Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav skor srpskih klubova u le pa ja mislim i da andora ima bolji skor 0-8 i to sve u drugom kolu kvalifikacija sta bi bilo da su nedaj boze prosli u 3 kolo.
    Za ponos i diku ljudima iz fss
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Koeficijent na Trencin je cijeli dan padao, od 2.30-2.35 do 1.80.

      Ista situacija i sa Cukarickim. Koeficijent na Grodig je bio i 3.10 na nekim kladionicama, ali cijeli dan je padao i to do 2.10 na pojedinim kladionicama.

      Drasticne promjene koeficijenata, identicna desavanja na terenu(po crveni karton) i identican rezultat na kraju. Ne vjerujem da su ovdje bila bas cista posla, ali ok...Kad se nista nije preduzimalo povodom one sprdacine u mecu izmedju Celika i onih Slovenaca, onda sumnjam da ce neko da se bavi analiziranjem ovih utakmica.

      Comment


      • Sad vidim zasto nas zovu evropski Brazilci
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Ocekivan rezultat za Vojvodinu, imaju gomilu neizmirenih dugovanja i vlada losa atmosfera u ekipi.Da ne spominjem da u odnosu na proslu sezonu imaju duplo slabiji sastav, a o treneru da ne pricam.Dosta njih je dok je Bata bio ziv bili protiv njega, a tek ce sada da osete dno dna.

          Jagodina kontam da ce da prodje dalje.Od Cukarickog i Vojvodine to svakako nisam ocekivao.

          Comment


          • Parovi 3. pretkola Lige prvaka:

            Comment


            • Bh. luzerski mentalitet ponovo na djelu. Nevjerovatno psihičko padanje nakon sigurnog vodstva od 2-0 i nonšalancija koja je Želju na kraju koštala 3. pretkola. Od ovakve ekipe bi pored naših klubova mogli ispasti jedino još timovi iz Andore, Malte i slično. Ostaje na Hercegovcima da probaju spasiti ono malo časti bh. fudbala.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Vojvodina 2:0...i jos nesto vise od 30 minuta do kraja...Idemo!

                Comment


                • Bogami ima nade,eh da su dali barem jedan tamo
                  sigpic

                  Comment


                  • 333333333333333333:0

                    Comment


                    • Steta.
                      Da su bar jedan dali u gostima...

                      Ajmo Jagodina. Jest da i oni prodaju najbolje igrace (centarfor Pesic u Tuluz), ali ipak imaju solidan tim i sefa Dodica.

                      Comment


                      • Jeste da je u pitanju nedostatak kvaliteta, ali sigurno nijedan srpski klub nije bas toliko los da ne moze da izbaci bar ove prosjecne evropske timove. Mislim da je ovdje vise do onih koji vode te klubove. Svake godine isti kukavicki pristup, neke kalkulacije da se prvo ne primi gol i slicno,...Drugim rijecima, katastrofalna priprema ekipe za ovakav tip utakmica. Zato i dolazi do glupih gresaka, crvenih kartona usljed nervoze i do jos nekih drugih stvari koje uticu na rezultate meceva. Mada, ja i dalje vjerujem da u onom prvom mecu Vojvodine nisu bila cista posla, ali ok...

                        Tacno sam znao da ce i Jagodina da primi gol. Odgledao sam dio prvog poluvremena, vidio kukavicki pristup i jednostavno ugasio TV nakon one situacije kada su dobili slobodan udarac na dosta dobroj poziciji, a oni na kraju vratili loptu na svoju polovinu. Rumuni su "namazani" i svako ko je gledao svojevremeno one meceve Rapida iz Bukuresta, kada su prije par sezona izbacivali Herthu, HSV,...mogao je da vidi koliko oni (tradicionalno) prljavo igraju. Njima ovakva igra Jagodine jednostavno odgovara i bilo je pitanje kada ce iskoristiti neku svoju sansu.
                        Last edited by Alemannia Aachen; 24-07-14, 22:20.

                        Comment


                        • To smo ti mi zemlja velikih poraza i nevaznih pobeda, a i te pobede na kraju postanu porazi.
                          Uspeli smo da u sezoni kupanja izgubimo sva tri predstavnika u el, nema sta iz godine u godinu napredujemo.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Класична фудбалска казна је стигла Јагодину.
                            80 минута се глупирају нешто изводе, такорећи мрсе муда. Уместо људски да умувају један гол па макар и као Клуж безвезе и да држе лопту они су се задовољили и са 0-0 а могли су бар 2 да дају и да буду мирни.
                            Српски фудбал је дефинитивно отишао у к...

                            Само погледајте Хрвате.
                            Најпре РНК Сплит који је слаба екипа, баш... можда слабија и од Јагодине, они данас чували резултат из Хрватске искусно као да су неки великан.
                            Хајдук дао гол на време и после опуштенција (можда и смуљали прелаз доста преокрета било данас), Ријека надиграла Ференцфдарош и у првом мечу али очигледно још нису наместили нишанске справе Крстановић, Крамарић и компанија.
                            Једина замерка су два жута Крстановвића, непотребна скроз и сигурно да ће то да им буде хендикеп кад оду Викингуру на Фар. Острва (да да, екипа са ФО је дошла до 3. кола квалификација )
                            Хајдук иде на Шахтјор Караганди интересантну екипицу коју памтимо из квал за лш прошле године кад су добили и Селтик ако се не варам. Мислим да Хајдук може то на мишиће да изгура, барем их ја фаворизујем.
                            РНК иде на Черноморец који је имао одличан тим прошле године а сад због овог срања тамо ко зна шта је остало у тиму...

                            У истој оваквој позицији су могли и наши клубови да се нађу, квалитет постоји али недостаје нешто тимски код свих наших представника. Као да не постоји жеља за Европом а она је јако важна за многе ствари. Најпре за рејтинг лиге (пре ће играч да оде у ХНЛ него у ЈСЛ) па онда они бодови које добија репка, па онда новац, па порасту цене играчима... А сем Партизана нас у Европи нико не представља много много дуго

                            Нешто под хитно да се мења из корена, иначе ово не води никуд тј. води право у пропаст.

                            едит: Видећемо како ће звезда да прође сад са клинцима у првом тиму (надам се да ће имати дору минутажу а не фосна као и задњих ко зна колико година). Партизан је то већ почео одавно да практикује, изгурају 2-3 најбоља и буџе им цену. Два оду брзо један за сићу други за масну пару а овај трећи се кали још пар година па и њега испале у Европу.
                            Хрвати то раде јако добро, почео је Динамо видите сви шта они раде за кратак временски период су постали најмоћнији клуб са ових простора. Хајдук је пун клинаца, Ријека такође, Локомотива (тј. Динамо 2) је цела у омладинцима (додуше Динамових али сви играју лигу свако коло 90 минута труде се развијају)
                            Ја мислим да је окретање млађима уз пар играча који имају искуство играња великих утакмица и европе пун погодак ако имаш доброг тренера који уме да направи баланс
                            Last edited by poacher; 24-07-14, 22:29.

                            Comment


                            • Vojvodina - Trencin 3:0 FT

                              Jagodina - Cluj 0:1 FT

                              Grödig - Cukaricki 1:2 FT

                              Comment


                              • Hrvatima sva tri predstavnika prosla u 3 kolo, to samo govori gde smo mi a gde su oni, a oni su u donjem delu prosecnih ekipa koje na jesen sluze za popravljanje skora jacih timova e sad kad znamo gde su oni pravo je pitanje gde smo mi i kuda nas vodi ovakav sistem fudbala i ljudi u fss.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X