Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo valjda jos 7 miliona u capu. Kapiram da smo zavrsili sa FA pijacom...

    Comment


    • To je i za mene misterija sada koliko je ostalo u kepu, nisam ni znao koliko je bilo pre restruktuiranja ugovor sa Vilforkom.Mrsko mi je sada ovo da racunam.Ja jedino ocekujem Legareta ili jednog od ove dvojice, ako se ima toliko mocice za sicu da se dovedu navedeni igraci pod uslovom da im ne stigne veca ponuda od minimalca.Ako ne ostane Legaret, onda ce sigurno u poslednjim rundama da se juri pik.Dobijen je kompenzacioni pik u osmoj rundi tako da ce NE da draftuje 8 igraca sem ako Bili ne misli drugacije.

      Moreno u Delfinima, bas mi je cudno sto je on nasao angazman posle Vika recimo.Sancez je potpisao jednogodisnji ugovor sa Filom, kakav ''trejd'' izmedju njih i Dzetsa.

      http://overthecap.com/teamcontract.php?Team=Patriots

      Comment


      • Eaglesi otpustili DeSean Jacksona.

        LeGarrette u Pittsburghu.
        sigpic

        Comment


        • Daj brata Desauna, salji nekog napolju za kes i da sa dva dobra rookieja zatvorimo radnju za najbolji tim od 2007.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Kako bi Brady ruzno izdominirao sa Jacksonom i Amendolom.Stvarno bi Patriotsi bili onda mocni.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Kakav crni Amendola, taj nece da sastavi ni dvocifren broj utakmica u sezoni.

              Deson ide u komsiluk, Vick to ...REVIS INTERCEPTION!!!Druga opcija je Ouklend, Fila je verovatno napravila najgluplji potez u FA i cisto sumnjam da ce moci da ponove uspeh od prosle sezone kada su obezbedili PO.

              Ode Legaret, znaci mora da se vrati neko krme iz O-linije.

              Comment


              • Voleo bih da Jackson ode u Panterse. Zao mi Cama, nema kome da baca

                Comment


                • He can throw to himself, cause he is a Superman.

                  http://espn.go.com/boston/nfl/story/...r-ryan-wendell

                  Vec mi se ispunila zelja, to bi trebalo da je to sto se tice FA.DT,LB, OT/OG, TE, DE i RB to popuniti na draftu.Prve cetiri pozicije da se rese u prve cetiri runde, posle kako ce biti meni je svejedno.Uopste ne pratim NCAA, ali bih najvise voleo da uzmu LB u prvoj rundi no videcemo kako bude tekao draft ko ce se ukazati.Nadam se samo da nece vecina navijaca NE da jebe Bilu sve po spisku nakon drafta.

                  Comment


                  • Bili kao na svakom draftu istroluje celu javnost i navijace Pats-a, nista neocekivano sa njegove strane.

                    http://www.nfl.com/draft/2014/tracke...bs:dt-by-round

                    http://espn.go.com/blog/nflnation/po...down-for-no-1s

                    http://www.nfl.com/news/story/0ap200...-after-round-1

                    Comment


                    • Comment


                      • Bili digao QB-a u 2. rundi da ga Toma skoluje

                        Comment


                        • Troluje nas Bil, TE, OG/OT, LB, S i RB ostaju goruci problemi.TE sada ne moze da pronadje dobrog.Mada s druge strane Zabar je QB, mozda ce Brajkula zbog njega ponovo poceti da gleda nfl.

                          Comment


                          • zapustena tema. nije lepo.

                            Comment


                            • Ja i Ljuba visimo na drugom forumu bas zbog toga sto ovde nema zive duse, doduse on se dosta pre mene setio da se tamo registruje.Nebojsa i Mek nemaju vremena, Miko napustio forum, LBJ banovan na duze vreme, a Monta kada dodje uglavnom postavlja vesti.Ostali su nezainteresovani.

                              Comment


                              • Darrelle Revis insists he has nothing to prove with Patriots
                                Gronk aiming for Week 1
                                The Jaguars say they "haven't heard much" from suspended WR Justin Blackmon, and "it doesn't sound like it's going in the right direction."
                                Vikings OC Norv Turner plans to get Adrian Peterson involved in the passing game.
                                Dolphins Moreno may need knee surgery
                                ESPN New York expects the Jets to try signing RE Muhammad Wilkerson to an extension before the start of the season.
                                ESPN New York doesn't expect MLB Jon Beason (foot) to be ready for Week 1.
                                Bears GM: 'Sky's the limit' if Cutler stays healthy
                                Gus Bradley: Cutting Jason Babin was hard
                                The Nashville Tennessean believes first-round pick Taylor Lewan is "going to need an impressive training camp" to become a starter.
                                Pagano warns players to avoid trouble
                                DeSean Jackson says that he and Pierre Garcon will benefit each other
                                Jason Garrett pleased with offseason work
                                New Jets running back Chris Johnson says he's capable of once again running for 2,000 yards.
                                Report: Bills officially for sale, reaching out to prospective owners
                                Redskins DE Jason Hatcher to miss 4-6 weeks after knee surgery
                                Woody Johnson won’t be ‘satisfied’ with another 8-8 season
                                Harbaugh: Davis, Boone absences 'not the 49er way'
                                Aaron Rodgers promises to keep using his scrambling ability when opportunities present themselves.
                                Zimmer: Vikings not afraid to play young QB
                                Malo da ozivimo temu ...mada ce to biti tesko kako sada stvari stoje.

                                Comment

                                Working...
                                X