Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je nasa realnost ali treba reci da nismo imali ni srece a ni znanje za vise. Cukaricki i Vojvodina su prve utakmice odigrali sa igracem manje dok Jagodina ima solidan i iskusan tim ali dzaba kad kod njih nema ko da da gol.
    I nismo samo mi dozivili potop. Bugari su takodje izgubila tri tima: CSKA, Litex, Botev. Slovenci Koper i Goricu.
    Sto se tice Hrvata oni imaju dva ozbiljna tima Dinamo i Rijeku u koje je ulozeno dosta novca. Split i Hajduk su se pak sretno provukli u naredno kolo ali nece oni daleko.

    Comment


    • I BiH je ostala sa samo jednim predstavnikom u 3. pretkolu, iako moram priznati da sam očekivao prolazak 2 kluba i eventualno još jedno iznenađenje Širokog koji je izgledao zrelo za izbacivanje Mlade Boleslav, ali...

      Željo sam sebi zagorčao život, nakon sigurnog vodstva od 2-0, ogroman psihički pad, koncentracija je pala, iako se očekivalo da baš tada zaigraju kako najbolje umiju. Na sve to je došla odlična solo akcija za 1. gol Metalurga i tada je već ušla voda u uši. Do kraja strepnja i intezivirani napadi gostiju koji su stvorili dosta odličnih prilika jer im je Željo to dozvolio koga je na kraju stigla kazna. Tužno izgleda kada se pogleda od koga i na koji način ispadaju naši klubovi...

      Široki podbacio, ali u 2. susretu, dok je 1. odrađen sasvim korektno, mada je moglo i bolje jer je Mlada Boleslav bila zrela za izbacivanje. Premda su imali vrlo aktivan rezultat sinoć su nakon vodećeg gola Čeha potpuno pali, slično kao Željo protiv Metalurga i tada nema spasa, pogotovo za nekoga sa bh. mentalitetom. Boleslav nije znatno kvalitetnija ekipa, ovo su prošli čisto zbog dobre taktike i muda koja su pokazali u 1. susretu.

      Sarajevo je opravdalo očekivanja i stiglo do 3. pretkola preko izuzetno loše ekipe koja ni sama ne zna kako ih je pobijedila u 1. susretu. Drugi susret je već sasvim drugačija priča, sve promašeno u prvom je stiglo na naplatu i bunkerica Norvežana više nije prolazila. Evidentno je bilo već nakon prvih 90 minuta da je Sarajevo daleko kvalitetnija ekipa, a sinoć su to pokazali i na terenu i donekle osvjetlali obraz bh. fudbala.

      Zrinjski odigrao dobro 1. meč, čak su i nadigrali Slovence, ali onda u 2. je došlo do izražaja iskustvo koje Maribor posjeduje, tako da se može reći da su ih na mišiće izbacili. Nisu se obrukali i ostavili su dobar dojam, što je za njih najvažnije, a Maribor je ipak još uvijek prevelik zalogaj za naše klubove.
      Last edited by Merlin; 25-07-14, 01:35.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Miroslav Radovic: 2 gola + 1 asistencija za pobjedu Legie protiv Celtic-a(4:1).

        Povrh svega, Legia(tj. Ivica Vrdoljak) promasila i 2 penala.

        Comment


        • Hrvati 4 tima u play-off le, Srbija jednog, Bosna jednog.
          Dokle smo mi dosli pa to je neverovatano da se izjednacimo sa bosnom pa sta nam je cilj da nas i crna gora prestigne.
          Moram ovo da kazem po cenu bana, jebem ti jelen super ligu i lopove u njoj i u fss.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Originally posted by cleoo View Post
            Hrvati 4 tima u play-off le, Srbija jednog, Bosna jednog.
            Dokle smo mi dosli pa to je neverovatano da se izjednacimo sa bosnom pa sta nam je cilj da nas i crna gora prestigne.
            Moram ovo da kazem po cenu bana, jebem ti jelen super ligu i lopove u njoj i u fss.
            Neces popiti ban za ovo opusteno ali bezveze ti je da se poredis sa Crnogorcima i Bosancima, nek furaju ljudi koliko mogu mi smo sami krivi za ovo. Brajkula bi rekao "pa sta sad jel treba da gasimo ligu" al ja sam u ovom slucaju za drasticne mere. Nek se gasi nesto, kaznjava , eksplodira sta god. Ova monotonija i apatija su najgori, u takvim uslovima cvetaju ovi sto trpaju pare a mi kao ovce kukamo i pricamo iste stvari iz sezone u sezonu. A sto je najgore i ovako i onako doveli su nas dovesce nas do ruba gasenja
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Neces popiti ban za ovo opusteno ali bezveze ti je da se poredis sa Crnogorcima i Bosancima, nek furaju ljudi koliko mogu mi smo sami krivi za ovo. Brajkula bi rekao "pa sta sad jel treba da gasimo ligu" al ja sam u ovom slucaju za drasticne mere. Nek se gasi nesto, kaznjava , eksplodira sta god. Ova monotonija i apatija su najgori, u takvim uslovima cvetaju ovi sto trpaju pare a mi kao ovce kukamo i pricamo iste stvari iz sezone u sezonu. A sto je najgore i ovako i onako doveli su nas dovesce nas do ruba gasenja
              Nesto mora da se menja i to iz temelja inace ce biti sve gore, ja sam za to bolje da liga ni ne postoji nego da postoji ovakva.
              Najgori su novinari koji se pitaju kako neki nas tim ispadne od tamo nekog tima pa to trebaju da pitaju karadzica koji im daje dnevnice i da idu po severnoj americi i dive se nasim reprezentativcima. I posle kazu malo gledalaca u jsl pa sta da gledaju bolji se fudbal igra u parku nego na jna ili marakani.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Seca li se neko ovoga
                http://sport.blic.rs/partizan/vesti/...zim-u-decembru
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Bravo za Sarajevo, donekle su osvjetlali obraz bh. fudbala. K'o i obično, naš najbolji ambasador u evropskim takmičenjima.

