Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, sinocnji Ibrin sut je isao brzinom od preko 115 km/h

    Comment


    • Oko 150 km/h pisu francuski i svedski mediji. Ali kakva prica Blana i saigraca, ni oni ne vjeruju s kim igraju
      sigpic

      Comment


      • Mozda sam malkice pogresio .. Sinoc sam video taj podatak, pa sam zaboraio tacnu brzinu. Koji je to majstor .

        Comment


        • Conte je donekle nadmudrio Carla u taktičkoj igri... U neku ruku razlog je količina šljakera koje Conte ima na raspolaganju a i all-round talenta tj. igrača koji mogu sve (Pogba, Vidal, Marchisio i Tevez).
          Na krilima toga su dvostruki prvaci Serie A, a protiv Madrida svi daju maksimalno pa tako i oni.

          Zaključak je da je Juventus uvijek imao opciju više na sredini ali i uopće. :kava:
          Vidjela se zbunjenost oba naša beka sa preuzimanjem Marchisia i Teveza a naš trio je često bio nadtrčan i pregažen.
          Carlo je sam nakon utakmice kazao da je iznenađen Caceresom i njegovim utrčavanjima. Juveov gol pao je preko njegovog centaršuta gdje je Marcelo malo ukasnio sa izlaskom. Također Khedira nije pratio Pogbu.
          Real već 4-5 godina muku muči sa ubačajima i čišćenjima istih... Conte je to fino uočio i potencirao.
          Centrirali su mnogo puta. :ocam:

          Kada bi Madrid imao loptu Juve se držao slično kao i Atletico, svi nazad sa namjerom da Madrid što više izađe naprijed.
          Čim bi je oduzeli Pogba i Vidal bi krenuli u trk... Pogotovo ovaj prvi, praktički nismo imali rješenja.

          Treba biti iskren, suočili smo se sa najmoćnijim veznim redom svijeta. Trkački i u duelu veoma jaki, taktički veoma odgovorni a svi odreda imaju dobre udarce.
          Suprostavljeni su im bezkrvni Khedira i sitni Modrić... dobro smo prošli. kava.gif
          Po mom mišljenju nismo dovoljno kaznili prostor iza Caceresa i nismo dobro vukli kontre.
          Posve je jasno da snovi o igranju zajedno Illarre, Luke i Isca padaju u vodu... Protiv svakog ozbiljnog protivnika to bi bila katastrofa.

          Ne znam zašto Carlo već jednom ne detektira taj problem gaženja veznog reda... To je kronično pitanje.
          Ako se trojka povuče i zgusne onda smo u napadu sterilni... Benzema i Cristiano predaleko, a Angel izoliran.
          Conte je očitao lekciju Carlu, samo se Debeli izvukao na račun individualne kvalitete Cristiana i Angela. :kava:
          Last edited by SanIker; 24-10-13, 14:46.

          Comment




          • Comment


            • Dobro je Aleksice. I mi smo lajkovali stranicu sportkluba na fejsu

              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Sta mene briga da li si ti lajkovao . I to je sinoc postavio Freshko

                Comment


                • Freško totalno nebitan lik
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • http://sportsport.ba/ino_fudbal/mazi...--milan/117262

                    Comment


                    • Kad smo već kod sudija sutrašnji derbi sudi Webb ono čisto da navijači stare dame ne mogu tražiti izgovor za loš rezultat

                      Comment


                      • Pa nije da ni Webb ne može da pogreši, ali sigurno će deliti bolje "pravdu" nego gospodin Švaba koji je slobodno rečeno upropastio spektakl prošli put.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by edohz View Post
                            Kad smo već kod sudija sutrašnji derbi sudi Webb ono čisto da navijači stare dame ne mogu tražiti izgovor za loš rezultat
                            On je poznat kao vatreni navijac jednog engelskog kluba, bojim se da se ne uzbudi previse kad vidi Ronalda i pocne davat penale ko na tacni kao sto je umeo ranije.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              On je poznat kao vatreni navijac jednog engelskog kluba, bojim se da se ne uzbudi previse kad vidi Ronalda i pocne davat penale ko na tacni kao sto je umeo ranije.


                              da nagovestim na krajnje suptilan nacin ako neko nije upoznat
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Ne dirajte mi Webbinja

                                Comment

                                Working...
                                X