Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL

    ukidanje NFL-a je najlosiji potez ikad. Ja, licno, sam premjestio sportklub sa broja 1 na broj 53, neposredno nakon ovog poteza. Ali ipak se nadam da ce se to promijeniti, makar sto se tice nadolazeceg superbowla. Pokrenimo peticiju za prenos Superbowl-a XLIV!!!

  • #2
    Odg: NFL

    Ja sam za.
    Dajte peticiju.
    Kako lep si Rafaele
    sve bi cure tebe htele!
    Protiv njih se stalno boris
    jer ti samo tenis volis!

    Comment


    • #3
      Odg: NFL

      [quote author=nani17 link=topic=2430.msg113524#msg113524 date=1265287732]
      ukidanje NFL-a je najlosiji potez ikad. Ja, licno, sam premjestio sportklub sa broja 1 na broj 53, neposredno nakon ovog poteza. Ali ipak se nadam da ce se to promijeniti, makar sto se tice nadolazeceg superbowla. Pokrenimo peticiju za prenos Superbowl-a XLIV!!!
      [/quote]
      sport klub je prenosio tri godien nfl, u periodu kad to niko nije hteo, cak ni avala. imali smo ugovor od agencije koja prodaje prava da cemo produziti saradnju. kad je doslo do tog trenutka - nisu hteli. dakle, ne mi, nego agencije. jasno je i zasto - sva prava te agencije odlaze na jedan konkurentksi kanal. mi smo, takodje, zeleci da zadrzimo taj segment programa, probali da dobijemo prava za dan curke, subote, ponedlejak, resto utakmica play-off. to su doculi u agenciji, iskoristili prednost pr4ece kupovine i to kupili. i naravno, ponovo dali vec pomenutom kanalu.
      mi paralelno sa tim saznajemo da se na ovim prostorima pojavljuje espn america, da nfl prava vise nisu exluziv....epilog se zna. na nasu zalost, nfl vise nije na nasem kanalu, cime najvise gube nfl i verni gledaoci ovog sporta

      Comment


      • #4
        Odg: NFL

        dobar odgovor Savo legendo.

        1.fanovi nfl-a ko ima Espn Amerika nije igubio uopste vec je samo dobio a zasto
        - LIVE NFL Sunday Countdown (ESPN)
        - LIVE Doubleheader every Sunday (CBS or FOX)
        - LIVE Sunday Night Football (NBC)
        - LIVE NFL Primetime (ESPN)
        - LIVE Monday Night Countdown (ESPN)
        - LIVE Monday Night Football (ESPN)
        - LIVE Thursday and Saturday games
        - 2 Additional As Live NFL Games from Sunday (CBS and FOX)
        - NFL Films Presents - A 30-minute show from NFL Films with interesting features from the world of football
        Regular Season Opener
        London Game
        Thanksgiving
        NFL Playoffs
        Pro Bowl:
        Super Bowl

        2.onaj ko nema Espn vec maglu ima
        - LIVE Doubleheader every Sunday (CBS or FOX)
        - LIVE Sunday Night Football (NBC)
        - LIVE Monday Night Football (ESPN)
        - LIVE Thursday and Saturday games
        Regular Season Opener
        London Game
        Thanksgiving
        NFL Playoffs
        Pro Bowl:
        Super Bowl
        game day
        primetime

        3. ko je izgubio time sto Sportklub ne prenosi 2 nedeljno u sezoni i u plej ofu? niko jer svi su dobili.

        jedino sto se slazem je sto ljudi koji gledaju meceve preko magle moraju umesto Zuleta, Matije ili Darka da slusaju onu dvojcu likova koji su sve samo ne komentatori nfl meceva....jedan bese vas bivsi clan a drugi ragbista?
        i odakle to da ste sada mogli da obezbedite termine meceva nedeljom, ponedeljkom i cetvrtom noc, curece meceve i kick off mec kada si mi pricao da vam nije ni ponudjen?

        a usput kamo srece da niste uzeli nfl prenose NASN bi mnogo pre stigao u nase domove posto sam ja dobio odgovor da zbog vas nismo mogli imati verziju sa nfl mecevima.
        pa imate koledz tekme pa ih pustate sa 2 nedelje zakasnjenjem .

