Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva završnica na GB - Dallas, svaka čast za onog što je uhvatio onu loptu a jedva se zadržao u terenu A onda sam imao osećaj da će Crosby da promaši FG iz drugog puta, malo je nedostrajalo.

    Comment


    • Ozbiljno se razmišljam da stavim pare da GB uzima SB.

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Kakva završnica na GB - Dallas, svaka čast za onog što je uhvatio onu loptu a jedva se zadržao u terenu A onda sam imao osećaj da će Crosby da promaši FG iz drugog puta, malo je nedostrajalo.
        Cook. Ramsi ga otpustili i dosao ovde.

        @bastia

        Ma sta pare,stavi kucu

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Ozbiljno se razmišljam da stavim pare da GB uzima SB.
          Ја на Атланту. Напад њихов ми делује премоћно и комплетнији су доста од ГБа.

          Comment


          • Jeste, ali ovi imaju Rodgersa.

            Comment


            • Patriote previše lagano i jednostavno pobeđuju i mislim da su prvi favorit sa Lombardija, bez ikakve sumnje. Pre narednog vikenda ne bih smeo staviti novac ni na jednu ekipu preostalu ekipu sem na njih.

              Ali se svakako uzdam u čeličnu zavesu, te da Harison ispresavija lepotana par puta.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Jeste, ali ovi imaju Rodgersa.
                Не знам да ли ће играти Адамс и Нелсон, али имају превише повреда. Да не причам о одбрани која је катастрифална, а напад Атланте најбољи у лиги и неће почети сигурно као Далас јуче.

                Comment


                • Može se raspravljati da je obrana Atlante jednako loša kao i obrana Green Bay-a. Packersi su bili jednako desetkovani kad su igrali u regularnom tijeku sezone, a Atlanta je dobila 'samo' 33:32.
                  P.S. I Dallas je realno kompletnija ekipa od Green Baya, pa vidi šta se desilo

                  Comment


                  • Originally posted by Clapton View Post
                    P.S. I Dallas je realno kompletnija ekipa od Green Baya, pa vidi šta se desilo
                    Не бих да умањујем победу Грин Беја, али ако сагледамо ствари реално, Далас је крив за пораз. Прва ситуација када је био трећи даун и Далас прави казну, 5 јарди, 4 нова покушаја и у том драјву Роџерс баца ТД. Друга када је Елиот истрчао 10-15 јарди, међутим опет казна за Далас и уместо 4 нова покушаја, 10 јарди назад чини ми се, и после тог драјва су пантовали. Све то у првом полувремену када се Грин Беј одлепио. Поготову потез Герета 40 секунди пред крај да жртвује један покушај да зауставе време уместо да тражи ТО и иду на ТД и победу.

                    Што се тиче овог првог, може, али је Грин Беј осакаћен повредама, немају ранинг бека и сумњам да ће Роџерс моћи да цео меч баца без грешке ако не играју Адамс и Нелсон и да ће успети да прати Атлантин напад.

                    Comment


                    • Sve stoji što si rekao, i slažem se donekle da je Dallas izgubio utakmicu, a ne da je Green Bay dobio, ali i dalje smatram da Green Bay ima realne šanse da prođe Atlantu, i da neće baš lako bit Ryanu i ekipi da dobije.
                      P.S. Adams se na kraju utakmice vratio u igru, i vjerovatno će igrati protiv Atlante.

                      Comment


                      • Bilo bi lepo da finale bude GB - Stilersi,dva najtrofenija tima.

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Patriote previše lagano i jednostavno pobeđuju i mislim da su prvi favorit sa Lombardija, bez ikakve sumnje. Pre narednog vikenda ne bih smeo staviti novac ni na jednu ekipu preostalu ekipu sem na njih.

                          Ali se svakako uzdam u čeličnu zavesu, te da Harison ispresavija lepotana par puta.
                          Previse lagan raspored su imali ove sezone. Od ozbiljnih QB-eva igrali su samo protiv Vilsona i aj da kazem Palmera, sto je verovatno glavni razlog zasto su primili najmanji broj poena u celoj ligi. Cak ni ja koji sam pogledao svih 17 utakmica ne mogu da procenim koliko je ovaj tim stvarno jak. Igrali su vrlo malo, a mogu cak da kazem i nijednu utakmicu protiv jakih timova i to me zabrinjava, jer se u takvim mecevima gradi karakter. Sa Gronkom se ne bih brinuo nimalo, ovako sam samo 80% uveren da prolaze dalje. Za SB je vec druga prica.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Poznavajući navijače u Oaklandu ovo neće proć bez, blago rečeno, prosvjeda

                              Comment


                              • Originally posted by Rondo9 View Post
                                Previse lagan raspored su imali ove sezone. Od ozbiljnih QB-eva igrali su samo protiv Vilsona i aj da kazem Palmera, sto je verovatno glavni razlog zasto su primili najmanji broj poena u celoj ligi. Cak ni ja koji sam pogledao svih 17 utakmica ne mogu da procenim koliko je ovaj tim stvarno jak. Igrali su vrlo malo, a mogu cak da kazem i nijednu utakmicu protiv jakih timova i to me zabrinjava, jer se u takvim mecevima gradi karakter. Sa Gronkom se ne bih brinuo nimalo, ovako sam samo 80% uveren da prolaze dalje. Za SB je vec druga prica.
                                Ја бих рекао шансе 60-40, можда чак 55-45 за Патриоте. Можда мислим овако јер не волим Брејдија и Патриоте, па сам субјективан, али оно што су показали против Хјустона је слабо. Освајлер је катастрофа човек и ништа није могао да уради. Одбрана Патриота је једно време играла слабије и примала доста поена, касније су се доста поправили, али као што си сам рекао, то су доста слабе нападачке екипе биле. Бронкоси 3 поена, Џетси 3 поена итд..
                                А с друге стране Стилерси ми се чине потцењени. Бел је вероватно најбољи на својој позицији у лиги, док је Браун у самом врху. Једва чекам тај дуел и надам се победи Стилерса.


                                Идиотски потез да се селе у Вегас, увек је била одлична атмосфера у Оукленду.
                                Last edited by Победа; 19-01-17, 22:28.

                                Comment

                                Working...
                                X