Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jevta1992 View Post
    Stilersima mozete samo da se sagnete...
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Meni ne smeta toliko Newton, takvih je pun svijet sporta, poštujem igru ali ne volim takve ljude i karaktere. Ali evo šta sve sudije juče nisu svirale:
      http://i.imgur.com/Mn1z9Ld.gifv

      Ako ideš da kao liga spriječiš gluposti poput Beckham vs Norman i uvodiš strožije kazne i sankcije, ne možeš ovo dozvoljavati.

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Ali evo šta sve sudije juče nisu svirale:
        http://i.imgur.com/Mn1z9Ld.gifv

        Ako ideš da kao liga spriječiš gluposti poput Beckham vs Norman i uvodiš strožije kazne i sankcije, ne možeš ovo dozvoljavati.
        I onda dodje covek na forum sa pricom

        Originally posted by Miletić View Post
        Bronkosi nastavljaju gde su stali protiv Karoline a Srdjan nastavlja da place, kuka i navija za Kema Njutona

        Comment


        • Ovaj udar kacigom mu ga dodje ko saobracajna nesreca.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Meni je najsmesnije bilo kad su onom linijasu Karoline dosudili nesto zbog onog skakutanja, pa jos i iskljucenje ako ponovi tako nesto. Nesto se ne secam da sam to video u NFL-u do sad.

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Meni je najsmesnije bilo kad su onom linijasu Karoline dosudili nesto zbog onog skakutanja, pa jos i iskljucenje ako ponovi tako nesto. Nesto se ne secam da sam to video u NFL-u do sad.
              To je novo pravilo uvedeno od ove sezone.Ima jos nesto ako se ne varam,mogao bi neko napisati ako zna kakvih je izmena bilo.

              Comment


              • @Radulov, ja sam pristrasan jer navijam za Denver a ne gotivim bas Karolinu i Newtona i zasmetalo mi je sto komentatori skoro pa otvoreno navijaju za njih sto se desavalo i u superbowlu na kraju krajeva...

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Izgleda da ce Gronko propustiti prvi mec.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Bolje je tako.Nisu njegovim odsustvom sanse za pobedu u Arizoni drasticno pale posto su vec i bez Brejdija male.Treba nekako iscupati dve pobede protiv Bilsa, Majamija i Hjustona.Posle Tomo preuzima, ako bude 3:1 to ce da bude odlicno ali nekako mi je najrealnije 2:2.

                    Comment


                    • Meni ssu odvratne ekipe Jets-i, Giants-i (valjda zato sto su iz NY), Seahawks-i, i Denver, ostali su mi tu i tamo. Gotivim naravno NE, kao prvu ekipu, zbog Bostona, a odmah iza su Steelers-i, zbog bruka napada i pregotivnog QB-a, i Eagles-i, cisto jer su mi najpoznatiji iz onog doba kada je NFL isao na trecem kanalu. Voleo bih bas da ih ispratim ove godine kako valja.

                      Btw, Jurisevic i Erceg previse smaraju. Nijedan prenos ne moze da prodje bez da se 312432 puta pomenu Manning i Brady, kao i ponavljanje nekih ultra smarackih cinjenica. Tipa sinoc su ne znam koliko puta ponovili da je Siemian pocetnik i da mu ne treba zamerati greske jer to je cena takvog poteza. Ajde 2 puta, ali 78 puta da ponove
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni uglavnom i jesu odbojne sve ekipe iz NY, ne volim nesto ni posebno Dzajantse.Jedini tim koji gotivim su Ajlandersi zato sto su atipican tim za taj grad.Da se vratim na temu, Stilerse ne mogu da gotivim pa to ti je.Ali to je uglavnom zbog sportskog rivalstva, dok god Toma igra jedni drugima ce biti konkurenti za titulu.Baltimor bih isto svrstao tu, mada skrljao Polard Gronka pre malo jace od cetiri godine, pa covek bio limitiran za SB mada ko da nije ni igrao.Prezirem igrace kojima je glavna namera ne da obore nego da skrljaju protivnika pa da odsustvuju nakon toga nekoliko meseci, neki put idu i namerno na koleno protivnika.Gronk je pre dve godine imao puno srece kada je tako nesto Ver iz Denvera pokusao da uradi.Skoro sve timove sem Dzetsa ne volim zbog igraca koje imaju u rosteru.Denver i Remsi po tome najvise prednjace.Sijetl jeste da ima mnogo lajavaca koji imaju 0 postovanja prema protivniku, ali se ne secam da su nekog namerno povredili.Roma jesu u predsezoni, ali mi nije delovalo da su to namerno uradili.

                        Ja Filu ne gotivim, a jedan od glavnih razloga je zato sto im je publika mnogo pogana.U poslednje 2-3 godine nisam imao razlog zasto da na njih bacam hejt.

                        Comment


                        • Citajuci ovo, covek skonta da svi mrzite sve timove Meni je fantasy skroz unistio to takvo gledanje na timove.

                          Comment


                          • Ja samo NE onako iz dubine duse, prema ostalima manje vise ravnodusan...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Citajuci ovo, covek skonta da svi mrzite sve timove Meni je fantasy skroz unistio to takvo gledanje na timove.
                              Pa kada ima 10-15 ljudi tesko se tu nalazi tim kojem niko nije omrazen.Pretpostavljam da ove sve timove koji su trenutno bulja kao i to sto su u poslednjih desetak minuta irelevantni nikom ne smeta sem meni Remsi.

                              Ako je u nekom sportu mrznja najintenzivnija onda je to definitivno NFL, a tome najvise doprinose divizije kao i to sto pobednik ima siguran PO.Dva puta se sastajes sa tim timovima svake godine, dok se sa ostalima rotiras a moze da se desi sa nekima da povezes nekoliko sezona kao sad Denver i NE, ali znamo da to ima sada najvise veze sa marketingom.Uz to timovi koji imaju kontinuitet, cesto da ce da se sastaju u PO pa eto ti i tog rivalstva.NE je skoro pa sa pola AFC Konferencije u ratu:Bilsi, Dzetsi, Finsi, Koltsi, Baltimor, Pitzburg i Denver.Mozda se i intenzivira rivalstvo sa Ouklendom.Ostali tesko da ce u skorije vreme da zarate sa njima.

                              Comment


                              • NE i Bronkosi vestacki napumpano rivalstvo marketinski zbog Manning-Brady rivalstva... Ocekujem da se malo ohladi to sa povlacenjem Pejtona

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X