Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL Draft na Sport Klubu.

    28.04.2016. u 02:00 SK 1
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Brejdiju vracena suspenzija na 4 utakmice.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • Nesto me ne interesuje pretjerano ovogodisnji draft. Samo me interesuje gdje ce zavrsiti Jalen Ramsey i Braxton Miller. Oni su mi nesto interesantni pogotovo Ramsey.

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Ako svi treneri, koordinatori urade svoj posao Dzeksonvil Dzeguarsi su sledeca dinastija. Bortles, Robinson, Fowler, Ivory, Julius Thomas, Lee, Hurns, Malik Jackson, Myles Jack,Jalen Ramsey, Posluszny, Prince Amukamara itd. Mnogo talenta na jednom mestu, ako to uspeju da pokazu i da imaju pristojan skor sledece sezone (verujem da mogu i do Plej Ofa) u narednih 3 do 5 godina treba ocekivati Lombardija na Floridi

            Comment


            • Da da, bas podjoh da napisem za Jaguare. Odbrana im je zlo. Samo tu da se fino kockice posloze i mogla bi se Broncos prica ponoviti. A i posebno drag tim su mi, sto je jos ljepse
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Naš brat Akib Talib je još jednom u centru zbivanja u NFL-u. Naime, popio je metak u desnu nogu u nedelju ujutru, dok je bio u Dalasu, u jednom baru. Sve to ne bi bilo naročito čudno kada je Akib u pitanju, da se klupko ne odmotava u jednom pravcu - Akib je, prema navodima, upucan iz svog pištolja, tj. upucao je sam sebe, da budem precizniji.
                sigpic

                Comment


                • Klub Denver je bas baksuz... svako malo placa najgoru cenu realnog zivota po americkim ulicama.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Ne znam koliko je to do američkih ulica (koje su sigurno jako surove), već koliko je to do toga da je Akib, po svemu sudeći, bio pijan kao morka tog jutra i rešio je da šenluči. Ali je pušten iz bolnice i već je krenuo ka Denveru, na raport Kubijaku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Ne znam koliko je to do američkih ulica (koje su sigurno jako surove), već koliko je to do toga da je Akib, po svemu sudeći, bio pijan kao morka tog jutra i rešio je da šenluči. Ali je pušten iz bolnice i već je krenuo ka Denveru, na raport Kubijaku.
                      Sad` bi nesto lanuo na americki "zivot" al` necu... al` retki su oni koji sa brdom love zive normalno sami sa sobom a pogotova sa onima koji nemaju + poroka na svakom milimetru ulice i mozga.
                      Last edited by AIRBORNE; 07-06-16, 21:45.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Sad` bi nesto lanuo na americki "zivot" al` necu... al` retki su oni koji sa brdom love zive normalno sami sa sobom a pogotova sa onima koji nemaju + poroka na svakom milimetru ulice i mozga.
                        Ako ti nećeš, ja ću. Za mene Amerika (ne samo SAD) predstavlja fenomen koji treba proučavati jako dobro. Ona je zaista bila kontinent slobode (iz vizure evropskog čoveka, kasnije i azijskog), ne demokratije, ali se u prethodnom veku izvitoperilo sve što je građeno trista godina. I ja sam je proučavao u poslednje vreme, u skladu sa interesovanjima kojima sam se okrenuo i došao sam, posle mnogo knjiga, izvora, kopanja po arhivama do tri podatka koja CNN, Holivud ili Barak neće obznaniti van njihovog kontinenta:

                        *SAD je zemlja sa najvišom stopom kriminaliteta u svetu;
                        *SAD je zemlja sa najvećim brojem zatvorenika po glavi stanovnika, u celom svetu;

                        što vodi onome najbitnijem, ključnom - SAD je zemlja sa najvećom stopom stanovništva koja živi ispod granice apsolutnog siromaštva, dok značajan broj ljudi "visi" na granici relativnog siromaštva. Taj broj se uvećava vrtoglava, pogotovo što veliki industrijski gradovi severoistoka (Pitsburg, Klivlend, Detroit - znamo svi kako je Detroit prošao, Fili, Sinsinati) gase fabrike i pogone, ostavljaju ljude bez posla i kuća itd. Sve to vodi problemima.

                        Talib baš i nije primer koji je karakterističan za ovu moju priču, ali Talib i nije problem. On je oduvek bio usijana glava. Pomešaj ga sa parama i dobićeš cirkus. Ali "američki način" života su, nažalost, urušile američke elite.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Klub Denver je bas baksuz...
                          http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-sh...212249789.html

                          O svim mukama Bronkosa ovog leta.
                          sigpic

                          Comment


                          • BREAKING: Johnny Manziel will reportedly be suspended first 4 games for violating NFL's substance abuse policy.
                            ,,,,
                            sigpic

                            Comment


                            • Luck dobio 140 milke za šestogodišnji ugovor, da nije malo previše
                              Last edited by Lord Aleksoni; 30-06-16, 23:33.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Luck dobio 140 milke za šestogodišnji ugovor, da nije malo previše
                                Svaki glupav potez Indianapolisa ja podrzavam sa odusevljenjem !
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X