Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bell trazi novi ugovor. Koliko znam bila je ponuda koju je odbio,trazio je da bude najplaceniji RB. Govorilo se da su blizu,ali sad vec ne znam jer je Freeman u Atlanti podpisao jako dobar ugovor u medjuvremenu,tacnje najskupli za RB,cisto sumnjam da ce Bellovi apetiti ostati na istom...

    Inace prvo kolo je predsezone,nista se to jos nije videlo,ali sto se "mojih" Ramsa cini,posle ove prve utakmice,glavni problem ostaje definitivno isti i izgleda da nije resen... Ofanzivna linija.
    Last edited by #mobsquad; 13-08-17, 16:55.

    Comment


    • Originally posted by #mobsquad View Post
      Inace prvo kolo je predsezone,nista se to jos nije videlo,ali sto se "mojih" Ramsa cini,posle ove prve utakmice,glavni problem ostaje definitivno isti i izgleda da nije resen... Ofanzivna linija.
      Jesi navijao za Ramse dok su bili u St. Louis-u ili sad kad su presli u LA? Ako ovo prvo, kako si podneo relokaciju, jel ti smetalo mnogo ili ne?

      Comment


      • Jesam naravno.I podneo sam bas tesko.Jeste da su se Ramsi vratili u LA,ali opet nije mi bilo sve jedno. Tako je to u Americi i samom biznisu,klubovi su fransize i idu za novcem. LA ih je hteo nazad,ulazu se ozbiljni novci u nov stadion,a o samom marketingu i mogucnostima zarade kao tim iz LA da ne pricamo.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Šta se dešava oko Bela u mojim omiljenim Pitsburg Stilersima? I može mali info ili link gde bi mogao da pratim situaciju ko će gde i slično?

          I Pobeda, jesi pre imao drugi nick? Ne sećam te se ovde, niti bilo gde, a poslednjih par meseci ima te svuda.
          Не, мада ни ти ниси био толико активан. Целе прошле сезоне сам активно писао овде као и на другим темама.

          Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
          Mislim da se nedostatak Elliota nece bas mnogo osecati, ko god od trojca McFadden, Morris, Hillman bude nosio bice dobar iza one OL. Mozda ne vrhunski ali dovoljno dobar.
          Зависи. Елиот је био доминантан и много је растеретио Дака. Сигуран сам да ће одрадити довољно посла, али остатак зависи и од Дака од кога ће се очекивати да више преузима одговорност.

          Да се разумемо, ја Прескота обожавам и верујем да ће бити велик играч, али без Елиота ће имати тотално другачију улогу на терену.

          Comment


          • U pravu si nisam ulazio prošle godine ni ovde a ni na ostale teme, ponekad. Vrv će tako biti i ove kad krene zezancija.

            A šta se dešava sa Green Bay-om? Da li će brat Aaron moći da dogura daleko? I navijača Pitsburga znam da ima ovde, ali ne sećam se je l ima ko da navija za GB? Ja više za Pitsburg, ali GB mi je odmah iza. Znam da Marić navija za NE, Miletić za Denver ako se sećam.

            Comment


            • Green Bay po meni ove sezone u cistoj borbi za prvaka divizije sa Minestotom i Detroitom,za nesto vise(finale konferencije ili super bowl) mislim da nece uspeti. Najbolju igru su imali kada su i imali dobrog RB,Eddie Lacy te sezone bio ofanzivni ruki lige... Danas,nemaju tu stabilnost na RB,pokusavaju sa Montgomerijem koji je WR na RB-u ali tesko to ide. Dobili su dobrog TE u vidu Beneta iz NE, (ex Chicago Bears) i jako lepo oruzje za Rogersa,ali definitivno im fali RB,igrac koji bi privukao vise defanzivnih igraca u box i samim tim ostavio WR-e na 1 na 1 sa kornerima gde bi magija Rogersa dosla do izrazaja. To je neko moje misljenje,ako ima neko drugacije,tu sam da saslusam.

              Comment


              • Sinoć se skršio Edelman. MRI će verovatno potvrditi torn ACL. Ozbiljan udarac za Patse, ali oni su bar poznati po "next man up" filozofiji. Kako mrzim kad se tako dobri igrači povrede, bez obzira gde igraju. Pogotovo u glupoj predsezonskoj utakmici.

                Comment


                • Comment


                  • Ima ko iskustva sa gamepassom? Gde ga mogu nabaviti i za koju cenu?

                    Marocu, angazuj se opet
                    sigpic

                    Comment


                    • Vrhunsko iskustvo za sicu, valjda ce da sljaka i ove sezone.Ima gomilu zanimljivih opcij, ja se nadam da cu moci i na telefonu da gledam.Uz to imam novi monitor i novi komp sto znaci da ce slika da bude mnogo bolja i prirodnija nego sto je bilo na prethodnom.Za dobavljaca ne bih javno.

                      Naravno puna cena je 200 dolara, ja je placam negde oko 10 puta manje.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Vrhunsko iskustvo za sicu, valjda ce da sljaka i ove sezone.Ima gomilu zanimljivih opcij, ja se nadam da cu moci i na telefonu da gledam.Uz to imam novi monitor i novi komp sto znaci da ce slika da bude mnogo bolja i prirodnija nego sto je bilo na prethodnom.Za dobavljaca ne bih javno.

                        Naravno puna cena je 200 dolara, ja je placam negde oko 10 puta manje.
                        Za tu manju se i interesujem. Ko da placa 200evra
                        sigpic

                        Comment


                        • Daj mi 20 evra, pa cemo da pricamo.

                          Comment


                          • Ako već plaćate, ovi nisu loši - ne znam cenu ali prenose sve. Ja ih imam ali ne gledam.
                            Last edited by torpedo; 02-09-17, 17:19. Reason: f

                            Comment

                            Working...
                            X