                  Ova pobjeda ima veliki značaj, ponovo su pokazali karakter i nakon zaostatka iz prvog susreta u gostima nadoknadili prednost protivnika. Ovoga puta ni manje ni više nego protiv ekipe iz, za naše uslove super jake grčke lige. Samo jedan podatak je dovoljan: Atromitos je prethodne sezone kod kuće bio bez poraza, a večeras su tricu primili.

                  Još jednom bravo Sarajevo!
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by cleoo View Post
                    skoro je ortak postavio neku izjavu od njega tipa, ma samo sam se salio. Poginuo sam od smeha, bas sam zavoleo tog coveka posle toga za srce mi je nekako prirastao, svaka mu cast iskreno
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by Merlin View Post
                      Bravo za Sarajevo, donekle su osvjetlali obraz bh. fudbala. K'o i obično, naš najbolji ambasador u evropskim takmičenjima.

                      Ova pobjeda ima veliki značaj, ponovo su pokazali karakter i nakon zaostatka iz prvog susreta u gostima nadoknadili prednost protivnika. Ovoga puta ni manje ni više nego protiv ekipe iz, za naše uslove super jake grčke lige. Samo jedan podatak je dovoljan: Atromitos je prethodne sezone kod kuće bio bez poraza, a večeras su tricu primili.

                      Još jednom bravo Sarajevo!
                      Sve cestitle sarajevu, hoce li sutra biti zajedno izvuceni neki od timova iz bivse sfrj npr. Partizan-Hajduk ili Dinamo-Sarajevo
                      Karadzic duhovit covek pa ko ce njega da smeni pa on je nas tito dozivotni predsednik fss, i posle karadzica karadzic
                      Last edited by rope; 07-08-14, 23:08.
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Originally posted by cleoo View Post
                        Sve cestitle sarajevu, hoce li sutra biti zajedno izvuceni neki od timova iz bivse sfrj npr. Partizan-Hajduk ili Dinamo-Sarajevo
                        Karadzic duhovit covek pa ko ce njega da smeni pa on je nas tito dozivotni predsednik fss, i posle karadzica karadzic


                        Sad ne znam kako to funkcioniše, je l' se prave neke grupe prilikom žrijebanja ili ide direktno pa koga dobiješ?

                        Ima ovdje ekipa sa kojima se može igrati i nadati prolazu, ima i onih koji su prejaki i koji bi bili pogodni čisto zbog finansija, a tu su i oni koji spadaju u skupinu ne tako atraktivnih, ali izuzetno jakih ekipa. Vidjećemo, ako Sarajevo sreća posluži možda mogu napraviti i pravi podvig, a grupna faza bi to svakako bila.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Merlin View Post


                          Sad ne znam kako to funkcioniše, je l' se prave neke grupe prilikom žrijebanja ili ide direktno pa koga dobiješ?

                          Ima ovdje ekipa sa kojima se može igrati i nadati prolazu, ima i onih koji su prejaki i koji bi bili pogodni čisto zbog finansija, a tu su i oni koji spadaju u skupinu ne tako atraktivnih, ali izuzetno jakih ekipa. Vidjećemo, ako Sarajevo sreća posluži možda mogu napraviti i pravi podvig, a grupna faza bi to svakako bila.
                          Pravi ce se grupa ko je skim u grupi bice poznato tokom veceri ili rano ujutru, samo da im se ne desi ko vosi prosle godine izbace bursu sa 3-0 u gostima pa dobiju najlaksi tim iz grupe gde su izbegli fiorentinu i rubin i ispadnu od sheriffa.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Legia izbačena, Celtic u play-offu

                            Imate na EuroSportu prijenos , a evo postavit cu i link.

                            http://www.uefa.com/uefachampionslea...aws/index.html

                            U švicarskom Nyonu, u sjedištu UEFA-e, danas je održan žrijeb parova play-offa Lige prvaka.
                            Last edited by Rossonero; 08-08-14, 12:25.

                            Comment


                            • Dajte neku live temu.

                              Kakav pokusaj Dembe na startu

                              Imao jos jedan dobar volej na pocetku

                              U Danskoj goleada. Steaua promasila par sansi ukljucujuci i penal. Koulibaly skroz pogubljen, dobra zavrsnica Muniaina i bice sad jako tesko Napoli-u da prodje dalje.. steta sto ce jedan od ta dva tima ispasti, glupi zreb. #mikostajl

                              Comment


                              • Otvorićemo nove teme kad bude grupna faza, dotle je ova aktivna.

                                Comment

                                Working...
                                X