Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako neko misli (mada ima osnova) kako Tom ima neku zaledjinu grdno se vara. Covek nema zaledjinu nego je sam po sebi trademark.
    Ja sam ubedjen da bi njegovo odsustvo u nekoliko kola bio strasan udarac na novcanu slavinu ligaskih prihoda. Recimo Japanci padaju u trans i ocaj kad nema njega, bas ce on gledati neke druge... ma kako ovo bilo banalno tako je. A opet, NFL je ugasio Majkla Vika bez problema... a covek je bio blizu vrhunca. Jednostavno se dokazalo da je kriv i ovi mu "presekli vene ziletom", da su nasli Tomovu krivicu verovatno bi uradili to i njemu.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Нисам упућен, која је прича са Виком? Приметио сам да га нема нигде а баш је добро играо у Фили претпрошле године ваљда.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Majkl Vik je pre Filija bio u zatvoru zbog toga sto mu je nadjeno i dokazano kako je uzgajao i kao "finalni proizvod" organizovao borbe pasa.
        Kalsican kreten, muda bi mu obesio od prvu banderu za primer svima. Imaju milione a bave se takvim stvarima - to je samo za metak u celo.

        A pre zatvora igrao je kao grom u Falkonsima, bio Bog i batina lige naravno uz Toma, Pejtona i MekNeba.
        Na njima je masinerija zaradjivala milijarde a i bili su vrhunski tada svi.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Јебига, досадно људима. Морају неки хоби да имају.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
            Јебига, досадно људима. Морају неки хоби да имају.
            Pa ima kurve ima svakakvih drugih načina i oni moraju nešto nelegalno da rade.

            E što meni nisu njihove pare ..
            Last edited by Lord Aleksoni; 05-09-15, 00:04.

            Comment


            • Па курве нису легалне углавном а и како њих у хоби да рачунаш среће ти?

              Свако има нешто своје...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Можда сам мало закаснио али морам ово да кажем. Сад сам видео програмску шему за недељу, по два преноса NFL утакмице у истом термину?!?!?. Да ли се ово догодило некад у Србији? Све, све похвале за спорт клуб, овакве ствари чине разлику. Свака част.

                Comment


                • Originally posted by sphone View Post
                  Можда сам мало закаснио али морам ово да кажем. Сад сам видео програмску шему за недељу, по два преноса NFL утакмице у истом термину?!?!?. Да ли се ово догодило некад у Србији? Све, све похвале за спорт клуб, овакве ствари чине разлику. Свака част.
                  Bilo je kombinovanih prenosa,ali dve u isto vreme (cele) mislim da nije. Da se ogradim, pricam za period NFLa na SK i na ESPN America. Za period Arene Sport ne znam,ali mislim da nije.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Da prognoziramo ko igra SuperBowl?

                    NE - Seattle

                    Comment


                    • http://www.foxsports.com/nfl/story/p...ictions-090815

                      Svi najavljuju Iglse kao ozbiljnog kandidata za visok plasman,ali kada pogledam ovaj roster nekako mi ne ulivaju poverenje. Narocito ovaj QB dvojac Bredford-Sanchez. Bolje da su hot doga sutnuli nego Tebowa. TT moze da osvoji dosta jardi i pasom,ali i trcanjem. Dok mi se hot dog manijak nikada nije svidjao.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • I naredne nedelje dva prenosa ponedeljak na utorak, jedan prenos četvrtak na petak i onda nedelja opet kao sad

                        Sent from my LG G2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Superbowl ove sezone po meni igraju: Colts - Packers

                          stvarno super sto se toliko utakmica prenose.. ne znam kako da izdrzim posle celi dan na poslu ali nije bitno

                          Comment


                          • Izgleda sjajno, ali je potrebno dosta emisije. Mislim na studio emisije, live. Vidim da ovog vikenda niste ništa planirali.
                            Last edited by hallucinogen12; 09-09-15, 15:07.

                            Comment


                            • Generalno zbog programske seme(i svih sportskih dogadjaj koje prenose) nemaju mesta za emisiju, sigurno ce da spomenu NFL kada bude SK studio u subotu kao i sve sportove koji su na programu tog vikenda.

                              Comment


                              • Mečevi traju i po tri i po sata. Sa svim reklamama i pauzama, morali bi odraditi studio u poluvremenu, jer bi ljudi u kasnim satima mogli lagano gasit tv. Ameri koriste svaku pauzu da puste studio, nešto sa terena, već spremne intervjue. Atraktivan sport svakako.

                                Comment

                                Working...
                                X