        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Odg: NFL

            i sa maglom, pet tekmi nedeljno. pa to se sa Necinim Tenis Klub Belgijsko Skotsko Austrijskim kanalom moglo dobiti al zamalo. cak ni te 2 nisu mogli prenositi cele.
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • #7

              Comment


              • #8
                Odg: NFL

                mozes misliti da su slucajno saznali za Espn Amerika i njihovo pravo na prenose...
                videli ove nase kockarsko - kladionicarske kanale kako rade prenose i pripremu, pa resili da diletantima pokazu kako se to radi. a da o kvalitetu slike da ne pricamo. pa kako da imas kvalitet slike sa tehnikom iz nekog magacina rts-a.
                SK HD ili Magla HD.
                jbs kanale bez autorskih i zivih emisija.
                e Savo , Savo.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • #9

                  Comment


                  • #10
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • #11
                      Odg: NFL

                      ma, ja samo hocu superbowl. pa sam mislio da bi se to moglo organizovat na sportklubu posto ste nekad davali prenose. na kablovskoj nemam espn america, niti bilo koji drugi program koji prenosi nfl, cak ni superbowl. ako je iko na gubitku, onda sam to ja i svi ljubitelji nfl-a iz banjaluke koji nemaju total. ostaje mi znaci jedino da apelujem na elta-kabel da nam ubaci espn ili arenu. naravno, ako nam peticija ne uspije, a s obzirom na prava prenosa, sumnjam.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: NFL

                        [quote author=nani17 link=topic=2430.msg113728#msg113728 date=1265362352]
                        ma, ja samo hocu superbowl. pa sam mislio da bi se to moglo organizovat na sportklubu posto ste nekad davali prenose. na kablovskoj nemam espn america, niti bilo koji drugi program koji prenosi nfl, cak ni superbowl. ako je iko na gubitku, onda sam to ja i svi ljubitelji nfl-a iz banjaluke koji nemaju total. ostaje mi znaci jedino da apelujem na elta-kabel da nam ubaci espn ili arenu. naravno, ako nam peticija ne uspije, a s obzirom na prava prenosa, sumnjam.
                        [/quote]

                        1.Sport klub sigurno nece prenositi Superbowl.
                        2.Ja sam iz Beograda i korisnik sam Kopernikus koblovske koja u svoj ponudi nema ni Arenu ni ESPN tako da i ja ove sezone nisam u mogucnosti da pratim NFL.S tim sto mi to i ne pada toliko tesko jer nisam neki fan NFL-a.Ako uhvatim neki stream pogledacu finale na netu,mada to nije to.
                        3.A ti posto ne mozes kod sebe da gledas,snadji se, idi kod nekog drugara koji ce moci da gleda,ako ti se bas toliko gleda kako Nju Orleans razvaljuje Koltse..Mozda ti tu nas forumas Manda moze pomoci.;DI on je iz Banjaluke.Idi kod njega na gajbu. ;D

                        Comment


                        • #13
                          Odg: NFL

                          Pa koliko ja znam i Manda ima Elta kablovsku. ;D

                          Otpravnice, svidja mi se kako razmisljas sto se finala tice. 8)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #14
                            Odg: NFL

                            [quote author=Tmac link=topic=2430.msg113750#msg113750 date=1265367637]
                            Pa koliko ja znam i Manda ima Elta kablovsku. ;D

                            Otpravnice, svidja mi se kako razmisljas sto se finala tice. 8)
                            [/quote]

                            Au,nisam znao.Nista onda od gledanja kod Mande. ;D
                            Tmac,pa naravno da ti se svidja.Ko jos moze da gotivi Gejtona i Koltse.

                            Comment


                            • #15
                              Odg: NFL

                              Pa ima dosta takvih ne brini, samo sto ce Drew u nedelju da pokaze Gejtonu ko je trebao da bude izabran za MVP-a. ;D
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment

                              Working...
                              X