresionirao .. Ovo sto igra ove sezone je bolje mozda cak i od onoga sto je igrao u Marseilleu , a imao je tamo dvije bas fenomenalne sezone
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Raketa igrač za ozbiljan klub, pokidaće on na SP.


                        Slažem se potpuno. 20 milki i ide on iz Sevilje.


                        Comment


                        • Primera i ovaj put izdominirala, nema šta svaka čast za Sevillu na zasluženo osvojenom trofeju a Raketa abd od naredne sezone lagano put Madrida


                          Vječna slava Bela Guttmann !!!

                          Comment


                          • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Jeste da u Benfici ima dosta nasih, ali sam svim srcem bio uz Sevilju. Tesko je ne stati na stranu bilo kojih Andaluzana, oni jednostavno zive za fudbal.

                              Sevilja je imala nekoliko propusta u odbrani, ali je isto tako moglo da se desi da Baka onim sutem zavrsi mec. Zesusov tim je imao inicijativu u vecem delu meca, ali ona uopste nije bila materijalizovana. Emeri je pametnim izmenama i vrhunskim izborom izvodjaca i njihovog reda izvodjenja vratio svom klubu monopol nad ovim takmicenjem.

                              Comment


                              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                                Јес било близу ал ми не делује као да су се баш у уста пољубили...бар се надам јер сам почео да готивим Ракету

                                Comment

                                Working...
                                X