Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I, po trenutnim stvarima, Patriotsi i Bengalsi propustaju prvi krug u AFC a u NFC Panthersi i Cardinalsi
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Forsett slomio ruku,Flacco ACL kakva sezona za Baltimor,ima li kraja povredama.

      Comment


      • 1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Koliko vidim, Pakersi nece da stignu do PO

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Kako je Lejsi ili kako se vec zove ovaj iz GB ispao glup. Priznali su mu TD ali cemu takvo puštanje lopte na liniji. Amaterski potez.
            Inače, evo pratim NFL možda malo više od mesec dana i već krećem da kapiram neke stvari, da Rodžers i nema neke hvatače itd. Ako može neko malo više da prokomentariše, ko duže prati, ali mislim da Brejdi ima bolju ekipu, pa i da je Arizona bolja u napadu..
            Sad bas reci da Rodgers nema neke hvatace... Doduse najbolji u ekipi Jordy Nelson, jedan od najboljih u citavoj ligi je out citavu sezonu ali prosle sezone je recimo WR korpus Grin Beja bio mozda i najbolji u ligi tj. tandem Nelson&Cobb. Cobba je malo povreda izbacila iz ritma ali tu je odlicni ove sezone James Jones, Davante Adams, po meni vise nego dobra WR linija kada se u globalu pogleda.
            Glavni problem GBa ove sezone je ocajna igra po zemlji.

            Arizona je umerena ekipa, svi delovi tima su im malo vise nego solidni, nema rupa u ekipi sto je dovoljno za ovo sto pokazuju ali mislim da ce ih opet neko spustiti u PO na samom pocetku ako ne budu u bye sedmici a ako budu onda u 2.rundi.

            Brejdijev problem je ofanzivna linija, sto zbog neiskustva sto zbog povreda, imaju trenutno mozda i najgoru OL u ligi. Ali u globalu su prvi favoriti da dodju do SBa iz AFCa.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • ja kao navijac i pratilac Grenn Bay-a mogu da vam kazem da Rodgers nema nikakve opcije u napadu.. povreda Nelsona pred pocetak sezone je unapred unistila Packerse.. Cobb nije onaj od prosle godine, Adams nije u stanju da uhvati loptu koja putuje duze od 10 yardi, Jones je odigrao svoje prve 3 ili 4 utakmice ove sezone dobro i onda je stao a i spor je dosta u odnosu na ostale WR i CB koji ga dobro pokrivaju jer su i mladji po 6,7 godina od njega..

              Lacy-a nebi previse ni da komentarisem, covek ima viska 10kg i to se vidi.. da nije bilo Starksa kao rezervnog RB u proteklih par utakmica Green Bay bi sada imao negativan skor..

              Rodgers takodje ne igra na svom nivou i primetio sam pravu nervozu kod Rodgersa koja je pocela na utakmici protiv Broncosa.. on vec isfrustriran ulazi u igru a da ne pricamo kakav je do kraja utakmice.. ne ide im nikako i plasim se da nece videti ni Playoff ove godine..

              Comment


              • Hvala na odgovorima. Ja nešto mislim da je Rodgers frustriran jer i kad baci lepo hvatači nekad iznevere. Mislim da je on tu najmanje kriv.

                Comment


                • A jos mu sinoc rame zeznu. On i Brejdi su mi omiljeni, zato i volim Packerse, ali opet slabe su im sanse za SB. Podhitno kakav trejd da dodje na kraju sezone, da popune mjesto RB i da imaju makar jednog hvataca. Kad bi DeMarko Marej opet htio mijenjati sredinu pa kojim cudom da dodje u Lambea Field, ljepota
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Brejdi sve igrace cini boljim nego sto jesu, jedino je Gronkovski najbolji na svojoj poziciji, i od njega profitiraju neki igraci pre svega Edelman.GB ima bolje WR i pored povredjenog Nelsona.Uglavnom svaki WR ili RB koji se probiju u NE je do Bilovog sistema nego sto su ti igraci drugi, niko od njih se ne bi probio u 90% timova.O-linija NE uopste nije losa kakva je bila pre svega prosle sezone, daleko je od vrhunske ali ima gorih od njih a prosle godine retko koja je mogla da im parira.

                    Comment


                    • Odgovor na brejdijev fejsbuk post pre utakmice...





                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Kako im na sajtu pise, Gronk je povrijedio desno koljeno i vraca se posle All-Proa

                        I da se ne zaboravi odlicna partija Osvajlera. Kakva dodavanja na kraju, svaka cast. Kontam da je Mening svoje zavrsio
                        Last edited by quard1aN; 30-11-15, 15:35.
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledao li neko Brownse i Ravense do kraja, Cleveland imao pobednički FG na 3 sekunde do kraja i ovi izblokirali i ovaj njihov uhvati loptu i istrči za TD..

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                            Gledao li neko Brownse i Ravense do kraja, Cleveland imao pobednički FG na 3 sekunde do kraja i ovi izblokirali i ovaj njihov uhvati loptu i istrči za TD..
                            Gledao ja,kasnije nisam mogao zaspati od uzbudjenja ali vredelo je

                            Comment


                            • Haha pa koji sam idiot. Zaspao na kraju 3. cetvrtine
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja u jednoj prostoriji a tv u drugoj, ucim a tamo upaljen sk, snimak utakmice. Cujem Srdjana u ekstazi I samo je bio sprint do sobe, nisam mogao da verujem

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X